Betfan Player Bets – szczegółowe zakłady na piłkarzy

Jeżeli chcemy postawić na to, ile podań w danym meczu wykona konkretny zawodnik oraz jaką liczbą asyst czy strzałów będzie mógł się pochwalić – Betfan Player Bets prawdopodobnie spełnią nasze oczekiwania!

Betfan Player Bets - szczegółowe zakłady na piłkarzy
Betfan Player Bets – szczegółowe zakłady na piłkarzy

Betfan Player Bets – co to jest?

Mało który bukmacher w Polsce pozwala na coś więcej, niż granie na to, kto zdobędzie bramkę w meczu. A jeżeli już pojawiają się specjalne zakłady na zawodników, to tylko w przypadku naprawdę ważnych wydarzeń sportowych, na przykład, finału mistrzostw świata czy Ligi Mistrzów.

Betfan Player Bets to wyjście naprzeciw potrzebom graczy, którzy chcą maksymalizować zyski w każdy możliwy sposób. Dzięki marce Betfan teraz każdy może sprawdzić się w typowaniu takich zdarzeń jak:

  • Liczba podań zawodnika X w meczu
  • Liczba asyst zawodnika X w meczu
  • Liczba oddanych strzałów zawodnika X w meczu
  • I nie tylko! :)
nowy bonus w betclic 550 PLN
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Jak obstawiać zakłady na piłkarzy w Betfan?

Biorąc pod uwagę, że zawodnicy na boiskach pełnią bardzo różne role, krzywdzące było obstawianie samych goli. Przecież w przypadku obrońców znacznie bardziej prawdopodobne jest wykonanie dużej ilości podań, a niektórzy z defensorów są po prostu mistrzami w wyprowadzaniu niemalże każdej akcji zespołu.

Jeżeli chcemy obstawiać specjalne zakłady na piłkarzy, wystarczy, że wejdziemy na www.Betfan.pl i przejdziemy do typów interesującego nas meczu. Jeżeli tylko nie jest to żadna naprawdę mało popularna liga, jest duża szansa, że znajdziemy to, czego szukaliśmy.

Najwięcej zakładów, mimo wszystko, cały czas można znaleźć na te rozgrywki, które cieszą się największym zainteresowaniem. To zrozumiałe, bo przecież głównie z najmocniejszych klubów świata znamy zawodników oraz ich możliwości.

Betfan kod promocyjny 2020

Betfan jest legalnym bukmacherem w Polsce. W naszym kraju działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów i chociaż nie należy do najdłużej będących na rynku, cały czas zaskakuje czymś nowym, co bardzo pozytywnie jest odbierane przez typerów.

Każdy nowy gracz na stronie www.Betfan.pl może odebrać nawet ponad 3000 PLN bonusu powitalnego! Aktualny Betfan kod promocyjny brzmi „BETFAN„, a dzięki niemu zyskuje się dodatkowe 100 PLN premii jako zakład bez ryzyka! To nie koniec zalet tego bukmachera, gdyż w dalszym ciągu obowiązuje promocja na obstawianie meczów bez podatku!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button