Puchar Polski 2018. Legalny bonus 50 PLN

2 maja na PGE Narodowym mecz pomiędzy Arką Gdynia a Legią Warszawa. Stawka spotkania to Puchar Polski 2018. Faworytem są mistrzowie naszego kraju, ale wszystko może się zdarzyć! Zobaczcie, jak otrzymać bonus 50 PLN z okazji tego spotkania! 

Puchar Polski 2018. Legalny bonus 50 PLN
Puchar Polski 2018. Legalny bonus 50 PLN

Legalna firma Totolotek przygotowała dla osób zarejestrowanych na www.Totolotek.pl specjalną ofertę, w ramach której do zdobycia jest specjalny bonus w wysokości 25% wniesionej stawki w kuponie objętym promocją. Jak to dokładnie wygląda? Wystarczy postawić kupon AKO z co najmniej czterema zdarzeniami. Warunkiem koniecznym jest umieszczenie typu związanego z finałem Pucharu Polski 2018.

Nie ma szczególnych wymagać co do uczestników tej zabawy. Należy jedynie pamiętać, że kurs minimum jednego typu na kuponie musi wynosić co najmniej 1,50. Oczywiście, takich zakładów może być więcej, bo w końcu to dzięki nim daje się zyskiwać pokaźniejsze sumy pieniędzy!

W promocji brane są pod uwagę:

  • Kupony AKO
  • Typy na co najmniej cztery mecze
  • Minimum jeden zakład na finał Pucharu Polski 2018
  • Bonus wynosi 25% stawki do 50 PLN!
Regulamin promocji AKO na finał PP 2018
Regulamin promocji AKO na finał PP 2018

Spotkanie Arki Gdynia z Legią Warszawa transmitowane będzie na otwartym kanale Polsatu, tak więc w tym przypadku nie trzeba szukać meczów za darmo przez internet.

Każdy gracz musi pamiętać, że w promocji może otrzymać tylko jedną premię. W przypadku zagrania dwóch kuponów AKO spełniających warunki regulaminu, liczy się ten pierwszy, bez względu na to, za jaką stawkę będzie postawiony.

Czy wymagany jest obrót bonusu w ofercie specjalnej Totolotka? Tak! Szczegóły na ten temat można przeczytać na oficjalnej stronie bukmachera!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button