Liga Mistrzów i Liga Europy . Jak dostać do 40 PLN zwrotu?

Bukmacher Betclic dla fanów obstawiania europejskich pucharów przygotował specjalną promocję o nazwie Pewny Zakład. Do zdobycia jest w niej aż 40 PLN premii w przypadku niepowodzenia!

Liga Mistrzów i Liga Europy teraz w Betclic bez ryzyka. Jak dostać do 40 PLN zwrotu?
Liga Mistrzów i Liga Europy teraz w Betclic bez ryzyka. Jak dostać do 40 PLN zwrotu?

Typowanie w Betclic bez ryzyka!

Liga Mistrzów oraz Liga Europy rządzą się swoimi prawami. Tutaj nawet najlepsi typerzy w Polsce nie potrafią wszystkiego przewidzieć, a to z kolei z jednej strony okazja do grania wysokich kursów, a z drugiej – ryzyko odniesienia niespodziewanej przegranej. Na tę drugą okoliczność Betclic przygotował swój bonus i to właśnie o nim dzisiaj piszemy!

Legalny bukmacher Betclic ma dla klientów zwrot w wysokości do 40 PLN w przypadku nietrafienia kuponu z typami z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Warunek jest taki, by w zakładzie nie został trafiony tylko jeden typ – reszta musi zakończyć się sukcesem!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Do promocji trzeba się zapisać. Jeżeli chcemy to zrobić, musimy przejść do strony www.Betclic.pl i uruchomić zakładkę poświęconą promocji Pewny Zakład. Ostatnim krokiem jest kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj”. Całość zajmuje dosłownie kilka chwil i jest na 100% legalna i bezpieczna!

Pewny zakład na europejskie puchary

W kuponie kwalifikacyjnym musi znaleźć się przynajmniej pięć typów. Każdy z nich musi być związany z europejskimi pucharami, czyli rozgrywkami Champions League lub/i Europa League. Kurs ogólny nie może być mniejszy niż 5.00, a stawka musi wynieść co najmniej 20 PLN.

Na jedno konto można otrzymać tylko jeden zwrot. A teraz to, co najważniejsze: wypłata będzie miała miejsce jeszcze przed końcem tego tygodnia. Bukmacher przelewać ma pieniądze na odpowiednie konta do 30 listopada, a więc będzie jeszcze czas na to, by wykorzystać do 40 PLN na granie na inne wydarzenia sportowe z oferty Betclic!

Promocja Pewny Zakład BetClic w skrócie:

  • Tylko na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
  • Zwrot do 40 PLN
  • Kurs kuponu kwalifikacyjnego – min. 5.00
  • Stawka nie mniejsza niż 20 PLN
  • Tylko jeden nietrafiony mecz pozwala zdobyć zwrot
  • Kasa przelewana jest automatycznie do 30 listopada
  • UWAGA! Do promocji trzeba się zapisać!

Bonus powitalny Betclic Polska

Kto nie ma jeszcze konta na stronie bukmachera Betclic, może je założyć w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy wejść i wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.Betclic.pl. Przypominamy, iż aktualny Betclic kod promocyjny brzmi KOD510, a dla graczy na start przygotowano do 510 PLN w formie cashbacku.

Bonus powitalny Betclic Polska jest ofertą limitowaną. Obecnie wynosi 510 złotych, ale kwota ta może być z biegiem czasu zupełnie inna! Trzeba też pamiętać, iż tylko przy rejestracji możliwe jest wykorzystanie kodu bonusowego!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button