eFortuna kod promocyjny 2023 – bonusy dla nowych graczy

eFortuna kod promocyjny to BETONLINE. Jakie bonusy dla nowych graczy przygotowała eFortuna? Oferta zakładów bukmachera eFortuna to czołówka w Polsce, aplikacja mobilna eFortuna i rejestracja z bonusami powoduje, że to firma numer jeden w kraju. eFortuna to legalna firma bukmacherska, która działa w Polsce od 1996 roku i ma już sprawdzone opinie na swój temat. Jest to doświadczony bukmacher o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli zastanawiasz się, czy warto założyć konto w eFortuna, przeczytaj dokładnie ten artykuł. Omawiamy tutaj wszystko to, co jest ważne z punktu widzenia gracza. 

efortuna kod promocyjny bonus
eFortuna kod promocyjny 2023 – bonusy dla nowych graczy

eFortuna kod promocyjny 2023 to BETONLINE – bonusy dla nowych graczy po rejestracji

Fortuna to jedna z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce – takie opinie często można spotkać na bardzo wielu forach internetowych. Bukmachera bardzo często chwalą również nowicjusze. Z czego to wynika? Jest to spowodowane tym, iż Fortuna z kodem promocyjnym ma najlepszą ofertę bonusów dla nowo zarejestrowanych użytkowników na całym rynku zakładów bukmacherskich online. eFortuna po rejestracji proponuje swoim nowym graczom aż trzy bonusy. W sposób dokładny omawiamy je poniżej.

Jeżeli planujemy zostać klientem bukmachera eFortuna kod promocyjny jest na pewno tym, co powinniśmy znać. Ogromne znaczenie ma także pełna znajomość tego, co ta marka oferuje. A jest tego całkiem sporo. Bonusy powitalne to prezenty, które odbiera się za samo założenie konta, jednak nie można też zapominać, iż warto wiedzieć, co firma bukmacherska proponuje na co dzień.

Bonusy dla nowych graczy po rejestracji to – mimo wszystko – temat najważniejszy, jeśli chodzi o osoby, które planują utworzenie konta w danym miejscu. Właśnie dlatego na dobry początek trzeba zająć się właśnie nimi. Co dostępne jest w portalu www.eFortuna.pl? Jeżeli nie posiadamy jeszcze tu konta, warto zapoznać się z tym materiałem od deski do deski.

eFortuna kod promocyjny 2023BETONLINE
eFortuna bonusy z kodem630 PLN
eFortuna rejestracja z kodemwww.eFortuna.pl

Marka bukmacherska eFortuna nie bez powodu jest jedną z najchętniej wybieranych w naszym kraju. To pierwsza strona, która uzyskała licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów online. Obecnie to także miejsce, gdzie można otrzymać bardzo dużo premii na start. Sprawdzamy w tym miejscu nie tylko to, jaki jest do wykorzystania kod promocyjny eFortuna, ale również jakie konkretnie prezenty można otrzymać na dobry początek obstawiania.

Wszystko odbywa się legalnie, dlatego nie trzeba się w tym przypadku w ogóle o to martwić. Jeżeli ktoś chce wybrać dla siebie bukmachera bezpiecznego, działającego zgodnie z przepisami i sprawdzonego przez wielu typerów – eFortuna powinna być dla niego strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

Oficjalna strona bukmachera eFortuna
Oficjalna strona bukmachera eFortuna

eFortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka

O atrakcyjności oferty dedykowanej nowym typerom bukmachera Fortuna decyduje w głównej mierze właśnie ta promocja. Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym w eFortuna jest uwielbiany przez graczy. O co w nim chodzi? Jego zasady są bardzo proste. Gracz może postawić dowolnie przez siebie wybrany zakład, a gdy przegra, postawione środki wrócą na jego konto (potrącone o koszt podatku). Z kolei jeśli uda nam się wygrać, to wówczas środki z wygranej otrzymamy na konto bankowe. 

Kiedy dokonujemy pierwszej wpłaty do bukmachera eFortuna, otrzymujemy na dobry początek, między innymi, zakład bez ryzyka. To najwyższa oferta z jaką mamy do czynienia przy bonusie powitalnym. I właśnie jej większość graczy poświęca najwięcej uwagi.

eFortuna zakład bez ryzyka
eFortuna zakład bez ryzyka

Wiedząc już to, że przy rejestracji wpisać można kod promocyjny eFortuna „BETONLINE„, warto również zwrócić uwagę na możliwość postawienia w tym miejscu pierwszego kuponu ze zwrotem w razie przegranej. Do zgarnięcia są spore pieniądze, bo nawet 600 PLN, a wszystko na przejrzystych zasadach zrozumiałych bez problemu nawet przez największych typerskich amatorów.

Dla kogo jest zakład bez ryzyka w eFortuna? Na pewno dla tych, którzy chcieliby zagrać u bukmachera, ale jednocześnie mają pewne obawy co do tego, że na początku może im się nie powieść tak, jak tego by sobie życzyli.

Obstawianie z zakładem bez ryzyka na start wygląda następująco:

 1. Gracz wchodzi na www.eFortuna.pl
 2. Rejestruje konto, podając eFortuna kod promocyjny „BETONLINE
 3. Dokonuje pierwszej wpłaty
 4. Gra kupon
 5. Odbiera wygraną lub pełny zwrot do 600 PLN w razie porażki

Droga na starcie jest więc w przypadku opisywanego buka zawsze pewna. Nie sposób w debiucie pokrzyżować swoich planów na tyle, by straciło się wszystkie środki przeznaczone na grę. A przy tym należy podkreślić, iż to tylko część prezentów, jakie są dostępne na początku za rejestrację!

eFortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu

Fortuna posiada dla nowych użytkowników specjalne bonusy bez depozytu na start. Każda osoba, która założy konto u tego bukmachera, uzyskuje 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Punkty te można wymienić na freebet w wysokości 20 złotych. Aby uzyskać ten darmowy depozyt, należy wymienić punkty w sklepie Fortuny. Po wymianie można już stawiać zakłady za darmowe środki. Bonusem trzeba obrócić tylko raz po dowolnie przez siebie wybranym kursie. Bonus otrzymuje się tylko jeśli wpisze się kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie bukmachera www.eFortuna.pl.

Legalna marka eFortuna jest w zasadzie jedną z bardzo nielicznych w naszym kraju, gdzie można znaleźć bonus bez depozytu. U innych bukmacherów zazwyczaj takiej promocji nie ma i to jak najbadziej działa na plus dla bonusu, który jest tutaj opisywany. Dla wielu typerów bonus bez depozytu jest bardzo swobodną możliwością do tego, by sprawdzić, co oferuje dany bukmacher. Co więcej, dzięki takiej premii można nawet zarobić i dostać na konto pieniądze, które potem można wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Warto znać to, jaki jest w eFortuna kod promocyjny i pamiętać o nim przy zakładaniu typerskiego profilu. Zapisywanie się do gry to jedyna okazja do tego, by wykorzystać w pełni pakiet bonusowy dostępny za utworzenie konta.

Jak wygląda w eFortuna bonus bez depozytu dla nowych graczy? Działa to w następujący sposób:

 1. Zarejestrowanie się na www.eFortna.pl z kodem „BETONLINE
 2. Wyrażenie chęci skorzystania z promocji na start
 3. Pełne zweryfikowane danych – rejestracja ukończona na 100%
 4. Odebranie 20 PLN bez wpłaty w formie punktów lojalnościowych FKP

U początkujących tajemnicze punkty FKP mogą zapalać w głowie lampkę ostrzegawczą. Nie ma jednak powodów do obaw, gdyż wszystko zostało już dokładnie sprawdzone przez wielu typerów w naszym kraju.

Odbieranie punktów FKP u bukmachera eFortuna
Odbieranie punktów FKP u bukmachera eFortuna

Czym są punkty FKP? SZansą na odebranie darmowych zakładów. W bonusie bez depozytu u bukmachera eFortuna odbiera się 2800 „oczek”, co odpowiada kwocie 20 PLN.

eFortuna kod promocyjny na bonus od depozytu

Bonus od pierwszego depozytu u bukmachera Fortuna zaliczany jest do najwyższych na całym rynku zakładów bukmacherskich, nie jest do niego potrzebny kod promocyjny w eFortuna, gdyż otrzymuje go każdy nowy gracz. Wysokość tego bonusu wynosi 50% do maksymalnie 200 złotych. Aby uzyskać ten bonus, trzeba w ciągu 2 dni od dokonania pierwszej wpłaty aktywować promocję, a następnie skorzystać z niej w czasie maksymalnie 3 dób.

Oczywiście, nie będzie na pewno brakowało osób, dla których premia 200 PLN nie jest szczególnie wysoka. Nie ma co ukrywać, że na polskim rynku znaleźć można wiele ofert, jakie pod względem wartości bonusu od wpłaty dość wyraźnie przeważają na tle tej, o której tutaj mowa. Odnotujmy jednak fakt, iż eFortuna nie nakłada na graczy trudnych do spełnienia wymogów obrotu, które w praktyce oznaczają otrzymanie niewielkiego lub żadnego bonusu.

Dlaczego dostępne w eFortuna bonusy na start cieszą się takim zainteresowaniem? Właśnie ze względu na wspomniane już punkty FKP. Odbiera się je, a następnie można wymienić na typowanie. Złotówka to 140 punktów. Kiedy już wymienimy punkty lojalnościowe na zakłady, wygrane z nich nie podlegają obrotowi, więc robimy z nimi wszystko to, co z normalnymi pieniędzmi. Sami decydujemy chociażby, co chcemy z nimi robić. Tutaj eFortuna niczego nie narzuca.

Na niektórych stronach internetowych widnieje informacja, że można otrzymać u bukmachera Fortuna bonus od drugiej wpłaty w wysokości 2000 PLN. Nie jest to prawda, a mowa o bonusie, których niegdyś był w tym miejscu dostępny. Właśnie dlatego warto sprawdzać bieżące informacje i bez względu na wszystko upewniać się, czy czytamy o ofercie, która jest aktualna.

Dokonanie drugiej wpłaty z bonusem to nic skomplikowanego, podobnie jak odbieranie innych premii na stronie eFortuna.

 1. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty do bukmachera eFortuna
 2. Otrzymuje informację o możliwości otrzymania premii za drugi depozyt
 3. Aktywacja bonusu musi nastąpić w ciągu 2 dni od wpłaty numer jeden
 4. Na dokonanie drugiego depozytu są maksymalnie 3 dni od pierwszej wpłaty
 5. Bonus to 50% do 200 PLN
Drugi bonus w eFortuna - 50% do 200 PLN
Drugi bonus w eFortuna – 50% do 200 PLN

Oferta specjalna jest do odebrania w każdej chwili po pierwszym depozycie, o ile wcześniej zaakceptuje się promocję za drugą wpłatę.

eFortuna kod promocyjny na bonusy tymczasowe

Fortuna bardzo mocno inwestuje również w promocje tymczasowe dla swoich graczy. Na stronie internetowej u góry jest specjalna zakłada z napisem „Promocje”, w której można zapoznać się ze szczegółami akcji promocyjnych dedykowanych graczom. Są one podzielone na kilka kategorii. Bonusy Fortuna Klub Plus, Promocje online, Promocje w punktach oraz Mistrzostwa Typerów. Promocje dostępne u tego bukmachera są cały czas aktualizowane.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się Mistrzostwa Typerów. Promocja po rejestracji z kodem promocyjnym, polega na tym, że wszyscy typerzy tego bukmachera stają do rywalizacji o miano najlepszego typera. Aktualna edycja Mistrzostw Typerów będzie trwała od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 – przez 12 miesięcy, 52 tygodnie, 365 dni. Bukmacher co miesiąc rozdaje nagrody rzeczowe oraz bonusy mistrzom typowania w rankingu ogólnopolskim. Osobny ranking prowadzi także każdy z 600 punktów sprzedaży stacjonarnej. W ramach Rankingu Ogólnopolskiego wybieranych jest 50 typerów, zaś w każdym Rankingu Punktu stacjonarnego wybieranych jest 5 zwycięzców. Wśród nagród rzeczowych bukmacher wymienia telefon Samsung S10e, słuchawki Apple AirPods Pro czy głośnik B&O; Play A1. Jest o co walczyć!

eFortuna kod promocyjny – co wpisać przy rejestracji konta?

eFortuna Kod bonusowy uprawnia do skorzystania z oferty specjalnej przygotowanej przez bukmachera. Kod promocyjny, który należy wpisać przy rejestracji w Fortunie brzmi: „BETONLINE”. Po jego wpisaniu uzyskamy dostęp do dodatkowego bonusu 20 PLN za darmo, oraz 200 PLN od depozytu i jeszcze bezpiecznego zakładu 600 PLN. 

Bukmacher eFortuna przygotował w związku z tym kodem dużo więcej atrakcji i korzyści niż inni bukmacherzy w Polsce. Zwykle kody promocyjne bukmacherów dają graczom dodatkowo jakieś grosze, w przypadku tego bukmachera jest znacznie lepiej.

efortuna rejestracja z kodem promocyjnym
eFortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu 20 PLN: BETONLINE

Rejestracja w eFortuna – co oferuje strona internetowa?

Strona internetowa to wizytówka każdego bukmachera. Bardzo często pierwsze wrażenie decyduje o tym, czy dany gracz zdecyduje się na założenie konta u danego bukmachera. Jak pod względem strony internetowej prezentuje się eFortuna ze swoją witryną www.eFortuna.pl? Trzeba przyznać, iż nad jego stroną internetową pracował cały sztab profesjonalistów. Jest to strona internetowa, która z pewnością przyciąga wielu graczy. Dominującymi kolorami na witrynie jest szary, biały oraz żółty. Rejestracja w eFortuna jest w miejscu, które znajdzie każdy, a o samej rejestracji w eFortuna napiszemy w dalszej części artykułu.

Układ witryny głównej zastosowany u bukmachera eFortuna nie różni się niczym od tego stosowanego przez inne firmy bukmacherskie w Polsce. Po lewej stronie znajdziemy listę dyscyplin, które można obstawiać u tego bukmachera. Pod spodem jest także okienko czatu, dzięki któremu w szybki sposób można skontaktować się z administracją tej firmy bukmacherskiej. Po prawej stronie zlokalizowany jest pusty kupon. Można go wypełnić i wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. W tym właśnie tkwi przewaga internetowych bukmacherów, że z ich usług można korzystać przez 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.

UWAGA BONUS: Bukmacher eFortuna przygotował dla nowych graczy specjalny bonus z kodem promocyjnym „BETONLINE„, który daje graczom dodatkowe 20 PLN na obstawianie meczów. Kod promocyjny wpisujemy podczas zakładania konta na stronie www.eFortuna.pl.

eFortuna kod promocyjny – Strefa Typera

Po prawej stronie witryny bukmachera eFortuna ulokowane są także informacje o aktualnie organizowanych promocjach, ofertach oraz nowościach. Na środku ulokowany jest slajder, w którym gracz może zapoznać się z najlepszymi zakładami, ciekawostkami z meczów i najlepszymi promocjami. U góry zlokalizowany jest żółty pasek, na którym są zakładki związane z zakładami bukmacherskimi, live, sportami wirtualnymi, promocjami oraz Strefą Typera w eFortuna. Jest to miejsce, w którym gracze bukmachera mogą wymieniać się typami, kuponami i spostrzeżeniami na temat zakładów.

Pod spodem są z kolei wyniki, najciekawsze statystyki oraz ABC gracza.  Na samym dole strony są informacje o partnerach bukmachera eFortuna, dostępnych metodach płatności oraz o polityce bezpieczeństwa prowadzonej przez tego buka. 

Strona przygotowana przez firmę bukmacherską eFortuna wyróżnia się dużą przejrzystością, funkcjonalnością oraz wygodą. Każdy internauta, który ją odwiedzi, bez żadnego problemu znajdzie na niej wszystkie niezbędne mu informacje. Wszystkie firmy bukmacherskie pod względem strony internetowej powinny brać przykład z bukmachera eFortuna. 

STS bonus powitalny
Polski bukmacher STS – nowa oferta bonusów na start

Oferta zakładów online w eFortuna – co można typować?

Z racji tego, iż eFortuna to jeden z najdłużej funkcjonujących w Polsce bukmacherów, to jego oferta zakładów jest dopracowana w każdym calu. Bukmacher chwali się, że posiada bardzo mocno rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich online, ogromną liczbę dostępnych dyscyplin, lig oraz rynków zdarzeń, które można typować w eFortuna. Liczba oferowanych sportów wynosi około 30. Wśród nich są zarówno te cieszące się ogromną popularnością, jak i te mniej popularne. Mowa tutaj na przykład o kombinacji norweskiej, wyścigach powietrznych czy badmintonie. Oferta najpopularniejszych sportów również jest bardzo dobra – znajdziemy tu oczywiście najbardziej popularne dyscypliny jak:

 • piłkę nożną,
 • siatkówkę,
 • piłkę ręczną,
 • koszykówkę,
 • tenisa ziemnego.

eFortuna wyróżnia się także tym, iż oferuje swoim graczom zakłady na dużą liczbę lig piłkarskich. W porównaniu z innymi bukmacherami eFortuna wypada pod tym względem bardzo dobrze. eFortuna opinie wśród graczy ma bardzo pozytywne także dlatego, iż mocno inwestuje w rynki zdarzeń. W przypadku piłki nożnej jest ich 120, w przypadku hokeja około 100 a przy koszykówce, tenisie i siatkówce około 60. Fortuna jako jeden z pionierów polskiego rynku bukmacherskiego online ma także coraz szerszą ofertę dla fanów e-sportów oraz sportów wirtualnych.

Jedyne czego brakuje w Fortunie, a posiada drugi popularny bukmacher STS, to możliwość obstawiania gier karcianych jak poker online czy bakarat. Popularna usługa w Polsce Betgames to od niedawna hit wśród graczy zakładów bukmacherskich. Miejmy nadzieję, że tak potężny bukmacher również włączy ten produkt do swojej oferty.

eFortuna zakłady na e-sport – bukmacher stawia na gry komputerowe

Zakłady na e-sport w eFortuna cieszą się bardzo dużą popularnością. Możemy tam obstawiać tytuły takie jak:

 • League of Legends,
 • DOTA2,
 • CS:GO,
 • Valorant,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six.

Możemy tam zatem znaleźć najważniejsze gry komputerowe oraz wszystkie najistotniejsze turnieje. Niektórzy gracze narzekają, iż liczba proponowanych tytułów do obstawiania w Fortuna jest zbyt mała. Wielu polskich bukmacherów internetowych proponuje swoim graczom więcej tytułów, takich jak Starcraft czy Fifa. Fortuna skupia się wyłącznie na tych najpopularniejszych. Atutem bukmachera jest jednak fakt, iż proponuje on swoim typerom bardzo wysokie kursy, zaś w przypadku gry CS:GO są one najwyższe na całym rynku zakładów bukmacherskich. 

Fortuna chwali się również, iż współpracuje z polską organizacją e-sportową AGO Esports. W trakcie istotnych wydarzeń z dziedziny e-sportu bukmacher przygotowuje całkiem sporo bonusów oraz akcji specjalnych. 

efortuna wygrane kupony
Obstawianie w eFortunie może być opłacalne.

eFortuna zakłady na sporty wirtualne – bogata oferta online 

Bukmacher Fortuna posiada także ofertę zakładów na sporty wirtualne co warto podkreślić, gdyż nie wiele w Polsce firm takie zakłady w internecie oferuje. Wśród dostępnych dyscyplin znajdziemy tam wyścigi konne, piłkę nożną, wyścigi psów, samochodów, tenis oraz żużel. Fortuna wyróżnia się dość dużą liczbą zakładów w tym zakresie, jednak niektórzy narzekają na dość małą liczbę rynków zdarzeń.

Na piłkę nożną jest do wyboru tylko zakład na zwycięzcę, ilość bramek, dokładny rezultat oraz mniej/więcej. Z całą pewnością nad tym aspektem Fortuna powinna jeszcze popracować. Rozgrywki wirtualne u bukmachera Fortuna wyróżniają się dobrą jakością obrazu. Nie zacinają się, co jest dużym atutem. 

Zakłady na żywo u bukmachera eFortuna

Oprawa graficzna podstrony z zakładami na żywo u bukmachera Fortuna prezentuje się naprawdę bardzo profesjonalnie. Każdy gracz bez problemu znajdzie na niej wszystkie niezbędne mu informacje. Jeszcze jakiś czas temu podstrona z zakładami na żywo w Fortunie nie prezentowała się najlepiej. Widać, że bukmacher wziął sobie do serca uwagi oraz opinie zgłaszane przez typerów. Teraz zakładka na żywo jest mocno rozbudowana i bardzo czytelna. 

Wśród dyscyplin, które można obstawiać na żywo, należy wymienić przede wszystkim piłkę nożną, tenisa stołowego, siatkówkę, siatkówkę plażową, e-sporty czy badmintona. Znajdziemy tam nie tylko zwyczajne rynki zdarzeń, ale także unikalne zakłady takie jak na przykład liczba błędów w danym meczu. Przy każdym wydarzeniu jest specjalny przycisk, dzięki któremu możemy uruchomić transmisję na żywo lub specjalną wizualizację danego meczu.

Ogromnym atutem transmisji na żywo dostępnych u bukmachera Fortuna jest fakt, iż można śledzić je na dużym ekranie. Aby móc oglądać transmisje na żywo w Fortuna, trzeba posiadać minimum jeden zawarty kupon na swoim profilu zawarty najpóźniej 7 dni temu. W każdym wydarzeniu na żywo załączone są także specjalnie przygotowane, pełne statystyki. Wielu użytkowników Fortuna chwali sobie także opcję multiview. Jest to funkcjonalność, dzięki której w jednym okienku można umieścić nawet kilka wydarzeń. Korzystając z tej opcji ma się gwarancję, iż cały proces obstawiania będzie jeszcze wygodniejszy niż dotychczas.

fortuna kod promocyjny 2023
Nowy kod promocyjny w Fortuna – darmowe bonusy na start

Kursy bukmacherskie w eFortuna – wysokie czy niskie?

Fortuna to bukmacher, który wszystkim doświadczonym graczom kojarzy się przede wszystkim z bardzo wysokimi kursami. Oczywiście, na samym początku działalności w internecie bukmacher miał o wiele mniejszą konkurencję niż w chwili obecnej. Teraz rynek zakładów bukmacherskich rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Do grona legalnych bukmacherów nieustannie dołączają nowi gracze, co dla polskich graczy jest bardzo dobrą sytuacją. Im więcej jest bukmacherów, tym lepsze warunki muszą oni proponować swoim graczom. 

Marża bukmachera Fortuna na piłkę nożną wynosi około 4,0 w przypadku meczów Serie A, Ekstraklasy, Bundesligi, Ligi Mistrzów oraz Premier League. Bardzo niskie marże obowiązują z kolei na Champions League – 2,54. Oznacza to, że kursy u bukmachera Fortuna zaliczane są do najwyższych. Bukmacher organizuje także bardzo często szereg interesujących promocji na istotne wydarzenia sportowe, jak na przykład +15% do wartości kuponu. 

W promocji Superoferta+ bukmacher Fortuna proponuje graczom wybrane spotkanie z podwyższony kursem, często jest to kurs dwukrotnie większy niż w pozostałych zakładach online w Polsce.

Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy dla graczy

Fortuna Klub Plus to specjalny program lojalnościowy dedykowany wszystkim typerom tego bukmachera. Podzielony jest on na dwa elementy. Pierwszym są właśnie Mistrzostwa Typerów. W każdym miesiącu wybieranych jest ponad 3000 zwycięzców, którzy trafiają do rankingu najlepszych typerów w Polsce. Aby brać udział w Mistrzostwach Typerów, wystarczy zapisać się do Fortuna Klub Plus oraz w aktywny sposób stawiać zakłady. 

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus pozwala także na korzystanie ze specjalnego sklepu dla graczy. W e-shopie Fortuna można wymieniać punkty zdobyte za stawianie zakładów na wyjątkowe nagrody. Punkty uzyskuje się za wszystkie postawione zakłady – zarówno te wygrane jak i przegrane. Po zdobyciu określonej liczby punktów, można je wymieniać w sklepie bukmachera. Co znajduje się w ofercie tego sklepu? Bardzo ciekawe bonusy oraz zakłady bez ryzyka. 

eFortuna kod promocyjny – Rejestracja, instrukcja krok po kroku

Założenie konta u bukmachera Fortuna jest niezwykle proste. Wielu graczy sceptycznie podchodzi do zakładania konta u internetowych bukmacherów, ponieważ obawia się, że będą zmuszeni do podawania na samym początku dużej ilości danych osobowych. Warto wiedzieć, że rejestracja w Fortuna jest naprawdę bardzo krótka. Nowy gracz nie musi na samym początku wstawiać skanu swojego dowodu osobistego czy podawać numeru konta. W tym celu umożliwił swoim graczom korzystanie z tak zwanego konta tymczasowego. Posiadając konto tymczasowe w Fortuna można stawiać zakłady, otrzymywać wszystkie bonusy powitalne oraz dokonywać wpłat na swoje konto gracza. 

Aby utworzyć swoje konto gracza w firmie bukmacherskiej Fortuna, należy na stronie www.eFortuna.pl podać wyłącznie swoje najistotniejsze dane osobowe. Rejestracja zajmie maksymalnie kilka minut. Musimy tam podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail czy numer telefonu. Skan dowodu osobistego oraz numer konta bankowego podaje się dopiero przy realizowaniu pierwszej wypłaty zarobionych pieniędzy. Istnieje jednak kilka ograniczeń związanych z posiadaniem konta tymczasowego u bukmachera Fortuna.

Cały proces rejestracji w eFortuna pokazujemy poniżej. Każdy może obejrzeć poradnik w dowolnym momencie:

Chodzi tutaj przede wszystkim o limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł. Maksymalna kwota depozytu wynosi z kolei 5000 złotych. Gdy rejestrujemy się w Fortuna w ramach szybkiej rejestracji, nie mamy także możliwości szybkiego wypłacenia zarobionych środków na rachunek bankowy. Jeśli chcemy zwiększyć obowiązujące limity lub wypłacić zgromadzone przez siebie pieniądze, musimy zamienić status konta z tymczasowego na stałe. Na wykonanie tej czynności mamy 28 dni od momentu utworzenia konta w serwisie. 

eFortuna kod promocyjny opinie graczy – czy to dobry bukmacher?

Fortuna to firma bukmacherska, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała swoim graczom możliwość zawierania zakładów za pośrednictwem internetu. Fortuna była prawdziwym pionierem w tym zakresie oraz wzorem dla wszystkich innych firm bukmacherskich. Firma nieustannie się rozwija, przez co posiada szerokie grono oddanych i usatysfakcjonowanych typerów. 

Oferta firmy bukmacherskiej Fortuna jest bardzo dobrze dopracowana. Spółka współpracuje także z dużą liczbą drużyn sportowych takich jak Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Polski Związek Narciarski. Pełni także funkcję Mecenasa Polskiego Sportu, którą uzyskała w trakcie Gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego.

Wielkim atutem bukmachera jest również wysoki limit na wygrane kupony w Fortunie. Wielu graczy chwali się, że gra na wysokie stawki, wtedy oczywiście wygrane w Fortunie mogą być o wiele większe niż u innych bukmacherów.

Wszyscy gracze podkreślają, iż Fortuna cały czas na bieżąco reaguje na zgłaszane przez nich potrzeby. Jeśli w dalszym ciągu będzie postępowała tak jak dotychczas, to zachowa tytuł lidera na polskim rynku zakładów bukmacherskich. 

Aplikacja mobilna Fortuny działa jak złoto, wszystko tam jest poukładane i w porównaniu do innych bukmacherów nie mam problemów żeby obstawić zakład.

Typer z forum BetOnline.net.pl

Fortuna to nie tylko wyższe kursy niż w STS ale dla mnie przede wszystkim mega oferta na esport i wirtualne sporty. Tam kursy sa świetne i dużo łatwiej coś wygrać.

opinia o Fortunie z forum 4bet.pl

Fortuna opinie wśród typerów ma pozytywne z kilku powodów. Głównym powodem jest oczywiście bardzo dobra oferta dopasowana do aktualnych potrzeb graczy. Dużym plusem jest także profesjonalna strona internetowa, na której bez żadnego problemu można znaleźć wszystkie istotne informacje z punktu widzenia gracza.

Bukmacher inwestuje także w rozwój aplikacji mobilnej – z jego usług można korzystać zarówno na smartfonie z systemem Android i iOS, tablecie czy komputerze. O popularności Fortuny decyduje także szeroka liczba bonusów i akcji promocyjnych dedykowanych zarówno nowym jak i doświadczonym graczom. 

Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 100 PLN bez ryzyka + 1500 PLN w bonusach. Aktualny kod to „BETONLINE„, bonus dostępny po rejestracji z kodem na stronie www.STS.pl.

Aplikacja mobilna bukmachera eFortuna 

Wszystkie legalne firmy bukmacherskie powinny brać przykład z Fortuny pod względem przygotowania aplikacji mobilnej. Fortuna przygotowała naprawdę bardzo dobrą aplikację, która wpisuje się w potrzeby oraz oczekiwania zgłaszane przez graczy. Aplikację można pobierać na wszystkie urządzenia wyposażone w system Android lub iOS. Aplikacja eFortuna jest doskonałym odzwierciedleniem wszystkich funkcjonalności, dostępnych z poziomu strony internetowej tego bukmachera. Za darmo aplikację mobilną Fortuny można pobrać ze strony www.eFortuna.pl.

Stawianie kuponów w Fortunie przy wykorzystaniu aplikacji jest banalnie proste. Mamy tam na przykład dostęp do usługi Live Match Tracker, która umożliwia śledzenie wyników meczów na żywo razem z dostępem do bardzo zaawansowanych statystyk, które uwzględniają szereg rozmaitych czynników takich jak asy serwisowe, błędy serwisowe, spalone itd. W aplikacji mamy także dostęp do transmisji na żywo. Co ważne, transmisje te można oglądać na pełnym ekranie. Fortuna zainwestowała także w funkcję Early cashout, Touch ID oraz skaner służący do sprawdzania postawionych kuponów. 

Cały proces stawiania kuponów z poziomu aplikacji bukmachera eFortuna jest niezwykle szybki i funkcjonalny. Aplikacja eFortuna jest także w pełni kompatybilna z nowoczesnymi urządzeniami takimi jak smartwatche. Dzięki temu, gdy włączymy usługę powiadomień, to informacje o zawartych kuponach będziemy otrzymywać na inteligentnym zegarku bez zaglądania do telefonu. Jeśli ktoś nie ma możliwości pobrania aplikacji Fortuny, to można również wejść na mobilną wersję strony internetowej. Jest ona dopracowana w każdym calu i także pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez tego bukmachera. 

efortuna aplikacja mobilna
Najlepsza na rynku aplikacja mobilna eFortuna

Metody płatności dostępne u bukmachera eFortuna 

Z roku na rok oczekiwania graczy rosną także co do dostępnych metod płatności u bukmacherów. Niestety, pod tym względem Fortuna opinie ma słabe. Wielu graczy podkreśla, iż jest to najsłabszy element z całej oferty tej firmy bukmacherskiej. Na dole strony internetowej bukmachera mamy logotypy rozmaitych banków, jednak nie ma tam informacji o innych akceptowanych metodach płatności, które cieszą się w ostatnim czasie dużym powodzeniem. Mowa tutaj o platformach takich jak DotPay czy Przelewy 24. Na plus trzeba jednak zaznaczyć fakt, iż bukmacher eFortuna podejmuje pewne kroki mające na celu poprawę tego stanu rzeczy. Możemy skorzystać z jednego z portfeli elektronicznych o nazwie Skrill a także płatności przy użyciu karty kredytowej VISA i Mastercard. Wielu graczy chwali sobie także możliwość realizowania depozytów za pomocą BLIKa. Depozyty można również opłacać korzystając z systemu PayU oraz tpay.com. 

Zdecydowana większość wpłat u tego bukmachera jest księgowana online, jednak samo księgowanie działa wyłącznie w godzinach pracy banków. Niestety, część platform bankowych nie działa w godzinach nocnych bądź w weekendy. Z tego względu najlepszą metodą na opłacenie swojego konta jest wybór PayU – wówczas środki trafią na nasze konto gracza już po upływie kilku sekund. 

Ile czasu trzeba czekać na zrealizowanie wypłaty środków u bukmachera Fortuna? Jak pokazują opinie użytkowników, wypłaty realizowane są w sposób błyskawiczny. W zdecydowanej większości przypadków czas oczekiwania na przelew środków wynosi kilkanaście minut. Szybki przelew środków uzyskamy, jeśli dyspozycję wypłaty złożymy do godziny 10. Jeśli wniosek o wypłatę złożymy po tym czasie, środki otrzymamy następnego dnia. 

Jaka jest obsługa Klienta u bukmachera Fortuna? 

Obsługa Klienta to jeden z najważniejszych aspektów każdego bukmachera. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, każdy gracz liczy na szybką pomoc ze strony konsultantów bukmachera. Jak pod tym względem sprawdza się bukmacher Fortuna? Trzeba przyznać, iż świadczona przez niego pomoc techniczna jest na całkiem dobrym poziomie. W przypadku korzystania z czatu na żywo czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta nie jest długi. Odpowiedzi udzielane przez administrację zawsze są rzeczowe i zgodne ze stanem faktycznym. 

Fortuna umożliwia także swoim graczom zadawanie pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz wysłania wiadomości e-mail. Odpowiedź w czasie godzin pracy konsultantów otrzymamy maksymalnie po upływie kilkunastu minut. Dużym minusem w przypadku Obsługi Klienta w Fortunie jest brak możliwości kontaktu telefonicznego. Bardzo wielu zagranicznych operatorów umożliwia swoim graczom taką formę kontaktu, dlatego dziwi nas, iż Fortuna w nią jeszcze nie zainwestowała. 

Czy zakłady bukmacherskie eFortuna są najlepsze w Polsce?

Patrząc po opiniach graczy o Fortunie można odnieść wrażenie, ze eFortuna to faktycznie najlepszy w Polsce bukmacher. Nie jest on oczywiście bez wad, brakuje jeszcze kilka elementów, które z pewnością można poprawić. Jednak na rok 2023 tylko Polski bukmacher STS jest w stanie dorównać Fortunie w takich aspektach jak oferta, bonusy czy kursy.

Reasumując, eFortuna to bukmacher, który jest bardzo popularny wśród zawodowych typerów grających na wysokie stawki, a jak i tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką. Taki uniwersalny bukmacher dla wszystkich lubiących zakłady sportowe w internecie.


Czy eFortuna to legalny bukmacher?

Oczywiście, eFortuna działa w Polsce od kilkunastu lat, posiada zezwolenie na udzielanie zakładów w sieci i stacjonarnie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny na bonus w eFortuna?

BETONLINE – ten kod daje graczom dodatkowe 20 PLN bez depozytu.

Czy eFortuna posiada aplikację na iOS i Android?

Oczywiście, obie aplikacje eFortuna można pobrać z oficjalnej strony bukmachera.

5 / 5. Ocen: 58

Legalni bukmacherzy online

Back to top button