Combo Expert w Forbet. Co to jest i jak obstawiać?

Raz na jakiś czas w ofercie bukmachera Forbet pojawia się produkt o nazwie Combo Expert. Co to takiego jest i w jaki sposób należy to obstawiać?

Combo Expert w Forbet. Co to jest i jak obstawiać?

Legalny bukmacher Forbet z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych w danym dniu przygotowuje sporo ciekawych zakładów specjalnych i nie tylko. Oferta Combo Expert to jedna z propozycji, które stworzono właśnie z myślą o osobach lubiących niecodzienne zakłady. 

Czym takim jest tytułowy produkt? To specjalny dział na stronie oficjalnej bukmachera Forbet, gdzie można uzyskać dostęp do specjalnych typów. Są to swego rodzaju zakłady łączone o wysokich kursach, które pozwalają nam na większe wygrane w porównaniu z tradycyjnym typowaniem. 

  • Legia Warszawa (piłka nożna i koszykówka) oraz Onico Warszawa (siatkówka) wygrają swoje spotkania – 3.80
  • Piast Gliwice (piłka nożna i futsal) wygra swoje weekendowe mecze – 15.00
  • Lionel Messi, Gareth Bale i Antoine Griezmann strzelą po dwa gole w swoich weekendowych meczach – 65.00
  • Robert Lewandowski i Krzysztof Piątek strzelą w weekend hat-tricki – 300.00
  • Pięć sobotnio-niedzielnych meczów w Ekstraklasie zakończy się wygranymi gospodarzy – 120.00

Jak łatwo zauważyć, wiele kursów w Combo Expekt to naprawdę pokaźne warto. Trzeba jednak pamiętać, że niektóre wydarzenia naprawdę trudno przewidzieć, a prawdopodobieństwo ich wystąpienia jest bardzo nikłe. 

Oczywiście, to nie jest wcale jedyna opcja, jaką daje Forbet swoim klientom. Raz w tygodniu można u niego zagrać w ofercie o nazwie „Szczęśliwa 13„, gdzie do zdobycia jest aż 100.000 PLN w gotówce za prawidłowe wytypowanie trzynastu meczów!

Warto „polować” na specjalne zakłady u bukmachera Forbet. Niektóre z nich są bardzo korzystne, a ich trafienie wcale nie graniczy z cudem. 

Aktualną ofertę Expert Combo znajdziesz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button