6000 PLN do wygrania na Wielkanoc. Wielka promocja forBET!

Polski legalny bukmacher forBET na Wielkanoc przygotował specjalny ranking dla najlepszych graczy. Opłaca się w najbliższym czasie obstawiać, gdyż do zdobycia jest łącznie 6000 PLN bonusowych nagród! 

6000 PLN do wygrania na Wielkanoc. Wielka promocja forBET!

Liga typerów z nagrodami 2018

Najnowsza promocja przygotowana przez forBET to nic innego jak swego rodzaju liga typerów. Nagrody w tym przypadku to bonusy pieniężne, które mogą być wykorzystane, a następnie wypłacone. Obrót bukmacherski jest wymagany, a szczegóły na jego temat znajdziecie w oficjalnym regulaminie tej oferty.

Promocja obowiązuje od 31 marca do 4 kwietnia, czyli od soboty do środy. Aby wziąć w niej udział, należy się zapisać na oficjalnej stronie bukmachera, czyli na www.iForBET.pl. Także nowi gracze mogą uczestniczyć w zabawie, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by jeszcze dzisiaj założyć konto i wziąć udział w konkursie!

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Najwyższy bonus bukmacherski w Polsce

W promocji forBET przygotował aż 6000 PLN bonusu dla graczy. To w sumie najwyższy bonus bukmacherski, jaki znajdziecie w naszym kraju. Nagrody zdobywa się w zależności od przyznanego miejsca w rankingu. Jak wygląda to w praktyce? Aktywność graczy przeliczana jest na punkty, które z kolei determinują lokatę w tabeli. Im wyższa pozycja gracza, tym lepiej, ponieważ wyższa nagroda do zdobycia.

Liga typerów z nagrodami
Liga typerów z nagrodami

Takie bonusy przygotował forBET w tej promocji:

  • 1. miejsce – 500 PLN
  • 2. miejsce – 400 PLN
  • 3. miejsce – 300 PLN
  • 4-10. miejsce – po 200 PLN
  • 11-20. miejsce – po 100 PLN
  • 21-50. – po 50 PLN
  • 51-100. – po 20 PLN

Kiedy można spodziewać się nagród na kontach? Najpóźniej w najbliższy czwartek do godziny 23.59. W razie jakichkolwiek problemów, warto napisać wiadomość do pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy dostępni są nawet w weekendy!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button