Kiedy Unibet wróci do Polski? Czy będzie licencja 2019 lub 2020?

Unibet to jeden z tych bukmacherów, którego powrotu wyczekuje bardzo wielu typerów. Jaka jest szansa na to, by licencja dla tego podmiotu pojawiła się w roku 2019 lub 2020? Analizujemy dla was wszystkie aktualne informacje!

Kiedy Unibet wróci do Polski? Czy będzie licencja 2019 lub 2020?
Kiedy Unibet wróci do Polski? Czy będzie licencja 2019 lub 2020?

Unibet bukmacher w Polsce

Niektóre strony internetowe informują, że strona bukmachera Unibet legalna jest w naszym kraju. Czy to rzeczywiście prawda? Nie ma sensu, by przedłużać – absolutnie nie! Bukmacher Unibet nie posiada licencji Ministerstwa Finansów, a więc nie znajduje się na liście firm działających zgodnie z przepisami w naszym kraju.

Bardzo łatwo można popaść w konflikt z prawem, gdy wejdziemy na stronę Unibet i postawimy na niej jeden czy więcej zakładów. Trzeba mieć na uwadze, że kary nie zrobią większej krzywdy dużej firmie, natomiast „szaremu Kowalskiemu” mogą naprawdę zrujnować życie!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Nie wiadomo, czy Unibet będzie chciał wrócić do Polski i rozpocząć przyjmowanie zakładów zgodnie z przepisami. Ma, oczywiście, taką możliwość i to nawet jeśli teraz działa w szarej strefie. Doskonałym przykładem może być Betclic Polska, który jest teraz legalny i cieszy się dużą popularnością.

Licencja Unibet pl

Nie ma żadnego oficjalnego komunikatu firmy Unibet na temat planów licencyjnych na przyszłość. Witryna tej marki ciągle zmienia nazwy, co pozwala ominąć blokadę, a sam bukmacher wydaje się nic nie robić sobie z tego, że łamie polskie prawo i naraża na poważne problemy swoich klientów z naszego kraju.

Będziemy was informować na bieżąco, gdy tylko cokolwiek zmieni się w kwestii licencji bukmachera Unibet. Na pewno wydanie zgody na działalność w Polsce zostanie ogłoszona przez Ministerstwo, natomiast plotki cały czas będą pojawiać się w różnych serwisach branżowych.

Przypominamy, że zagraniczny bukmacher z licencją Betclic daje nowym graczom 510 złotych na start. Cashback może odebrać każdy, kto założy darmowe konto na stronie Betclic.pl. Wymagane jest podanie kodu promocyjnego „KOD510„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button