Bukmacher Total Bet. Kod promocyjny 2020

Legalny bukmacher Total Bet jest już w naszym kraju dość długo. Czas najwyższy, by napisać na jego temat coś więcej. Co oferuje, jak dokonać w nim rejestracji i czy obecnie aktywny jest w nim kod promocyjny na bonus 2020?

Bukmacher Total Bet. Kod promocyjny 2020
Bukmacher Total Bet. Kod promocyjny 2020

Totalbet kod promocyjny 2020

Firma bukmacherska Total Bet w kwietniu 2018 roku wystartowała ze swoją stroną internetową, ale tak naprawdę dopiero od niedawna zyskuje na popularności i uznawana jest za godną uwagi. Na pewno wpływ na to ma Total Bet bonus powitalny 2020, o którym za chwilę przeczytacie więcej!.

Opinie o Totalbet jasno pokazują, że jest to jeden z lepszych obecnie bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce. W sieci znajdziemy nawet rankingi bukmacherów, gdzie Totalbet pojawia się w pierwsze trójce. To bardzo dobry wynik jak na tak młodego stażem bukmachera.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Total Bet rejestracja online

Marka Total Bet jest jedną z tych marek bukmacherskich, gdzie rejestracja nie wiąże się automatycznie z weryfikacją danych. Możemy w niej założyć tak zwane konto tymczasowe, które posiada pewne ograniczenia, ale jednocześnie daje nam swobodę działania w kwestii potwierdzenia danych osobowych.

Wielu bukmacherów oferuje graczom kod bonusowy na dobry początek. Jak to wygląda w przypadku Total Bet? Jest o czym pisać w tym przypadku, gdyż mowa o największej premii powitalnej na start – w niej ponad 5000 złotych do zgarnięcia, a to wszystko już za jedną wpłatę!

Czy do odebrania premii rzeczywiście potrzebny jest przygotowany przez Total Bet kod promocyjny 2020? Sporo osób szuka odpowiedzi na to pytanie, a tymczasem nie ma tutaj niczego, co można by było nazwać niezrozumiałym czy zagmatwanym.

Total Bet bonus powitalny – kasa na start!

Darmowe konto typerskie można założyć na www.Totalbet.pl. Każdy, kto się na to zdecyduje, może otrzymać na dobry początek aż 5000 złotych! Jest to premia 100% od pierwszego depozytu, czyli im więcej deponuje się na profil typerski, tym pokaźniejszą kwotę można zyskać.

Dostępny w Total Bet bonus powitalny jest największym, jaki znajdziemy w Polsce. Żaden inny bukmacher nie oferuje aż tak wysokiej kwoty nowo zarejestrowanym. Co jest bardzo ważne, premię można odebrać wygodnie – na naprawdę prostych zasadach, które nikomu nie powinny sprawić problemu.

A co, gdy ktoś gra na mniejsze pieniądze? To też żaden problem! Bonus powitalny od Total Bet przygotowany jest w taki sposób, by dzięki niemu zyskał każdy – nawet ten, co stawia kupony za 2, 5 czy 10 złotych!

I jeszcze to nie wszystko! Każdy nowy gracz może odebrać w Totalbet aż pięć freebetów – pierwszy z nich to 20 PLN bez depozytu, a potem:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

TotalBet opinie graczy

Total Bet jest nie ma długiego stażu w branży, ale już zdążył wyrobić sobie pewną renomę. Na pewno warto w jego przypadku pochwalić dość wysokie kursy bukmacherskie oraz przyjazną dla użytkownika stronę internetową. Nie zapominajmy też o bonusie powitalnym. W końcu 5000 złotych to ogromny zastrzyk gotówki!

zakładanie konta w total bet
Rejestracja w Totalbet

Poniżej prezentujemy kilka opinii, jakie znaleźliśmy w internecie.

To bukmacher, który poważnie traktuje klienta. Nie mówię tylko o bonusie powitalnym, ale o całokształcie. Świetna firma – polecam!”

„Total Bet to mój ulubiony bukmacher. Zacząłem u niego grać ze względu na bonus powitalny, ale zostałem na znacznie dłużej! Super!”

„Nie ma kodu, ale bonus i tak jest ogromny! Nigdy nie było mi dane odebrać aż takiej kwoty na obstawianie! Total Bet w tej kwestii jest po prostu THE BEST!”

Total Bet punkty naziemne 

Czy marka Total Bet będzie także działała jako bukmacher naziemny? Punkty stacjonarne tej firmy na razie nie pojawiły się w naszym kraju. To jednak nie oznacza, że Total Bet będzie jedynie dostępny online. Na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów wyraźnie widnieje informacja, że „TOTALBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE Sp. z o.o. (KRS 0000662497) ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa” są podmiotem z licencją na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych.

Lista oddziałów Total Bet powinna pojawić się na oficjalnej stronie bukmachera. Oczywiście, gdy tylko tak się stanie, powiadomimy was o tym. Trzeba liczyć się jednak z tym, iż nie nastąpi to dość szybko. W sieci nie ma na razie zbyt wielu wzmianek o ofertach pracy w Total Bet.

Totalbet cashout

Jaki kod promocyjny w Total Bet?

Na ten moment kod promocyjny Total Bet nie jest dostępny. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by aktywować dla naszych Czytelników wyjątkową ofertę z premią na start. Mamy nadzieję, że wkrótce będziecie mogli podać w formularzu hasło, które zapewni wam dodatkowe korzyści na początku przygody z opisywanym bukmacherem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button