Czy można legalnie obstawiać Premier League online?

Czy to prawda, że w Polsce obstawianie meczów jest zabronione? Jak i czy w ogóle jest szansa na to, by typować Premier League online? Odpowiedzi na te pytania wcale nie są skomplikowane i trudne do zrozumienia!

Czy można legalnie obstawiać Premier League online?
Czy można legalnie obstawiać Premier League online?

Mam typy na Premier League i co dalej?

W internecie nie brakuje stron, które oferują typy bukmacherskie na ligę angielską. Premier League jest dość popularna w naszym kraju, dlatego w zasadzie na każde spotkanie można znaleźć jakiegoś pewniaka. Nie zawsze stawia się tylko na zwycięzców, bo równie popularna jest gra na liczbę bramek, żółtych kartek czy nawet na rzuty rożne czy karne.

Załóżmy, że mamy już swoje pewniaki Premier League, a teraz nie do końca wiemy, co z nimi zrobić. Czy to rzeczywiście prawda, iż w Polsce nie jest możliwe stawianie zakładów zgodnie z przepisami? Co grozi za korzystanie z nielegalnych stron i jak rozpoznawać te, które rzeczywiście stwarzają dla nas realne zagrożenie?

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Nie ma się czym martwić na zapas: nie wszystko jest tak brutalne, jak niektórzy starają się to przekazać. Polskie przepisy bukmacherskie może do najbardziej liberalnych nie należą, jednak ich zrozumienie to nic szczególnie trudnego.

Czy można w Polsce grać u bukmachera?

Obstawianie meczów przez internet to sprawa ciekawa i coraz więcej osób zaczyna próbować szczęścia w tej dziedzinie. Bez względu na to, jakim sportem się interesujemy, możemy założyć darmowe konto typerskie i stawiać zakłady nawet przez urządzenie mobilne jak smartfon czy tablet.

Mitem jest to, że w naszym kraju każdy bukmacher jest nielegalny. Wystarczy spojrzeć na portal www.STS.pl, który nie dość, że jest na rynku od wielu lat, to jeszcze sponsoruje, między innymi, piłkarską reprezentację Polski. Takich przykładów można by podać znacznie więcej.

Oczywiście, mamy też wyjątki, a nawet jest ich tutaj całkiem sporo. Gracze z Polski mogą grać tylko na stronach z licencją Ministerstwa Finansów, tak więc nie są dla nich dostępne legalnie serwisy takie jak Unibet, Bet365 czy Bwin.

zakłady online na Premier League
zakłady online na Premier League

Obstawianie Premier League w internecie – legalne czy nie?

A jak ma się sprawa z Premier League? Czy bukmacherzy potrzebują specjalnej licencji, by oferować zakłady na tę ligę? Sprawami „formalnymi” zajmować się nie musimy – jeżeli tylko gramy na stronie legalniej i są tam dostępne zakłady na ligę angielską, oznacza to, że wszystko jest dokładnie takie, jak być powinno.

Przy wyborze pierwszego bukmachera warto kierować się legalnością oraz tym, co dostępne jest w ofercie. Na www.STS.pl na dobry początek przygotowano 29 PLN bez wpłaty do odebrania za samo wpisanie kodu promocyjnegoBETONLINE„. Obecnie to najchętniej wybierana premia na polskim rynku!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button