Jak usunąć konto u bukmachera Fortuna?

Fortuna nie pozwala na zamknięcie profilu gracza? Sprawdzamy, czy to rzeczywiście prawda. U nas każdy może dowiedzieć się, jak usunąć konto u tego bukmachera!

Jak usunąć konto u bukmachera Fortuna?
Jak usunąć konto u bukmachera Fortuna?

Bukmacher Fortuna – od rejestracji do zamknięcia konta

Aby rozpocząć granie u bukmachera internetowego, wystarcza poświęcenie kilku wolnych chwil. W przypadku strony internetowej www.eFortuna.pl sprowadza się to do wypełnienia krótkiego formularza internetowego wraz z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Co ciekawe, nikt nawet od nas nie wymaga skanu dowodu tożsamości, dzięki czemu cały proces jest uproszczony co absolutnego minimum.

Z różnych powodów możemy nie chcieć dłużej grać u bukmachera. Co w takim momencie można zrobić? W sieci na ten temat jest bardzo wiele, ale – niestety – nie brakuje też wyssanych z palca rewelacji, które mają za zadanie namieszać niektórym w głowach. Przygotowaliśmy materiał z samymi faktami!

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Bukmacher Fortuna nie pozwala na usunięcie konta – czy to prawda?

Kiedy rozpoczniecie poszukiwania informacji na temat tego jak przebiega usunięcie konta w Fortunie, prawdopodobnie szybko natraficie na posty typerom, którzy twierdzą, iż nie ma takiej możliwości. Ba, znajdą się i tacy, co uważają, że bukmacher celowo nie uprościł procesu zamykania konta.

Cóż, bukmacherka to biznes jak każdy inny. Nie bez powodu wejścia do sklepów są przystrojone i łatwo widoczne, a już wyjścia – niekoniecznie. W przypadku banków sprawa ma się podobnie. Otwarcie konta – kilka chwil, zamknięcie – mozolny proces, w którym wymagana jest tona dokumentów, a oprócz tego osobista wizyta w oddziale.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Nieprawdą jest, że usuwanie konta w Fortunie nie jest możliwe, chociaż to fakt, iż nie da się wszystkiego załatwić jednym przyciskiem. Jeżeli ktoś chce wejść na stronę bukmachera, znaleźć odpowiednią zakładkę i wszystko załatwić w kilka sekund poczuje się zawiedziony. Ale są też dobre wiadomości!

Zablokowanie konta w Fortunie
Zablokowanie konta w Fortunie

Chcesz usunąć konto w Fortunie? Wystarczy, że napiszesz e-mail!

Tak naprawdę bukmacher nie powinien robić najmniejszych problemów z zamknięciem konta. Mogłoby to wiązać się z poważnymi konsekwencjami i na pewno nie wpłynęłoby najlepiej na jego pozycję na rynku i opinie graczy. W praktyce z tym wszystkim bywa różnie, ale typerzy w sieci są zgodni co do tego, że takie firmy jak STS czy Fortuna zazwyczaj usuwanie konta bukmacherskiego załatwiają niemal od ręki.

Jeżeli zdecydowaliśmy się na usunięcie profilu gracza na stronie www.eFortuna.pl, musimy wysłać do bukmachera stosowną wiadomość e-mail. Zamieszamy w niej prośbę o wykreślenie nas z listy klientów. Możemy do wszystkiego dołączyć argumenty, ale nie jest to wymóg konieczny.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, by zwracać się do bukmachera z e-maila, który jest powiązany z naszym kontem. Plusem jest fakt, iż nie jest potrzebne podawanie numeru PESEL czy innych danych weryfikacyjnych, które nie zawsze łatwo zapamiętać czy znaleźć.

Jak włączyć wykluczenie z gry w Fortunie?
Jak włączyć wykluczenie z gry w Fortunie?

Zamiast zamknięcia konta w Fortunie, można je zawiesić

Zamknięcie konta w Fortunie to ostateczność, chociaż trzeba też pamiętać o tym, że żaden proces trwale nie usuwa nas z bazy bukmachera. Wszystko po to, by nie można było nadużywać różnego rodzaju promocji i – na przykład – kilkakrotnie odbierać tego samego bonusu na start.

Jeżeli ktoś chce sobie po prostu zrobić przerwę od bukmacherki, ale nie jest przekonany o sile swojej woli, może pokusić się o tak zwane zawieszenie konta Fortuna. Co to takiego jest? Opcja jest szczególnie przydatna i wcale nie jest przeznaczona tylko dla zapalonych nałogowców.

Wykluczenie z gry. Każdy może sobie zrobić urlop od obstawiania!

Wykluczenie z gry u bukmachera to sposób na to, by nie dać sobie możliwości obstawiania nawet w sytuacji, gdy będzie nas to bardzo kusiło. Dzięki tej ciekawej opcji sami blokujemy sobie dostęp do stawiania pieniędzy na wydarzenia sportowe i inne.

Przerwa od obstawiania? Żaden problem!
Przerwa od obstawiania? Żaden problem!

Aby wykluczyć się z gry, wystarczy przejść do profilu gracza na stronie www.eFortuna.pl. Znalezienie odpowiedniej zakładki nie jest niczym trudnym, a wszystko inne załatwia się dosłownie jednym kliknięciem. I tutaj trzeba uważać, bo w razie pomyłki nie ma już odwrotu. Bukmacher w żaden sposób nie może nam odblokować dostępu, gdyż blokada nastąpiła na naszą wyraźną prośbę.

Możemy zdecydować się na zamrożenie konta na okres 1, 2 lub 3 dni. Dostępne są także nieco drastyczniejsze kroki jak całkowite wyłączenie obstawiania na 3 czy 6 miesięcy.

Mimo że sami nakładamy na siebie blokadę, zdjąć jej nie możemy. Ma to pomagać tym, którzy mają problem z pohamowaniem emocji i obstawianiem w celu „odegrania się”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy da się całkowicie wyłączyć z bukmacherskiego świata?

Chociaż mamy znacznie więcej opcji niż kiedyś, nadal obowiązuje zasada, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Żadna blokada nie daje nam stuprocentowej gwarancji, że nie zagramy kuponu. W końcu zamiast internetu mamy jeszcze punkty stacjonarne. Nie brakuje też wielu nowych bukmacherów, gdzie rejestracja jest niezwykle proste i zajmuje dosłownie kilka chwil.

Właśnie dlatego obstawianie jest zarezerowane tylko dla dorosłych. Grając kupon sami muszą liczyć się z ryzykiem, które jest nieodzownym elementem obstawiania meczów – bez względu czy mowa o znanych rozgrywkach, czy takich drugorzędnych.

A jakie jest wasze doświadczenie z zamykaniem/zawieszaniem kont bukmacherskich?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 53

Legalni bukmacherzy online

Back to top button