Czym są bonusy bez depozytu?

Jak określić, czym są bonusy bez depozytu? Bez względu na twoje doświadczenie w bukmacherce, na pewno powinieneś znać odpowiedź na to pytanie!

Czym są bonusy bez depozytu?
Czym są bonusy bez depozytu?

Bukmacherzy online mają dla swoich nowych graczy wiele prezentów na start. Niektórzy przygotowują doładowania od pierwszych depozytów, a inni oferują tak zwane bonusy bez depozytu 2019, czyli premie, które odbiera się za samo założenie konta!

Aby wykorzystać darmowe środki u bukmachera, wystarczy zazwyczaj jedynie zweryfikować dane. Taki proces polega na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości w celu udowodnienia prawdziwości informacji podanych przy zapisywaniu się do portalu.

Chociaż lista bukmacherów w Polsce jest dość długa, tylko nieliczni z nich zdecydowali się na przyznanie premii bez konieczności wpłaty środków. Obecnie najpopularniejszą z nich jest ta, którą znaleźć można u bukmachera Totolotek, czyli 20 PLN na pierwszy zakład!

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się także marka Totalbet. W niej także za samą rejestrację można otrzymać środki na obstawianie, a to wszystko w stu procentach legalnie i bez ukrytych „haczyków”.

Czy bonusy bez depozytów mają jakieś wady? Przede wszystkim mają znacznie niższą wartość od tradycyjnych premii powitalnych. Często też podlegają one dość trudnym do spełnienia warunkom obrotu, chociaż nie jest to reguła.

Jeżeli do tej pory nigdy nie odbieraliście prezentu od bukmachera, koniecznie sprawdźcie, gdzie obecnie można to zrobić. Na łamach naszego portalu informujemy o wszystkim, co istotne dla każdego aktywnego typera!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button