Etoto daje 50 PLN za zaproszenie znajomego!

Jeżeli twój znajomy założy konto w Etoto z twojego polecenia, dostaniesz 50 PLN bonusu. Nagroda czeka też na twojego przyjaciela – poznaj szczegóły już teraz!

Etoto daje 50 PLN za zaproszenie znajomego!
Etoto daje 50 PLN za zaproszenie znajomego!

Etoto Zaproś Kumpla

Program partnerski u bukmachera to ciekawy temat, ale wcale nie musisz zakładać sieci portali internetowych albo reklamować wszystko na każdym kroku, by zgarniać pieniądze za polecanie Etoto!

Etoto przygotował ofertę specjalną Zaproś Znajomego. Można dzięki niej zgarnąć 50 PLN na obstawianie za wysłanie zaproszenia do wybranego kolegi lub koleżanki.

Bonus u bukmachera Etoto

Nie tylko ty otrzymasz 50 PLN ekstra, ale tyle samo zgarnie także osoba, która założy konto w Etoto z twojego polecenia! Łącznie bukmacher przyznaje więc w jednym etapie polecenia aż 100 PLN!

Bonus Etoto otrzymuje się dopiero po tym, jak osoba zarejestrowana przeleje i obróci co najmniej 300 PLN po kursie 2.20.

Musisz zagrać za minimum 50 PLN po kursie 2.20, by móc polecać bukmachera i zarabiać dzięki temu!

Każde konto to maksymalnie dziesięć poleceń. Łącznie można otrzymać aż 500 PLN! To środki, dzięki którym można postawić naprawdę sporo kuponów.

Interesują cię zakłady na wyścigi koni, a może szukasz aplikacji mobilnej do stawiania kuponów? Na łamach naszej strony jest dokładnie wszystko, by rozpocząć obstawianie albo nauczyć się czegoś nowego w tym temacie!

etoto bonus freebet. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus freebet. Kod promocyjny „BETONLINE”

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button