Expekt Polska logowanie 2023

W jaki sposób odbywa się logowanie do strony Expekt Polska? Warto to sprawdzić i jednocześnie przekonać się, czy aby na pewno jest to zgodne z obowiązującym u nas prawem! 

Expekt Polska logowanie
Expekt Polska logowanie

Bukmacher Expekt logowanie online

Expekt logowanie interesuje coraz więcej osób, a wszystko dlatego, że jakiś czas temu w naszym kraju stał się legalny związany z tą marką bukmacher, BetClic. Gracze mogą czuć się nieco zmieszani, ponieważ tak naprawdę nie do końca wiedzą, gdzie mogą legalnie obstawiać, a gdzie nie.

Nic nie wskazuje na to, by wraz z BetClic stał się w legalny także Expekt Polska.  Typerzy bez wątpienia bardzo by tego chcieli, jednak sytuacja wygląda nieco inaczej.

Bukmacher Expekt jeszcze niedawno był w Polsce numerem jeden, bardzo popularny, reklamowany przez prezesa PZPN. Dzisiaj sytuacja jest taka, że grać legalnie możemy tylko w Betclic.pl.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Expekt logowanie – kiedy ten bukmacher będzie legalny w Polsce?

Według naszych informacji bukmacher Expekt w tym roku nie będzie się starał o licencję i zezwolenie na działalność hazardową w Polsce. To oznacza, że gra u tego bukmachera w naszym kraju jest niedozwolona, a co za tym idzie wiąże się to z konsekwencjami prawnymi. Dlatego lepiej obstawiać mecze u legalnych bukmacherów jak Betclic, STS czy Fortuna.

Warto dodać przy tym, że na ten moment strona Expekt cały czas jest dostępna w naszej wersji językowej. Jakby tego było, można się na niej rejestrować i grać, a wszystko to na polskiej domenie, która przekierowuje na stronę z końcówką „.city”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przedstawiciele marki Expekt nadal uważają, że mają prawo oferować polskim graczom swoje usługi, a wszystko ze względu na fakt posiadania licencji międzynarodowej otrzymanej na Malcie. Nic bardziej mylnego – warto mieć to na uwadze, zanim rozpoczniemy proces rejestracji.

Kto wie, może w 2023 roku Expekt dołączy do legalnych firm bukmacherskich. Legalny w Polsce w tym samym czasie może stać się chociażby 1xBet i bwin, który obecnie stara się o państwową licencję we Włoszech.


Jeśli nie Expekt to kto? Gdzie legalnie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie Expekt to nie jedyne firmy, u których można obstawiać mecze. Jeżeli chcemy grać legalnie w Polsce to mamy bardzo szeroki wybór firm oferujących lepsze promocje, wysokie kursy i niższą marżę niż Expekt. Poniżej kilku legalnych w Polsce bukmacherów, którzy oferują darmowe bonusy z kodem promocyjnym.

www.STS.pl – 100 PLN bez ryzyka – Kod promocyjny: BETONLINE
www.Betfan.pl – 200% do 300 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE
www.Betclic.pl – 200 PLN cashback – Kod promocyjny: KOD550

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 53

Legalni bukmacherzy online

Back to top button