Nowe Wirtualne Sporty w STS. Ruszyły wyścigi konne!

STS uruchomił dwie nowe dyscypliny w swoich Wirtualnych Sportach. Poznaj wszystkie nowości, jakie przygotował ten legalny bukmacher dla graczy!

Nowe Wirtualne Sporty w STS. Ruszyły wyścigi konne!
Nowe Wirtualne Sporty w STS. Ruszyły wyścigi konne!

STS obstawianie wyścigów

Wirtualne Sporty STS do tej pory pozwalały jedynie na obstawianie piłki nożnej, tenisa oraz koszykówki. W połowie czerwca tego roku wszystko się zmieniło, z czego zadowoleni będą głównie miłośnicy gonitw.

Od teraz możliwe jest w STS obstawianie wyścigów konnych. Kolejną nowością jest rywalizacja wirtualnych psów, które biegają na komputerowych torach.

Informacja na oficjalnej stronie STS
Informacja na oficjalnej stronie STS

Wysokie kursy, ekspresowe wygrane, emocje 24/7! Koniecznie sprawdź nowe Sporty Wirtualne na STS.pl! Teraz mamy dla Ciebie 5 dyscyplin!” – taką wiadomość SMS otrzymali w dniu 13 czerwca wszyscy gracze zarejestrowani w STS.

Wirtualne mecze STS

Wirtualne Sporty cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ich największą zaletą jest to, że możliwe jest obstawianie o każdej porze dnia i nocy, a zakłady rozliczane są znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku standardowych dyscyplin.

Jeżeli chcesz wypróbować nowości od STS, musisz posiadać u niego konto. Rejestracja odbywa się w ekspresowym czasie, gdyż nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych.

Przypominamy, że każdy może wykorzystać STS kod promocyjny i tym samym otrzymać 29 PLN jako bonus bez depozytu i nawet 1000 PLN przy wpłacie numer jeden.

Aktualny kod to „BETONLINE„. Wystarczy wpisać go w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym.

To jak, gotowy już na zakłady na wyścigi koni? Daj nam znać, jakie są twoje pierwsze wrażenia! :)

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button