Granie u bukmachera na telefonie. Jak to wygląda w praktyce?

Technologia w naszym życiu oddziałuje coraz mocniej. Widać to wyraźnie po ilości osób, które przeglądają przez cały czas coś w telefonie. Świat mocno się zmienił w stosunku do tego, co jeszcze widzieliśmy 10 czy 20 lat temu. Relacje międzyludzkie weszły na zupełnie inny poziom. Już nie trzeba załatwiać wszelkich spraw poprzez osobiste stawienie się, tylko można to zrobić za pomocą internetu. Jako, że zakłady bukmacherskie cały czas były, są i będą popularne, to użytkownicy chcą mieć do nich dostęp całą dobę. Takie podejście umożliwia im posiadanie smartfona wraz z aplikacją mobilną danej firmy bukmacherskiej. Należy jednak pamiętać o paru rzeczach, aby granie było przyjemniejsze. Postanowiliśmy przygotować poradnik dotyczący właśnie tej kwestii, czyli obstawiania poprzez apkę. Aby się dowiedzieć o tym więcej, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

Granie u bukmachera na telefonie. Jak to wygląda w praktyce?
Granie u bukmachera na telefonie. Jak to wygląda w praktyce?

Posiadanie naładowanego telefonu

Wyobraźmy sobie co się działo przed wielu lat, gdy chcieliśmy obstawić mecz. Trzeba było iść do punktu stacjonarnego, gdzie trzeba było odstać swoje w kolejce. Nie można zapomnieć o tym, że również nierzadko sam dostęp do oferty był utrudniony, ponieważ było tak wiele osób, że przeciśnięcie się przez spore grono osób było zadaniem niełatwym. Okazało się, że po przeniesieniu zakładów bukmacherskich do sieci obstawianie stało się łatwiejsze i można było robić to sprzed ekranu własnego komputera bądź laptopa. Jako, że „życie nie znosi próżni”, to ten postęp pomógł w stworzeniu aplikacji mobilnej, która umożliwiałaby obstawianie z każdego miejsca w naszym kraju i nie tylko.

Posiadanie smartfona ma naprawdę sporo zalet i jedną z nich jest możliwość obstawienia zakładów za pomocą apki. Warto jednak podkreślić, że dobrze jest naładować telefon do takiego stopnia, aby nie rozładował się, gdy będziemy go najbardziej potrzebować. Dobrze rozumieją to gracze mający spore doświadczenie, którzy zapewne nie raz już mieli taką sytuację. Jadąc na wakacje czy będąc cały dzień poza domem musimy być przygotowani na to, że będziemy chcieli obstawić parę kuponów bądź też zakłady na żywo, ale trudno o to, gdy nasz telefon ma słabą baterię. Może przecież zdarzyć się sytuacja, w której to nagłe natężenie meczów sprawi, że bateria się zużyje w dość znaczącym stopniu i co wtedy? Aby uniknąć takiej sytuacji, zakup powerbanka będzie jak najbardziej racjonalnym krokiem. Wtedy będziemy mieć absolutną pewność, że nic nam się nie stanie i obstawienie meczów stanie się realne.

superbet legalny czy nie
Legalny bukmacher Superbet – kod promocyjny na bonus

Możliwość wygodnego obstawiania

Osoby, które obstawiają za pomocą smartfona mają świadomość, że wejście na internetową stronę bukmachera i obstawienie tam czegokolwiek jest mocno utrudnione. Wynika to przede wszystkim z tego, że jest to wersja przystosowana do komputerów, a nie do małych wyświetlaczy w telefonie. Owszem, są też strony mobilne, jednak różnie to wygląda z ich funkcjonowaniem.

Sytuacja, w której to mamy aplikację mobilną sprawia, że wygląd oferty jest prosty i przejrzysty i nie trzeba powiększać bądź też zmniejszać ekranu, aby dostosować go do naszych potrzeb. To co możemy powiedzieć o aplikacji, to na pewno to, że daje ona spory komfort osobie obstawiającej. Została ona tak zaprojektowana, żeby klient miał możliwość jak najprostszego obstawienia oraz znalezienia zakładu. Strony internetowe niekoniecznie muszą być bardzo rozbudowane, chociaż siłą rzeczy mają one większą dynamikę niż apka. Istotne jest jednak to, że niezależnie od tego, w jakich okolicznościach się znajdujemy, gracz może w prosty sposób znaleźć każdy zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Włączone powiadomienia są bardzo istotne

Posiadając aplikację mobilną danego bukmachera, trzeba pamiętać o tym, że nie zawsze przecież będziemy mieć telefon w ręku. Sprawia to też, że nie musimy być na bieżąco ze wszystkimi wynikami i rozliczeniami naszych kuponów. Mając telefon schowany w kieszeni, warto włączyć sobie powiadomienia, aby mieć świadomość, że coś się na naszym koncie dzieje. Sprawi to, że będziemy mieć większą kontrolę nad naszym kontem oraz będziemy mogli wypłacić pieniądze, jeżeli nasz kupon okaże się trafiony bądź też odwrotnie, przelać je, gdy nasz mecz okaże się nietrafiony.

Nie można zapomnieć o tym, że aplikacja mobilna umożliwia wibrację telefonu gdy padnie bramka, co znacząco ułatwi graczowi zareagowanie na przebieg meczu. Może przecież być tak, że obstawił dane spotkanie na żywo, a może nawet je ogląda i czuje, że chciałby zareagować na przebieg meczu obstawiając zgodnie z własnym sumieniem i odczuciem. Trudno jest jednak zareagować, gdy jesteśmy w towarzystwie i nie mamy świadomości tego, co się dzieje w meczu.

Żeby było jasne, nie nakłaniamy do tego, by wyciągać telefon w towarzystwie i cały na nim wisieć, jednak nic złego się nie stanie, jeżeli wyciągniemy go raz czy dwa i obstawimy spotkanie. Można też więc powiedzieć, że wibracje w aplikacji są takim znakiem, że nie musimy się denerwować o przebieg kuponu czy też meczu, bo poinformuje ona nas, gdy dzieje się coś dobrego bądź też niedobrego.

Łatwy system wpłat oraz wypłat

Temat wpłat oraz wypłat jest niesamowicie istotny w kontekście grania przez internet. Legalni bukmacherzy, u których należy obstawiać kupony cały czas wprowadzają nowinki, które mają na celu przyspieszać wpłaty oraz dodają nowe systemy wpłaty. Jest to jak najbardziej pozytywne zjawisko dla graczy, ponieważ czują oni, że bukmacherzy się po prostu o nich starają.

Co do samych wpłat, to na dobrą sprawę można wpłacać pieniądze bardzo prosto. Może być to wpłata na konto gracza bezpośrednio z karty, poprzez Przelewy24, a nawet też Blikiem. Sama wpłata zajmuje raptem chwilę i przeważnie po potwierdzeniu transakcji za pomocą kodu SMS, pieniądze są na koncie. 

Dokładnie tak samo wygląda sprawa z wypłatami, chociaż najlepsi bukmacherzy tutaj mają większe pole do popisu. O ile wpłaty wszędzie wyglądają tak samo i są księgowane na koncie gracza wraz z potwierdzeniem przelewu, to jednak wypłaty wyglądają trochę inaczej. Są tacy bukmacherzy jak Betclic, u których zlecona wypłata trafia na konto gracza dosłownie sekundę po zatwierdzeniu wypłaty, natomiast u innych ta kwestia może zajmować parę minut. Nie zmienia to jednak faktu, że minęły już czasy, w których to trzeba było czekać na wypłatę na konto kilka dni. 

Superbet aplikacja mobilna
Superbet aplikacja mobilna

Dobre zabezpieczenie to podstawa

Jako, że aplikacja mobilna jest częścią telefonu, to należy uważać, żeby ją dobrze zabezpieczyć. Wiele osób już zgubiło telefon, więc tak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, żeby wejść na konto takiego delikwenta i odczytać wszelkie dane z konta. Nie powinno się zatem nikomu udostępniać aplikacji, a szczególnie już obcym osobom. W dzisiejszych czasach oszuści mają bardzo sprytne metody i nie zawsze musimy mieć świadomość, że jesteśmy wykorzystywani.

Do zalogowania się w aplikacji jest potrzebny login oraz hasło i tutaj warto zadbać o to, żeby zabezpieczenie było naprawdę dobre. Bukmacherzy przeważnie wymagają podania przynajmniej jednej wielkiej litery, cyfry, a czasem też i znaku specjalnego, by konto było lepiej zabezpieczone. Warto jednak też zabezpieczyć sam telefon poprzez dobry kod PIN, by w razie zguby nikt niepożądany nie mógł się włamać do telefonu i okraść nas z tożsamości. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 130

Legalni bukmacherzy online

Back to top button