Legalny bukmacher Totalbet. Strona internetowa WWW

Zakłady Bukmacherskie Totalbet posiadają licencję na prowadzenie działalności online, dlatego mogą posiadać polską domenę internetową. Sprawdźcie, co można na niej znaleźć – oto pełna strona internetowa WWW!

Legalny bukmacher Totalbet. Strona internetowa WWW
Legalny bukmacher Totalbet. Strona internetowa WWW

Legalny bukmacher Totalbet

Totalbet jest firmą z Warszawy. Jej właścicielem jest Zbigniew Benbenek, do którego należy Radio Eska oraz dziennik Super Express. Bukmacher oferuje przyjmowanie zakładów przez internet. Ma podobno ruszyć także z działalnością stacjonarną, ale brak jest na ten moment konkretów w tej sprawie.

„Nareszcie dobry legalny bukmacher online. Za Totalbet odpowiedzialni są poważni ludzie, więc tutaj trzeba wymagać dużo i dużo też się dostaje!. Pewnie za niedługo trafi do TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce” – typer z forum betonline.net.pl

Bukmacher, który swoją siedzibę ma przy ulicy Jubilerskiej 10 w stolicy naszego kraju, otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów przez internet 22 marca 2018 roku. Bardzo szybko od tego dnia ruszyła strona internetowa bukmachera Totalbet. Co takiego można w niej znaleźć?

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zakłady online Totalbet strona

Dzięki uruchomieniu portalu poznaliśmy wygląd logo Totalbet. W materiałach bukmachera dominują kolor zielony oraz biały. Widać to na pierwszy rzut oka i z czasem w ogóle nie ulga to zmianie.

Totalbet strona internetowa
Totalbet strona internetowa

Totalbet to dobry bukmacher online?

Czy Totalbet jest dobrym bukmacherem online? Na pewno każdy gracz ma nieco inne wymagania i trudno w tej kwestii generalizować. Mimo wszystko, Totalbet oceniany jest bardzo pozytywnie. W internecie znajdziecie sporo „zielonych” komentarzy na jego temat, natomiast tych „czerwonych” jest znacznie mniej.

„Gram w Totalbet od kilku miesięcy, uważam, że jak na tak młodego bukmachera to start mają świetny. Szczególnie odpowiada mi oferta zakładów z esportu i kursy na to.” – typer z betonline.net.pl

Nie można jednak powiedzieć, by strona bukmachera Totalbet była jedną z najchętniej odwiedzanych przez typerów z Polski. Pod tym względem nadal znacznie lepiej mają się tacy giganci jak STS, Fortuna czy zagraniczny Betclic, który w naszym kraju działa zgodnie z przepisami.

Totalbet bonus powitalny 2020 – aż 5000 zł do odebrania!

Podczas rejestracji konta u bukmachera Totalbet można odebrać jedyny w swoim rodzaju bonus powitalny. Przygotowana na rok 2020 oferta pozwala na zgarnięcie nawet 5000 złotych przy pierwszej wpłacie. W tym przypadku nie są nagradzane trzy czy cztery depozyty, a zawsze ta pierwsza!

W roku 2020 największy prezent na start za rejestrację można otrzymać właśnie w Totalbet. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym bonusem, może w każdej wolnej chwili dokonać bezpłatnego założenia konta na www.Totalbet.pl. Uwaga! Nie jest w tym przypadku wymagana natychmiastowa weryfikacja konta, tak więc wszystko załatwia się ekspresowo!

Totalbet bonus powitalny
Totalbet bonus powitalny

Totalbet bonus bez depozytu

Od początku działalności można było znaleźć u bukmachera Totalbet bonus bez depozytu. Dobra wiadomość jest taka, że w tej kwestii nic się nie zmieniło – cały czas do odebrania jest kasa bez wpłaty, a to wszystko w formie freebetu! Żeby było jeszcze ciekawiej, łącznie można u tego bukmachera otrzymać aż pięć darmowych zakładów o łącznej wartości 40 PLN!

Zaczynamy od 20 PLN za darmową rejestrację na www.Totalbet.pl, a potem do zdobycia są jeszcze:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button