Zakłady bukmacherskie na politykę – jak obstawiać?

Zakłady bukmacherskie kojarzą nam się głównie z typowaniem wyników wydarzeń sportowych, a przecież w ich ofercie znaleźć można także innego rodzaju pozycje, nawet takie, które są związane z… polityką. Wiele firm bukmacherskich w Polsce oferuje graczom możliwość obstawiania polityki, co więcej niektórzy zn ich dają graczom nawet darmowe bonusy bez depozytu.

Zakłady bukmacherskie na politykę
Zakłady bukmacherskie na politykę – jak obstawiać?

Bardzo często można usłyszeć, że ktoś nie korzysta z usług bukmachera, ponieważ nie zna się na sporcie. Trudno się takim osobom dziwić, biorąc pod uwagę, że firmy tego typu bardzo często sponsorują różnego rodzaju wydarzenia piłkarskie, żużlowe czy inne i kojarzone są właśnie z nimi. Wystarczy jednak chwilę spędzić nad ofertą dowolnego legalnego bukmachera, by przekonać się, iż możliwości obstawiania jest w nim naprawdę sporo.

Jak obstawiać politykę u bukmachera?

Aby obstawiać polityczne wydarzenia w zakładach bukmacherskich, nie potrzebujemy do tego żadnych specjalnych uprawnień. Wystarczy posiadać konto, co wiąże się z ukończeniem 18. roku życia. Przypominamy, że tylko osoby pełnoletnie mają prawo do gry i wygrywania na obstawianiu.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Oferta polityczna dostępna jest niemal cały czas, jednak zazwyczaj staje się ona pokaźna w momencie, gdy w jakimś większym kraju odbywają się wybory – prezydenckie, parlamentarne czy też samorządowe. Bukmacherzy biorą pod uwagę różnego rodzaju sondaże i zapowiedzi ekspertów, dlatego też kursy często ulegają zmianom. To jednak wcale nie jest wada, o czym mogli przekonać się chociażby ci, którzy postawili na zwycięstwo Trumpa nad Hillary Clinton, która była zdecydowaną faworytką.

Dobra wiadomość jest na pewno taka, że nie trzeba zakładać żadnego specjalnego profilu typerskiego, by stawiać na wydarzenia polityczne. Tego typu oferta dostępna jest dosłownie dla każdego, kto gra u bukmachera. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na konkretnej stronie grać tylko typy niezwiązane ze sportem lub tradycyjne zakłady raz na jakiś czas zastępować tymi nieco mniej standardowymi.

Prawdopodobnie w internecie nie znajdziemy zbyt wielu poradników tłumaczących jak obstawiać politykę u bukmachera. Nie wiąże się to z tym, że jest to niemożliwe, a po prostu niczym nie różni się od grania na hity piłkarskie, tenisowe czy koszykarskie. Jeżeli ktoś chciał usłyszeć potwierdzenie, właśnie to zrobił. Oczywiście, najlepiej o wszystkim zawsze przekonywać się na własnej skórze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybory w Polsce a zakłady bukmacherskie

Nie ma w naszym kraju przepisów, które zabraniałyby legalnym podmiotom organizowania zakładów na wybory. Każda firma zazwyczaj przy okazji ważniejszych wydarzeń politycznych w Polsce przygotowuje odpowiednią ofertę, a czasem nawet organizuje różnego rodzaju promocje i bonusy. Najlepsi bukmacherzy potrafią nawet dodawać niektóre typy do różnego rodzaju wyjątkowych akcji z podwyższonymi notowaniami i tym podobnymi.

Bez względu na to, kto jest naszym faworytem w wyborach, zawsze u legalnych bukmacherów mamy możliwość postawienia na niego pieniędzy. Zasada jest taka, że im mniejsze prawdopodobieństwo powodzenia danego typu, tym większa potencjalna wygrana. Przykładowo: w wyborach na prezydenta Polski zazwyczaj w sondażach dominują dwa, maksymalnie trzy, nazwiska. Jeżeli zagramy na jednego z głównych kandydatów do zwycięstwa, na pewno ostatecznie zarobimy mniej, niż w sytuacji, gdy wygra ktoś, na kogo mało kto stawiał.

Jak zakłada się konto z bonusem bez depozytu w STS? ZOBACZ:

Absolutnym mitem jest to, że bukmacherzy w Polsce nie mogą oferować klientom zakładów na wydarzenia polityczne mające miejsce w naszym kraju. Ba, często nawet znajdziemy u nich wiele zakładów specjalnych nie tylko na wybory, ale także inne wydarzenia mające miejsce w świecie dyplomacji.

Jak wygrywać na obstawianiu polityki?

Obstawianie polityki nie jest łatwym zadaniem, jednak sporo osób potrafi na tym niekiedy dużo zarobić. Ważna jest jednak wiedza, a czasem i przeczucie. Trzeba również pamiętać, że bukmacherzy biorą pod uwagę oficjalne wyniki, a nie te sondażowe. Jeżeli więc typujemy, czy dana partia przekroczy próg wyborczy, zawsze musimy czekać na ostateczne dane podane przez Państwową Komisję Wyborczą, a nie te, jakimi raczą nas popularne stacje telewizyjne.

wybory prezydenckie obstawianie
Obstawianie polityki u legalnych bukmacherów online

Jeżeli na obstawianiu polityki chcemy zarabiać pieniądze, najlepiej niemałe, powinniśmy pamiętać o tym, by uważnie śledzić wszystko, co związane jest właśnie z wydarzeniem, które typujemy. Kiedy wpadły nam w oko konkretne typy na wybory prezydenckie, wiadomo, iż trzeba szukać wszelkich newsów, które mogą pomóc nam w dokonaniu właściwego wyboru w ofercie bukmacherskiej.

Nie ma złotej reguły, która odpowiedziałaby na pytanie, jak zarabiać na polityce u bukmachera. Niektórzy grają na tych stawianych w sondażach na drugim miejscu, licząc na niespodziankę, natomiast inni decydują się zagrać więcej, ale na politycznego pewniaka, którego typuje najwięcej osób.

Przy graniu na wydarzenia polityczne musimy pamiętać o tym, by własne przekonania schować głęboko do kieszeni na czas analizy konkretnych typów. Osoba, która nieszczególnie przepada za partią X, na pewno długo będzie przekonywała się do tego, że to właśnie jej kandydat wygra. Oczywiście, nikt tutaj nie twierdzi, że niespodzianki się nie zdarzają. Tyle że gdy one rzeczywiście mogą mieć miejsce, zazwyczaj coś na to wskazuje. Właśnie dlatego tak bardzo przydaje się uważne obserwowanie aktualnej sytuacji.

Gdzie obstawiać wybory prezydenckie?

Zakłady na wybory w STS
Zakłady bukmacherskie na wybory w STS

Największym zainteresowaniem graczy cieszą się zazwyczaj typy bukmacherskie na wybory prezydenckie. Kiedy obywatele wybierają głowę państwa, najchętniej chodzą do urn i również najchętniej stawiają pieniądze na swoich faworytów. O tym, dlaczego tak się dzieje, wielokrotnie wypowiadali się psychologowie. Gdy do wyboru jest tylko jeden kandydat z każdego ugrupowania politycznego, zakreślanie nazwiska na karcie do głosowania wydaje się mieć większe znaczenie, niż wtedy, gdy wybieramy kandydata na posła, który może nie dostać się do sejmu tylko ze względu na niską pozycję na liście.

Kiedy chcemy zagrać na tak popularne wydarzenia polityczne jak wybory prezydenckie, powinniśmy zawsze wybierać stronę bukmacherską, która działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów. Już dwucyfrowa liczba takich podmiotów znajduje się w naszym kraju, a grono to cały czas rośnie w siłę.

Jak nietrudno jest się domyślić, niektóre firmy bukmacherskie oferują znacznie więcej polityki w ofercie, niż konkurencja. Jednocześnie to właśnie te miejsca są chętniej wybierane od innych i tutaj trudno się temu dziwić.

Skoro wiemy już, że obstawianie polityki powinno odbywać się tam, gdzie jest to legalne, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić kilka konkretnych ofert. Wszystko to razem z bonusami na start!

Zakłady bukmacherskie na politykę. Bonusy i oferta

Betfan zakłady specjalne
Betfan zakłady specjalne na typowanie polityki

Legalny bukmacher Betfan

W przypadku tej marki zakłady specjalne to w zasadzie coś, czego trudno jest nie pochwalić. Widać to zresztą po wszelkiego rodzaju komentarzach w sieci. Gracze na stronie www.Betfan.pl mogą grać nie tylko na wybory na prezydenta, ale stawiać również na to, ile będzie rządził dany premier albo kto go zastąpi, gdy już straci swoje stanowisko.

W portalu Betfan można obstawiać wszystko bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14%. Jest to w stu procentach legalnie – nie ma obaw o jakieś przykre konsekwencje natury prawnej!

Dla nowych graczy bukmacher Betfan przygotował mnożnik wygranych 3×777 PLN, a do tego nawet 15 darmowych kuponów i 600 PLN w formie zakładów bez ryzyka. Aktualny kod promocyjny w tym miejscu to „BETONLINE„.

Warto dodać, że w Betfan zakłady specjalne nie dotyczą tylko polskiej polityki. Dodatkowo można tu stawiać na pogodę, ceny paliw czy wartości kursowe walut.

Legalny bukmacher STS

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na obstawianie polityki

To zdecydowanie najbardziej znana marka bukmacherska w naszym kraju. Na stronie www.STS.pl zawsze istnieje możliwość obstawiania ważnych wyborów czy innych istotnych wydarzeń dla polityki polskiej lub zagranicznej. Zakłady przyjmowane są w internecie, ale również i punktach stacjonarnych. Każdy zarejestrowany może również zdecydować się na obstawianie w aplikacji mobilnej.

W STS można grać na zwycięzców wyborów, ale również frekwencję, drugą turę itp. Wszystkie tego typu zakłady pojawiają się w ofercie odpowiednio wcześnie, by każdy mógł obserwować zmiany kursowe, a tym samym ocenić faworytów i wybrać coś dla siebie.

Rejestracja na www.STS.pl jest darmowa. Przygotowany przez STS kod promocyjny to „BETONLINE„. Nowi gracze mają do odebrania 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a przede wszystkim 29 PLN bez depozytu, czyli bez konieczności przelewania własnych środków!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Legalni bukmacherzy online

Back to top button