Zarabianie w STS. Skuteczne obstawianie i regularne zyski – da się?

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, który dla wielu jest niemalże synonimem zakładów online w naszym kraju. Czy na typowaniu wyników meczów da się zarabiać? Zobaczcie, czy regularne zyski są w tej branży możliwe!

Zarabianie w STS. Skuteczne obstawianie i regularne zyski - da się?
Zarabianie w STS. Skuteczne obstawianie i regularne zyski – da się?

Zarabianie u bukmachera STS, Fortuna i innych

Dzięki ustawie hazardowej z 2017 roku firmy oferujące obstawianie meczów przez internet wyszły z cienia. I chociaż pozbawiło to Polaków dostępu do takich marek jak chociażby Expekt czy Bet365, wydaje się, iż wspomniane przepisy przyniosły graczom więcej pożytku, niż szkód. Legalne obstawianie meczów to nie tylko bezpieczeństwo, ale również możliwość legalnego zarobku, który możemy udokumentować.

Nietrudno znaleźć w sieci blogi czy serwisy, na których typer chwali się tym, że dorobił się na zakładach bukmacherskich. Czy takie coś jest rzeczywiście możliwe, a może to zwykłe oszustwo, które ma na celu wciągnięcie ludzi w hazard? Warto to sprawdzić w rzetelny sposób.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Stały dochód z bukmacherki jest jak najbardziej możliwy, ale zawsze trzeba liczyć się z tym, iż mogą zdarzyć nam się gorsze okresy. I nie mowa tu tylko o dniach, ale nawet tygodniach czy miesiącach. Jeżeli mamy podejść do sprawy uczciwie, musicie już na wstępie uświadomić sobie, że nawet najlepsi typerzy przegrywają i to niekoniecznie przez jeden nietrafiony typ.

Obstawianie i wygrywanie z bukmacherami

Łatwo jest napisać „obstawiaj i zarabiaj„, ale realizacja jest już znacznie trudniejsza. Musisz przygotować się na to, że sukces w typowaniu nie przychodzi od razu – najpierw będziesz musiał nauczyć się patrzeć na sport inaczej, niż do tej pory. Poznasz także tajniki analizy i metody na czytanie statystyk.

Ludzie, którzy żyją z bukmacherki nie stanowią w naszym kraju znacznej części społeczeństwa. Byłoby dziwne, gdyby tak właśnie było, bo przecież wszyscy mamy świadomość, iż bukmacherka to biznes, a przecież żaden właściciel firmy nie lubi odnotowywać samych strat!

Jednak są zawodowi typerzy, którzy zarabiają duże pieniądze i żyją z bukmacherki obstawiając mecze jak każdy inny gracz. Poniżej kilka przykładowych kuponów, które dały graczom większe sumy pieniędzy. To oczywiście tylko przykład, takich kuponów jest całe mnóstwo. Gracze największego w Polsce forum bukmacherskiego BetOnline codziennie chwalą się swoimi wygranymi kuponami. Tam zawodowi typerzy udostępniają także swoje typy, analizy i przemyślenia odnośnie typów bukmacherskich.

STS granie przez internet

Często popełnianym błędem przez graczy jest stawianie sobie poprzeczki zbyt wysoko. Początkujący typerzy rozpoczynają przygodę z obstawianiem od czytania na temat zaawansowanych strategii, natomiast nie spróbują dowiedzieć się, jak grać w STS w internecie albo co to jest bonus bez depozytu.

Abyś mógł w praktyce dowiedzieć się, jak wygląda zarabianie na obstawianiu meczów, na pewno najpierw przyjdzie ci popełnić sporo błędów. Najważniejsze jest to, aby się na nich uczyć i zbyt wcześnie nie zniechęcać się do wszystkiego, co związanie z typowaniem.

Oczywiście, możecie się okazać, iż jest to dziedzina, która absolutnie do ciebie nie pasuje. Nie da się jednak tego stwierdzić po kilku przegranych czy wygranych kuponach!

zarabianie w sts
zarabianie w sts

Czy da się zarabiać w STS?

Zarabianie u bukmachera to coś, co jest jak najbardziej możliwe, ale nie licz na to, iż wystarczy ci miesiąc lub dwa, by rzucić pracę i zająć się zawodowym typowaniem. Takie coś może zdarzyć się tylko i wyłącznie wtedy, gdy będziesz miał niesamowite szczęście… albo wygrasz w Lotto.

Nowy bonus 100 PLN bez ryzyka w STS – Kod promocyjny: BETONLINE. Bonus do odebrania na stronie www.STS.pl.

Wiele osób zapomina o tym, że granie u bukmachera to nie tylko zdobywanie pieniędzy. Biorąc udział w różnych konkursach możliwe jest wygrywanie cennych nagród rzeczowych, a nawet samochodów!

Jeżeli chcesz być dobrym typerem, musisz cały czas się uczyć. Nie myśl, że wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, by dużo zarabiać. Trzeba też liczyć się z faktem, iż profesjonaliści nie bawią się już tak dobrze przy bukmacherce, jak amatorzy. W końcu dla tych pierwszych to zwyczajna praca, a ta prędzej czy później zawsze daje w kość!

Nie liczcie na złote rady, bo takie po prostu nie istnieją. Skupcie się na obranym przez siebie celu i starajcie się do niego dążyć. Wygrane w końcu przyjdą, ale nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy to nastąpi i czy będą one dla was satysfakcjonujące!

Grałeś ostatnio u bukmachera? Fortuna Sprawdź Kupon – dowiedz się, czy wygrałeś, czy nie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button