Bezpieczne Mistrzowskie Emocje. STS oddaje do 200 PLN!

Odbierz do 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu zaraz po założeniu konta! Dowiedz się więcej na temat najnowszej promocji od STS już teraz!

Bezpieczne Mistrzowskie Emocje. STS oddaje do 200 PLN!
Bezpieczne Mistrzowskie Emocje. STS oddaje do 200 PLN!

STS zwrot stawki

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które założą konto w STS w dniach 30 kwietnia – 1 maja. Łączy się ona ze standardowym bonusem powitalnym, tak więc możesz wykorzystać STS kod promocyjnyBETONLINE„, by otrzymać 29 PLN bez depozytu, a potem do 1000 PLN!

Bezpieczne Mistrzowskie Emocje to oferta specjalna, w ramach której można zgarnąć do 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego na stronie STS.

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Obstawianie w STS bez ryzyka

Gdy uda ci się poprawnie wytypować mecze, dostaniesz całą wygraną dla siebie. Gdy jednak ci się podwinie noga, będziesz mógł otrzymać pełny zwrot zagranej stawki!

Uwaga! Kupony, które kwalifikują się do tej promocji, muszą być rozliczone do końca 4 maja. W innym przypadku nie zostaną one zaliczone, a ty nie otrzymasz zwrotu.

bez ryzyka w sts
bez ryzyka w sts

Tylko od Ciebie zależy jaki kupon postawisz w tej promocji. Może to być zakład SOLO albo AKO. Wszystko jest w twoich rękach – podobnie jak to czy wygrasz, czy nie!

Już 30 kwietnia i 1 maja czekają nas pierwsze mecze półfinałowe tegorocznej edycji LM. Nie wiesz, co postawić? Zobacz skuteczne obstawianie Ligi Mistrzów, czyli co nieco o systemie, który może ci się spodobać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button