Pewniaki na eliminacje MŚ 2022 bez ryzyka w Betfan!

Masz swoje pewniaki na eliminacje MŚ 2022? Typy bukmacherskie potrafią płatać figle, dlatego w Betfan przygotowano 100% zwrotu w razie przegranej! Wszystko to na najbardziej wyczekiwane spotkania ostatnich tygodni!

Pewniaki na eliminacje MŚ 2022 bez ryzyka w Betfan!
Pewniaki na eliminacje MŚ 2022 bez ryzyka w Betfan!

Bonus specjalny na Betfan.pl. Nikt nie musi martwić się przegraną!

Reprezentacja Polski w eliminacjach do mistrzostw świata 2022 występuje w grupie I. Jej pierwszym rywalem będzie zespół Węgier, z którym podopieczni Paolo Sousy zagrają na wyjeździe. Jak pokazują na mecz Węgry – Polska pewniaki to raczej goście powinni wywieść korzystny rezultat z obcego terenu i zakończyć zwycięsko pierwszą kolejkę. Czy tak rzeczywiście będze?

Najlepsi typerzy są zgodni co do tego, że to Polska jest faworytem czwartkowego meczu. Eliminacje to jednak czas, w którym każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony i żadnej wpadki nie można wykluczyć. Na szczęście, od tej w wykonaniu reprezentacji naszego kraju można się ubezpieczyć. Wszystko to za sprawą nowej promocji na www.Betfan.pl.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

O co dokładnie chodzi? Betfan przygotował ofertę specjalną, w ramach której do zgarnięcia jest pełny zwrot w razie niepowodzenia przez spotkanie Węgry – Polska. Jeżeli ktoś zagra na wygraną Polaków, a im nie uda się odnieść sukcesu, będzie mógł otrzymać zagraną stawkę z powrotem i to nawet do 199 złotych!

Obstawianie el. MŚ 2022 bez ryzyka. Nawet 199 PLN zwrotu!

W ramach promocji „bez ryzyka” każdy jest w stanie otrzymać nawet 199 złotych zwrotu. Gracz stawia kupon spełniający warunki oferty, a w przypadku niepowodzenia nie zdobywa potencjalnej wygranej, ale jednocześnie na jego koncie pojawia się z powrotem cała zagrana stawka. Cashback to 49 zł lub 199 zł. Właśnie za tyle trzeba zagrać kupon kwalifikacyjny.

Jakie warunki, poza wspomnianą już stawką, musi spełnić zakład, za który można odebrać ewentualny zwrot? Oto wszystkie z nich:

  • Minimum cztery zdarzenia na jednym kuponie
  • Każde zdarzenie z kursem wynoszącym co najmniej 1.30
  • Zakład na wygraną Polski w meczu z Węgrami
  • Obstawianie za pomocą strony internetowej www.Betfan.pl
  • Kupon zagrany i rozliczony w dniu 25 marca 2021.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeden gracz może zgarnąć maksymalnie jedną premię. Dodatkowe pieniądze pojawią się na profilach automatycznie w przypadku, gdy kupon promocji nie wejdzie ze względu na niekorzystny rezultat w meczu Polski.

Ponad 600 PLN na start? Tak, legalnie w Betfan

Betfan obstawianie bez ryzyka
Betfan obstawianie bez ryzyka

Jeżeli zwrot 199 PLN nie robi na kimś szczególnego wrażenie, a jeszcze nie miał okazji grać w Betfan, może odebrać teraz nawet 600 PLN cashbacku. To wszystko w stu procentach legalnie i bez konieczności zagłębiania się w skomplikowane zasady.

Przygotowany przez Betfan bonus powitalny działa następująco:

  1. Gracz wchodzi na www.Betfan.pl i rejestruje konto z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. Stawia pierwszy kupon na dowolne wydarzenia sportowe
  3. W razie wygranej zgarnia zysk
  4. W razie przegranej odbiera pełny zwrot stawki do 600 PLN!

Dodatkowo, przy drugiej wpłacie na konto można otrzymać doładowanie 100% do 1000 PLN!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button