Przegrany kupon w STS? Gracze dostają 50 zł na pocieszenie!

Nie udało się trafić kuponu w STS? Z cashbackiem na europejskie puchary nie musi to stanowić problemu. Tylko teraz otrzymać można 50 złotych!

Przegrany kupon w STS? Gracze dostają 50 zł na pocieszenie!
Przegrany kupon w STS? Gracze dostają 50 zł na pocieszenie!

Bonus w STS – zwrot za przegrane kupony!

Oferta specjalna od legalnego bukmachera STS przygotowana została z myślą o osobach, które będą w najbliższych dniach chciały obstawiać eliminacje do europejskich pucharów, tj. Ligi Europy, Ligi Mistrzów oraz Ligi Konferencji. Akcja trwa od 19 do 21 lipca – to w tym czasie właśnie można zawierać zakłady, które w razie niepowodzenia przyniosą nie pełną przegraną, ale zwrot części zainwestowanych środków.

Jeżeli ktoś chce skorzystać z niniejszej promocji, musi wejść na www.STS.pl i kliknąć przycisk „Weź udział” w zakładce poświęconej cashbackowi. Można to zrobić w kilka chwil – każdy powinien sobie z tym poradzić bez żadnego problemu. Dobra wiadomość jest taka, iż bukmacher STS pozwala zapisać się do promocji również na stronie mobilnej czy w aplikacji!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Jak działa zwrot za przegrane kupony? Gracz obstawia tak, jak zwykle, jednak w razie niepowodzenia nie traci wszystkich pieniędzy, natomiast część z nich trafia z powrotem do niego w postaci bonusu. Łącznie można w tej promocji otrzymać maksymalnie 50 złotych. Kwota premii zależy od sumy środków postawionych w okresie promocyjnym.

Cashback na europejskie puchary. STS proponuje 50 złotych na pocieszenie!

Każda osoba, która zapisze się do promocji z cashbackiem, musi mieć świadomość tego, że bonus przyznawany jest tylko w przypadku następujących zakładów:

  • SOLO lub AKO
  • z oferty przedmeczowej z działu „ZAKŁADY BUKMACHERSKIE”
  • z przynajmniej jednym typem związanym z eliminacjami Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • kurs minimalny zdarzenia eliminacyjnego nie to 1.50

Ile zwrotu można otrzymać? Jest to 15% wartości stawki. Łatwo obliczyć, ile można zgarnąć za postawienie konkretnych kuponów. STS to bezpieczna strona bukmacherska, dlatego nie ma powodów do obaw – tutaj dodatkowe pieniądze na pewno zostaną dodane do konta tak, jak zostało to podane w regulaminie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1560 + 100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nowy w STS? Masz szansę na 1640 zł!

Na stronie internetowej www.STS.pl może utworzyć darmowe konto każdy pełnoletni. Przygotowany został przez STS kod promocyjny. Jest to słowo „BETONLINE„, które może być podane jedynie przy zapisywaniu się do gry. Dzięki niemu do otrzymania jest 100 złotych w postaci zakładu bez ryzyka. Oprócz tego zgarnąć można jeszcze trzy bonusy o łącznej wartości wynoszącej aż 1640 złotych!

Bukmacher STS to najpopularniejsza marka branżowa w naszym kraju. W jej ofercie znajdziemy nie tylko zakłady na sport, ale także wiele więcej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 214

Legalni bukmacherzy online

Back to top button