Zakładasz konto i odbierasz! Etoto ma bonus bez depozytu!

W ofercie legalnego bukmachera Etoto pojawił się wyjątkowy bonus bez depozytu. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym portalu, sprawdź, co obecnie możesz zyskać za rejestrację!

Zakładasz konto i odbierasz! Etoto ma bonus bez depozytu!
Zakładasz konto i odbierasz! Etoto ma bonus bez depozytu!

Etoto bonus bez depozytu

Promocja dostępna jest do końca roku 2019. Nie wiadomo, czy będzie kontynuowana w przyszłości, dlatego warto pomyśleć o założeniu konta już teraz!

W ramach specjalnego bonusu bez depozytu każdy nowy gracz Polskiego legalnego bukmachera Etoto otrzymuje za samą rejestrację 20 PLN w formie freebetu. Bonus bez depozytu może zostać wykorzystany na obstawianie meczów z oferty bukmachera, a ewentualne wygrane w całości przekazywane są graczowi.

Podobną promocję ma także inny Polski bukmacher STS, tylko różni się kwota, gdyż STS daje nam 29 PLN bez depozytu jeśli podczas rejestracji konta wpiszemy kod promocyjny: BETONLINE.

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Promocje bukmacherskie w Etoto

Do zdobycia w promocji są również dwa bonusy za złożenie depozytu. Pierwszy z nich to jedyny w naszym kraju o wartości 200% aż do 100 PLN. Wystarczy zatem wpłacić 50 PLN, by w pełni go zgarnąć!

Przy drugim przelewie do Etoto gracze mogą liczyć na premię 100% do 900 PLN. W tym przypadku, gdy depozyt wyniesie co najmniej 40 PLN, można liczyć także na specjalny dodatek w formie freebetu 20 PLN.

Patrząc na liczby z tego wpisu, nietrudno policzyć, że w najnowszej promocji powitalnej Etoto do zdobycia jest łącznie aż 1040 PLN. Wszystkie środki do odebrania są w legalny i bezpieczny sposób!

Nie wiesz, czym są bonusy bez depozytu albo chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat opisywanego przez nas bukmachera? Śledź na bieżąco pojawiające się u nas newsy, gdzie piszemy o premiach, typach i wszystkim, co ważne dla fanów obstawiania!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button