Obstawianie Wimbledonu z bonusem 175 PLN od STS!

Masz swoje typy na Wimbledon? U bukmachera STS można odebrać każdego dnia aż 25 PLN bonusu. Łącznie jest do zgarnięcia aż 175 PLN na obstawianie! Jak to wszystko działa? Oto szczegóły, które trzeba znać!

Obstawianie Wimbledonu z bonusem 175 PLN od STS!
Obstawianie Wimbledonu z bonusem 175 PLN od STS!

Obstawianie Wimbledonu w STS

Wimbledon to jedno z wydarzeń, które wiele znaczą dla wszystkich fanów tenisa. Turniej wielkoszlemowy rozgrywany na charakterystycznej zielonej murawie to zawsze okazja do tego, by nie tylko zobaczyć najlepszych zawodników w akcji, ale również, by zarobić u bukmachera nieco pieniędzy. Przygotowane na tenis typy bukmacherskie grać można na www.STS.pl i to bez względu na to, czy chcemy postawić na faworyta, czy raczej szukamy okazji do zdobycia dużych pieniędzy na jakiejś niespodziance.

Obstawianie meczów rozgrywanych w ramach Wimbledonu jest w stu procentach legalne u bukmachera STS. Jeżeli jednak chcemy korzystać z promocji, a do tego odebrać bonus bez depozytu, potrzebne jest darmowe konto internetowe – punkty stacjonarne nie są brane pod uwagę w większości akcji specjalnych!

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Jak zakłada się konto w STS? Krokiem pierwszym jest wypełnienie formularza online na stronie www.STS.pl. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” można odebrać aż 29 PLN bez wpłaty, a do tego do zgarnięcia jest jeszcze nawet 1200 PLN przy pierwszym depozycie!

Bonus 25 PLN każdego dnia. Typy na Wimbledon warte jeszcze więcej!

Jeżeli twoje typy na Wimbledon okażą się trafne, nie tylko zdobędziesz kwotę przewidzianą w kuponie, ale także zgarniesz bonus w wysokości równowartości 20% wartości stawki. Codziennie można w ten sposób odebrać 25 PLN. Akcja trwa do 11 lipca, więc łącznie do zdobycia jest 175 PLN.

Codzienny bonus przyznawany jest automatycznie w przypadku, gdy gracz wypracuje sobie przynajmniej 2 PLN premii. Dodatkowe środki mogą być wykorzystywane nie tylko na typowanie tenisa.

🎾 Jak skorzystać z tej promocji? 🎾

  1. Wejść na www.STS.pl
  2. Zapisać się do oferty specjalnej Tenisowe Happy Hours
  3. Obstawiać na żywo kupony AKO, z minimum 1 zdarzeniem tenisowym z Wimbledonu o kursie łącznym co najmniej 1.85
  4. Odbierać 20% wartości stawki wygranych kuponów w formie bonusów
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jak obstawiać mecze tenisowe u bukmachera?

Interesujesz się tenisem nie od dzisiaj, ale do tej pory nie miałeś okazji grać u bukmachera? Bonusy na start są właśnie po to, by zacząć obstawiać, nie wydając przy tym własnych pieniędzy. Z kolei na naszej stronie można przeczytać o strategiach typerskich czy chociażby o podstawach dotyczących tego jak bukmacher rozlicza krecz i tak dalej.

Pełna oferta na tenis dostępna jest cały czas na www.STS.pl. Obstawiać można nie tylko na komputerze, ale także telefonie bądź tablecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button