Jak sprawdzić kupon Totolotka? Wygrałem czy nie?

Zagrałeś kupon w Totolotku i chciałbyś w szybki sposób sprawdzić, czy udało ci się coś wygrać? Służy do tego bardzo sprawne rozwiązanie, które za chwilę opiszemy! Nie trzeba już chodzić do punktów, by przekonać się o swoim szczęściu lub pechu!

Jak sprawdzić kupon na stronie Totolotka?
Jak sprawdzić kupon na stronie Totolotka?

Totolotek sprawdź kupon online

Sprawdzanie kuponów bukmacherskich online to najprostszy sposób na to, by przekonać się o tym, czy nasze typy okazały się słuszne, czy nie. Obecnie prawie każdy bukmacher pozwala na korzystanie z tego typu narzędzia. Nikogo szczególnie to nie powinno dziwić, bo przecież na co dzień stajemy się coraz większymi miłośnikami wygody.

Czy dostępne na stronie Totolotek sprawdzanie kuponu jest prostą rzeczą? Zdecydowanie tak i możemy to napisać z czystym sumieniem. Opcja ta nawet mało doświadczonym typerom nie powinna sprawiać szczególnych problemów. Wszystko sprowadza się do wykonania paru ruchów myszką bądź palcem (w przypadku smartfonów).

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jak wygląda skanowanie kuponów w Totolotku? Każdy z typerów grających u tego bukmachera ma dokładnie dwa sposoby na manualne sprawdzanie typów. Co bardzo istotne, każdy jest w połowie automatyczny, dzięki czemu nie trzeba wyników weryfikować na własną rękę!

Totolotek bukmacher oferuje podstawowe dwa sposoby na sprawdzanie kuponów:

  • tradycyjny, czyli ręczne wpisywanie kodu kuponu
  • aplikacja BetScan, która automatyzuje cały proces

Sprawdzanie kuponu Totolotka w Betscan

Jeżeli wolimy sprawdzać kupony tak, jak na innych stronach bukmacherskich, wystarczy, że wejdziemy na stronę Polskiego bukmachera www.Totolotek.pl i wpiszemy dane zagranego kuponu. System pokazuje nam, jakie mecze są już rozstrzygnięte, jakie jeszcze nie i ewentualnie daje informację o tym, jaką kwotę udało nam się wygrać.

BetScan to natomiast rozwiązanie dla miłośników nowoczesnych technologii. Jest to specjalna aplikacja, za pomocą której skanujemy kod kuponu. Mówiąc inaczej, nie musimy wpisywać niczego ręcznie, a wszystko dzieje się automatycznie. Niestety, na ten moment nie zdecydowano się na uruchomienie żadnego narzędzia online, które mogłoby zastąpić mobilny BetScan. Bez instalacji programu się więc nie obędzie!

Totolotek obstawianie w internecie
Totolotek obstawianie w internecie – Sprawdzanie kuponu online

Totolotek wygrane. Najszybszy sposób na weryfikację kuponu!

Wygrane w Totolotku bywają naprawdę duże. Czy rzeczywiście wszyscy gracze korzystają tylko z dwóch metod sprawdzania zakładów? Nie – dostępna jest jeszcze trzecia, najprostsza, opcja. Chodzi tutaj o automatyczne weryfikowanie starań graczy. To najwygodniejsze rozwiązanie, a zarazem takie, które zawsze daje nam pewność, że wszystko zostało dobrze sprawdzone.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dla niektórych minusem może być fakt, że do sprawdzanie kuponu Totolotka w szybki sposób potrzebne jest konto typerskie na stronie bukmachera Totolotek. Tutaj jednak warto odnotować jedną rzecz: zarejestrowanie się w Totolotku jest darmowe, a wszystko odbywa się w stu procentach legalnie!

Od jakiegoś czasu strona internetowa Totolotka zmieniła szatę graficzną. Nie ma to jednak wpływu na ofertę oraz to, że cały czas istnieje możliwość sprawdzania kuponów bez wychodzenia z domu!

Jakiś czas temu pisaliśmy też o opcji Fortuna sprawdź kupon. Dla porównania już teraz możecie sprawdzić, jak ona działa!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 50

Legalni bukmacherzy online

Back to top button