Superbet – opinie na temat bukmachera

Rosnąca konkurencja na rynku bukmacherskim to znakomita wiadomość dla graczy. Jednym z operatorów, który stosunkowo nie tak dawno zadebiutował w kanale online jest Superbet! Jest to bukmacher, który już wcześniej działał na Polskim rynku, ale na podstawie licencji na przyjmowanie i udzielanie zakładów w punktach naziemnych. Jak prezentują się opinie na temat Superbet?

Superbet – nowa jakość na rynku

Nie ma wątpliwości, że przed startem Superbet w kanale online, opinie graczy na temat tej firmy nie były najlepsze. Konkurencja w punktach naziemnych była spora, przez co większość klientów chętniej korzystało z oferty Fortuny, czy też STS. Nic więc dziwnego, że Superbet zdecydował się na zakończenie tej działalności i przeniósł się do Internetu.

Firma kilka lat temu uzyskała pozwolenie i licencję od Ministerstwa Finansów, a następnie wyruszyła na podbój zakładów online. Trzeba przyznać, że początek nie należał do wybitnych, ponieważ na podstawie opinii graczy o Superbet – oferta nie była czytelna, klienci mieli problemy, aby znaleźć konkretny zakład i naprawdę łatwo było się pogubić. Z dnia na dzień, a także wraz z zatrudnieniem specjalistów – Superbet budował swoją pozycję, która na ten moment jest prawdopodobnie najlepsza, od początku działalności tej firmy w naszym kraju. Nie ma wątpliwości, że Superbet chciałby zbudować pozycję, którą może się pochwalić chociażby na rynku w Rumunii, jednak biorąc pod uwagę STS i Fortunę będzie to niezwykle wymagające zadanie. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie Superbet opinie są lepsze, niż u liderów branży.

Superbet – opinie na temat oferty powitalnej

Obecnie na polskim rynku dominują trzy elementy oferty powitalnej i wszystkie z nich znajdują się w propozycji od Superbet. Bonus od depozytu to opcja, z której lubią korzystać gracze, dla których spełnienie warunków obrotu nie jest wymagającym zadaniem. Inny rodzaj klientów woli za to skorzystać z prostej promocji, w ramach której otrzymają darmowe środki na granie, czyli popularny freebet. Taką opcję dla swoich klientów przygotował również Superbet. Nie więc dziwnego, że opinie są pozytywne, a jeśli dodamy do tego jeszcze truskawkę, czy też wisienkę na torcie (jak kto woli), czyli tydzień bez ryzyka, to nie ma wątpliwości, że mowa o jednej z najlepszych ofert powitalnych, która jest dostępna na terenie naszego kraju. Nic dziwnego, że Superbet w ciągu ostatniego roku został wyróżniony w wielu rankingach i odbiło się to również na nagrodach, które wynikają z pozytywnych opinii wśród graczy.

Opinie na temat oferty powitalnej bez wątpienia są pozytywne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w najbliższym czasie były jeszcze lepsze. Sam skład oferty powitalnej prawdopodobnie nie ulegnie zmianie, ponieważ nie można zaproponować nic lepszego, jednak możliwe są roszady w kwotach, czy też warunkach promocji, które obecnie są dla świadomych graczy nawet ważniejsze, niż same kwoty. Co z tego, że jeden z operatorów może pochwalić się bonusem na start, który gwarantuje kilka tysięcy złotych, skoro, aby go wypłacić potrzebny jest kilkukrotny obrót, co udaje się małej liczbie graczy.

Superbet opinie na temat aplikacji mobilnej

Czym byłby bukmacher internetowy bez aplikacji mobilnej? Tym samym, co piłkarz bez piłki przy nodze! Superbet ma obecnie jedną z najlepszych apek na polskim rynku i widać to na podstawie przeróżnych rankingów. Przede wszystkim jest ona dostosowana do użytkowników systemów iOS, a także Android, co wbrew powszechnej opinii – nie jest standardem u wszystkich operatorów. Za to Superbet ma to pewno duży plus. Apka jest naprawdę przyjemna w użyciu, szybka, nie zacina się, a dodatkowo ma przyjemny interfejs. Przy użyciu aplikacji mobilnej w Superbet obstawianie zakładów bukmacherskich na żywo nie jest niczym skomplikowanym, a dodatkowo można jeszcze obejrzeć mecz w dobrej jakości, ponieważ ten operator ma streamy z poszczególnych rozgrywek w ramach Superbet TV.

Superbet TV jest dostępne na apce, ale również na ekranie komputera możesz obejrzeć mecz w zakładce na żywo. Co więcej – w porównaniu do innych operatorów – nie musisz postawić zakładu na przestrzeni ostatnich kilku dni, a wystarczy, że po prostu posiadasz konto w Superbet, co już uprawnia Cię do oglądania transmisji. Pod tym kątem bez wątpienia w opinii graczy jest to najlepszy bukmacher na polskim rynku. Zarówno Fortuna, jak również STS wymagają zagranego kuponu na przestrzeni ostatnich 7 dni, aby oglądać transmisję, a w Superbet możesz to zrobić całkowicie za darmo!

Promocje w Superbet

Superbet zasłynął również na polskim rynku znakomitymi promocjami dla graczy. W końcu kto nie chciałby skorzystać z kursu 100.00 na wygraną swojej ulubionej drużyny, gdzie realny przelicznik wynosi np. 1.50, albo wygrać 250 000 złotych w gotówce w ramach SuperGame, czy też wyjechać najnowszym Harleyem Davidsonem z punktu stacjonarnego?

Najciekawsze promocje i akcje specjalne:

  • SuperSpin
  • SuperGame
  • SuperPrzewaga

Superbet ma w swojej ofercie mnóstwo promocji okolicznościowych, które stale się zmieniają, a tym samym gracze mają wiele możliwości. Nie zmienia się jednak to, że codziennie jest dostępny SuperSpin, w ramach, którego możesz poczuć się, niczym w prawdziwym kole fortuny i zakręcić po swoją wygraną. Warto również podkreślić, że SuperSpin jest darmowy, co buduje niesamowicie pozytywne opinie o Superbet wśród graczy. Bukmacher praktycznie za darmo rozdaje im pieniądze w bonusach, co nie jest standardem na polskim rynku.

Innowacyjną i ciekawą opcją jest również bez wątpienia SuperGame. Ile razy miałeś taką sytuację, że drużyna, na którą postawiłeś wygrywała 2:0, a Ty już świętowałeś trafienie kuponu, już witałeś się z gąską, a ostatecznie w 93 minucie padła bramka dająca wyrównanie? No właśnie…Superbet wyszedł naprzeciw swoim klientom i oferuje SuperPrzewagę, w ramach której, jeśli obstawiona przez Ciebie drużyna prowadzi 2:0, to już Twój zakład jest rozliczony, jako wygrany, nawet jeśli ostatecznie przegra 2:5. Podobnie wygląda sytuacja również w innych dyscyplinach, ponieważ SuperPrzewaga nie ogranicza się tylko do piłki nożnej.

SuperGame, o którym wspomniałem na starcie, to również darmowa opcja, w której po prostu musisz znakomicie typować. Co tydzień dostępne są do wytypowania mecze wybrane przez bukmachera, w których musisz określić dokładny wynik, jeśli trafisz komplet pięciu meczów z dokładnymi wynikami, to wygrałeś. Nagrodą główną jest gotówka lub na przykład Harley Davidson w zależności od zasad kolejnej rundy, ale z perspektywy czasu – od momentu wprowadzenia tej promocji – nie było zbyt wiele osób, które zgarnęłoby główną nagrodę.

Opinie o Superbet są zdecydowanie pozytywne, a działalność tego operatora na polskim rynku robi wrażenie. Superbet opinie mogą być jeszcze lepsze, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę kampanię, w ramach której gracze mogą wygrać wylot na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Więcej informacji o bukmacherach w Polsce

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministra Finansów.

Autor tekstu: Filip Mełnicki obecnie związany z agencją iGaming Nomads. W branży iGaming specjalizuję się w SEO oraz marketingu. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button