Go+Bet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher?

Go+Bet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher? Go+Bet (a właściwie GoBet lub Goplusbet) to legalny bukmacher, który działa w sieci i stacjonarnie, a swoją aktywną działalność prowadzi od końca 2021 roku. Można go przez to nazwać jednym z najmłodszych – zwłaszcza patrząc wyłącznie na te firmy bukmacherskie, które posiadają w stu procentach polski kapitał. Oczywiste jest, że sam buk przykłada się obecnie do tego, by jak najszerzej rozpromować swoje usługi i przekonać do siebie jak najwięcej odbiorców. Jak mu to wychodzi?

gobet opinie 2023
Go+Bet opinie 2023 – czy to dobry bukmacher?

Nie ma lepszego sposobu na to, by to sprawdzić niż poprzez spojrzenie na to, jakie pojawiają się na temat Go+Bet opinie. Zrobiliśmy to za naszych czytelników, skupiając się przy tym na kilku aspektach – ofercie bukmachera, promocjach bukmacherskich, oferowanych przez niego kursach na zakłady sportowe, ale też na rzeczach ogólnych, ciężkich do sklasyfikowania. Wiele opinii zestawiliśmy ze sobą, biorąc pod uwagę tylko te zaufane. Czy więc bukmacher ten jest godny zaufania? Co sądzą na temat poszczególnych aspektów jego działalności dotychczasowi klienci? Czy warto założyć u niego konto? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można szukać w naszym serwisie internetowym.

Zakład bez ryzyka1000 PLN
Freebet z kodem BETONLINE30 PLN
Kursy Boost!Kursy większe o 30%
Freebet urodzinowy25 PLN
Go+Bet Kod promocyjnyBETONLINE
RejestracjaGoPlusBet.pl

Go+Bet opinie 2023 na temat oferty zakładów

Oferta na zakłady bukmacherskie to coś, czego w przypadku GoBet opinie dotyczą w szczególności. To dość naturalne, gdy zdecydowana większość obstawiających jako priorytet uznaje to, by móc obstawiać zgodnie ze swoimi początkowymi planami. Jak wynika z tych właśnie opinii, polski bukmacher zdecydowanie największą wagę przykłada do swojej oferty na piłkę nożną, tenis, siatkówkę i koszykówkę, a zatem na dyscypliny sportu, które znajdują się w polskim mainstreamie. Radzi sobie z nimi dobrze – przynajmniej pod względem pokrycia. Pozwala obstawiać swoje typy na piłkę nożną w kontekście wszystkich najważniejszych lig, choć – jak donoszą osoby lubujące się w niższych poziomach rozgrywek – w przypadku tych mniej popularnych “miewa swoje humory”. Bardzo dobrze jest z siatkówką, w ramach której obstawimy u niego wszystkie ligi, w których jest ona traktowana poważnie, ale i turnieje, klubowe i międzynarodowe. Typujący nie narzekali również w kontekście tenisa, chwaląc GoBet za pokrywanie nawet mniej istotnych z punktu widzenia rankingów WTA i ATP turniejów.

Piłka nożnaSiatkówkaTenis
DoskonałaBardzo dobraPoprawna
GoBet opinie o ofercie zakładów

Z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony typujących spotkała się oferta na esport, zawarta w osobnym dziale serwisu internetowego bukmachera i rzeczywiście dobrze uporządkowana. Bolączką w jej przypadku okazała się nawigacja, bazująca wyłącznie na ikonkach symbolizujących grę. Jako że Go+Bet opinie traktuje na poważnie, być może zmieni ją na czytelniejszą. Wierząc tym opiniom, pokrywa większość istotnych wydarzeń i nawet mniej znane gry o zapleczu esportowym – tutaj więc wielki plus.

Go+Bet opinie Dream Bet i mecze na żywo

GoBet to również oferta na mecze na żywo i ona również spotkała się z komentarzami ze strony odbiorców. W tym przypadku bukmacher ma sporo do poprawy. O ile jego oferta jest dość szeroka, w wielu spotkaniach brakuje naprawdę dynamicznych rynków na zakłady, ale też kursów, które zmieniałyby się przy braniu pod uwagę aktualnej sytuacji w danym meczu. Z kwestii technicznych, ludzie zwracają też uwagę na okazjonalne wolne działanie kalendarza oraz rozpiski wszystkich spotkań LIVE. Doceniają jednak to, że o każdej porze dnia i nocy mają tutaj co obstawiać – nawet jeśli byłaby to bardzo egzotyczna liga piłkarska.

W przypadku GoBet typujących zadowoliły również usługi dodatkowe. Tuż po swoim starcie polski operator zaoferował nie tylko sporty wirtualne, ale i grey karciane od TVBet. Dzięki temu już na starcie zapewnił sobie solidną pozycję na rynku, będąc opcją kompletną pod tym względem. Nie jest zaskoczeniem, że nie umknęło to uwadze dotychczasowych klientów, którzy bardzo go za to chwalą.

gobet opinie dream bet
GoBet Dream Bet – załóż się z bukmacherem

Jeśli chodzi o GoBet opinie często wspominają o Dream Bet – usłudze, dzięki której u tego bukmachera można postawić na dosłownie wszystko. Za jej pośrednictwem można zasugerować własny zakład – jak mówią ludzie, te są często akceptowane i rzeczywiście trafiają do oferty bukmachera. Ten nadrabia tym pewne braki w jej obrębie – a to zdecydowanie odbija się dobrze na postrzeganiu go przez odbiorców docelowych.

GoBet opinie graczy o ofercie

Podsumowując ofertę zakładów GoBet okiem jego dotychczasowych klientów, można ją uznać za zadowalającą. Pojawiające się na temat GoBet opinie wskazują, w skrócie, na to, że:

 • oferta jest szeroka i zróżnicowana, ale skupia się na mainstreamie,
 • bukmacher króluje w kontekście rynków dodatkowych, których jest u niego sporo,
 • typowanie na żywo w GoBet nie jest najlepszym pomysłem – przynajmniej obecnie,
 • buk wyróżnia się na tle swojej oferty na esport, którą przedstawia zresztą w osobnym dziale,
 • obie usługi dodatkowe bukmachera są dobrze zrealizowane – chodzi o sporty wirtualne, ale też o gry karciane.

GoBet wybrane opinie typerów

Na koniec podkreślenia opinii na temat oferty na zakłady sportowe bukmachera GoBet warto przytoczyć kilka przykładowych opinii. Wybraliśmy te sprawdzone i odzwierciedlające również przemyślenia innych użytkowników.

“Pozytywnie zaskoczyłem się tym, co Go+Bet oferuje. Okazuje się, że znalazłem u niego wszystko to, co obstawiam – a warunki bonusowe przekonały mnie do rejestracji u niego. Obstawiać rugby? Ten buk może być dla Ciebie.”

Artur z forum bukmacherskiego.

“Oferta GoBet, jak na świeżynkę na rynku, jest całkiem szeroka. Wszystkie ligi, także te niższego szczebla, i spotkania międzynarodowe. Wreszcie znalazłam bukmachera, u którego mogą obstawiać typy na Ligę Mistrzów na dobrych warunkach!”

alakot z komentarzy na blogu bukmacherskim.

GoBet opinie na temat promocji bukmacherskich

Bonusy bukmacherskie stanowią coś, na co w Polsce patrzy się od zawsze. To one zachęcają do rejestracji i to one często utożsamiane są z tym, że bukmacher jest solidny (lub nie). GoBet wypadł na tym tle bardzo dobrze. Jego odbiorcy docenili go przede wszystkim za jego transparentność – nie trzeba zagłębiać się w regulamin każdej z promocji, by wiedzieć, na czym dokładnie polega i co będzie trzeba zrobić, by rzeczywiście otrzymać dodatkowe środki.

W Go+Bet opinie zwracają uwagę przede wszystkim na bonus bukmacherski, bazujący na cashbacku – buk zwraca nawet 1000 złotych (100% stawki), jeśli kupon będzie przegrany. Minusem jest konieczność zawarcia zakładu na kuponie akumulacyjnym, plusem – zaledwie dwukrotny obrót konieczny do wykonania otrzymanymi środkami. Co jednak istotne (i nielubiane), zwrot trzeba obrócić w ciągu 7 dni. Przy maksymalnym wykorzystaniu promocji, może to być ciężkie.

gobet opinie bonusy bukmacherskie 2023
GoBet opinie o promocjach i bonusach bukmachera

Sądząc po tym, jak wyglądają w przypadku GoBet opinie, użytkownicy są zadowoleni z ilości proponowanych przez niego bonusów i doceniają, że nie każdy z nich przeznaczony jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Faktem jest jednak to, że brakuje im programu lojalnościowego lub czegoś na jego kształt. Czegoś, co mogłoby zachęcić ich do regularnego obstawiania. U niektórych bukmacherów, jak w Fortuna kod promocyjny to nie wszystko – możemy też korzystać z uroków Fortuna Klub Plus i zyskiwać na każdym zakładzie. Choć wpisać w GoBet kod promocyjny możemy, z programu tego typu nie skorzystamy. 

GoBet opinie graczy o bonusach

Typujący, który korzystają już z oferty na zakłady bukmacherskie firmy GoBet są zadowoleni z propozycji tego bukmachera jeżeli chodzi o promocje bukmacherskie. Zauważają przede wszystkim:

 • transparentność oferty promocyjnej, dzięki której wszystkie warunki bonusowe są od razu znane,
 • solidny bonus powitalny, który rzeczywiście sprawdza się w akcji,
 • różnorodność – bonusy są dostępne tak dla nowych typujących, jak i stałych wyjadaczy,
 • brak programu lojalnościowego, do którego przyzwyczaili już wybrani najlepsi bukmacherzy online.

GoBet wybrane opinie typerów

Zastanawiając się nad skorzystaniem z oferty GoBet właśnie z uwagi na bonusy bukmacherskie, warto spojrzeć na przykładowe opinie związane z nimi. Wybraliśmy te, które najlepiej odzwierciedlają nastroje wokół oferty promocyjnej i są najbardziej reprezentacyjne. Przedstawiamy je poniżej.

“Jeśli nie chcesz zastanawiać się, ile razy musisz obrócić bonus, GoBet jest bukiem dla Ciebie. Tu wszystko jest jasne, a bonusy bukmacherskie są naprawdę wartościowe. Ja polecam.”

agent008 na najlepszym forum bukmacherskim BetOnline

Korzystałem z oferty promocyjnej Go+Bet i jestem zadowolony. Stale pojawiają się u niego nowe akcje promocyjne, a oprócz bonusu powitalnego można sięgnąć po wiele promocji dla stałych typujących. Moim zdaniem to strzał w dziesiątkę – dla mnie ranking bukmacherów powinien zaczynać się od tego buka.”

Robert Witkowiak z grupy dyskusyjnej na Facebooku.

GoBet opinie na temat kursów bukmacherskich

Dla każdego doświadczonego typującego najistotniejszym elementem oferty bukmacherskiej są kursy, które tak właściwie decydują o wysokości potencjalnych wygranych. Co mówią w tym kontekście na temat GoBet opinie?

Ogólnie rzecz ujmując – nie jest źle, zwłaszcza w kontekście mniej standardowych rynków. To właśnie w nich możemy upatrywać największej konkurencyjności tego właśnie bukmachera. Dzięki temu stanowi on doskonałe uzupełnienie swoich większych i bardziej doświadczonych konkurentów – chyba że stawiamy przede wszystkim na “egzotyczne” zdarzenia. Wtedy może on wysunąć się na prowadzenie.

gobet opinie kursy
GoBet opinie o kursach bukmacherskich

Jeśli chodzi o kursy bukmacherskie na najbardziej standardowe rynki (w szczególności 1X2), GoBet wcale nie jest fatalny, a różnice między jego kursami, a kursami konkurencji są zwykle marginalne. Zdarza się nawet tak, że buk ten jest atrakcyjniejszy. W przypadku najpopularniejszych dyscyplin jednak, najczęściej oddaje prym bardziej doświadczonym firmom.

Z dużą przychylnością ze strony odbiorców spotkał się program Goo Boost, w którym buk podnosi kursy na najpopularniejsze zdarzenia sportowe. Naprawdę o to dba, a promocyjne kursy są rzeczywiście atrakcyjne dla odbiorców.

GoBet opinie graczy o kursach bukmachera

Typujący publikując na temat GoBet opinie byli szczerzy. Nieco zabrakło im solidnych kursów na najpopularniejsze dyscypliny oraz podejmowania walki z lepszymi i dłużej działającymi firmami właśnie na polu kursów. Na pewno jednak docenili wysokie kursy w kontekście mniej standardowych rynków. Co przewija się najczęściej w ich komentarzach? Przede wszystkim to, że:

 • kursy na standardowe rynki są przeciętne – czasem lepsze, a czasem gorsze od konkurencyjnych,
 • w kontekście mniej standardowych rynków kursy są wysokie – zwłaszcza na najbardziej “niszowe” zdarzenia,
 • GoBet często podnosi kursy, co na pewno działa na jego plus.

GoBet wybrane opinie typerów

Nic nie powie nam tyle na temat bukmachera co właściwe opinie. Na temat kursów w GoBet opinie są różne. Te najczęściej się przewijające przedstawiamy poniżej.

“GoBet jest bukmacherem na pewno godnym uwagi – musisz posiadać u niego konto, jeśli chcesz mieć realną alternatywę. Wysokie kursy, fajna oferta promocyjna i przede wszystkim świetna oferta. A przecież bukmacher ten dopiero rozpoczął swoje działanie! Aż cieszy oko – polecam!”

OrlikK z komentarzy na blogu

“GoBet nie jest złym bukmacherem i choć wiele ma jeszcze do dopracowania (przede wszystkim działanie swojego serwisu internetowego), na pewno to zrobi. Cieszy, jak się rozwija. Mnie zadowala pod każdym kątem.” – Ola z komentarzy na profilu Facebookowym jednego z blogów bukmacherskich,

“Jeśli zastanawiasz się, czy założyć tu swoje konto – nie myśl. Zrób to, a na pewno się nie zawiedziesz. Narzekam co prawda na działanie serwisu internetowego i apki, ale pod każdym innym względem jest super. Dobre kursy, oferta wrzucana odpowiednio wcześnie – czego chcieć więcej?”

Zaskroniec99 z forum bukmacherskiego.

GoBet opinie – czy to dobry bukmacher do obstawiania?

Spoglądając na to, jak kształtują się w przypadku bukmachera Gobet opinie można powiedzieć, że ludzie ciepło przyjęli go na polskim rynku zakładów wzajemnych, jednak nie byli przy tym całkowicie jednostronni. Jego zwolennicy zwrócili więc uwagę na wszystkie jego zalety, a ci nieprzekonani co do jego wartości – wady.

Z rzeczy, o których nie wspomnieliśmy wcześniej, a które przewijają się na językach ludzi, wymienić warto solidny i uporządkowany interfejs użytkownika. Chwali się go za możliwość szybkiego znalezienia spotkania, ale i dodawania rozgrywek do ulubionych. Wszystko w klasycznej oprawie. Największe uwagi dotyczą jednak szybkości jego działania – zwłaszcza jeśli chodzi o dział z zakładami na żywo. W jego przypadku zdarza się, że strona całkowicie się zacina.

Główne zalety GoBet

Opinie o GoBet są w przeważającej części pozytywne, choć ciężko jest znaleźć taką, która nie wskazywałaby jego wad. Jest to jednak normalne – zwłaszcza w przypadku bukmachera o tak niewielkim stażu i niewielkim kapitale. Co ludzie doceniają w nim najbardziej?

 • Wysokie kursy na niestandardowe rynki, które czynią tego buka dobrą opcją alternatywną dla jego większych konkurentów.
 • Bardzo przemyślane promocje bukmacherskie, dzięki którym rzeczywiście można zyskać, a które są oferowane na przejrzystych warunkach.
 • Świetna obsługa techniczna, realizowana w ramach różnych kanałów (w tym mediów społecznościowych).
 • Szybkie tempo rozwoju, które GoBet doskonale wykorzystuje i którym nadrabia wszystkie swoje wady.

Najistotniejsze wady GoBet

Nawet najlepsi bukmacherzy online spotykają się z negatywnymi opiniami. Ba, jest na ich temat całe mnóstwo. GoBet nie stanowi wyjątku od tej reguły, a na jego temat w Internecie różni ludzie mówią również źle. Na co zwracają uwagę?

 • Brak programu lojalnościowego, który niektórzy legalni bukmacherzy uczynili standardem.
 • Niedociągnięcia w aplikacji mobilnej, zwłaszcza z technicznego punktu widzenia.
 • Sporo błędów na oficjalnej stronie internetowej, które często dają się we znaki.
 • Niższe kursy na standardowe rynki, które mimo wszystko wybiera się po prostu najczęściej.

GoBet opinie 2023 – Podsumowanie

Pojawiające się w Internecie (i nie tylko) na temat GoBet opinie sugerują, że na pewno jest on bukmacherem wartym zainteresowania, posiadającym sporo zalet, które wyróżniają go na tle konkurencji. Wiele wskazuje na to, że zmaga się on jednak również z wieloma problemami, z których zdecydowaną większość da się zrzucić na kark małego doświadczenia. Cieszyć może fakt, że Go+Bet szybko się rozwija i uważnie słucha tego, co na jego temat mówi społeczność. W GoBet rejestracja konta może być atrakcyjna dla wielu graczy, nie tylko tych początkujących.

Doskonale zauważyliśmy to, przeglądając na temat GoBet opinie 2023 – wiele pojawiających się w nich zarzutów na jego temat okazywało się wtedy nieaktualne. Dlatego też z pełną stanowczością możemy powiedzieć, że buk ten jest jedną z tych firm, które na pewno pozostaną na naszym rynku na nieco dłużej. Warto dać mu szansę – zwłaszcza że wykorzystując w GoBet kod promocyjny można zamortyzować swój start typowania w obrębie jego serwisu internetowego, a jednocześnie zapewnić sobie znacznie lepsze warunki właśnie na to.

Czy GoBet w przyszłości zacznie okupować każdy ranking bukmacherów? To ciężko w tym momencie powiedzieć. Jak już bowiem wspomnieliśmy, buk ten działa na rynku od niedawna. Pewne jest jednak to, że będzie stale walczył o polskiego odbiorcę i starał się, by być dla niego atrakcyjniejszym. To zaś może napawać optymizmem i skłaniać ku śledzeniu tego procesu. Chociażby po rejestracji i sprawdzeniu na własnej skórze, czy buk ten jest wart poświęcania mu czasu.


Jaki jest w Go+Bet aktualny kod promocyjny?

BETONLINE – to nowy kod promocyjny w Go+Bet na dodatkowy freebet 30 PLN!

Jakie GoBet ma opinie wśród zawodowych typerów?

Zawodowi typerzy mają opinie o GoBet bardzo dobra, szczególnie za doskonałą ofertę zakładów i wysokie kursy na mecze

4.9 / 5. Ocen: 45

Legalni bukmacherzy online

Back to top button