Jak dobrze obstawiać siatkówkę?

Jak dobrze obstawiać siatkówkę? Czy każdy może grać skuteczne typy na siatkówkę? Poznaj najważniejsze informacje na ten temat!

Jak dobrze obstawiać siatkówkę?
Jak dobrze obstawiać siatkówkę?

Jak dobrze obstawiać siatkówkę?

Siatkówka to dyscyplina, o której w Polsce mówi się znacznie więcej, niż w większości krajów Europy. Ten sport jest bardzo popularny w naszym kraju, a to głównie za sprawą znakomitej reprezentacji narodowej – zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Oczywiście, sukcesy święcą w tym przypadku również i kluby, chociaż nie ma co ukrywać, iż rozgrywki drużyn z poszczególnych miast nie są już tak „gorące”.

Rosnące w naszym kraju zainteresowanie ofertą bukmacherów sprawia, że nie brakuje tych, którzy szukają sposobu na to, aby swoją wiedzę na temat siatkówki przekuć w zysk. Zarobienie pieniędzy na skutecznym typowaniu wyników jest możliwe, a każdy pełnoletni ma szansę przekonać się o tym na własnej skórze i to całkowicie legalnie.

STS bonus powitalny
Polski bukmacher STS – nowa oferta bonusów na start

Niestety, graczom często brakuje absolutnych podstaw. Nie mają pojęcia, jak dobrze obstawiać siatkówkę. Na co powinno się zwrócić uwagę? Przedstawimy w tym miejscu najważniejsze fakty, o jakich nie można zapominać przy graniu swoich siatkarskich pewniaków.

Skuteczna analiza meczu siatkarskiego

Bez względu na to czy gra lider z outsiderem, czy też mierzą się ze sobą dwa wyrównane zespoły, analiza meczu jest niezbędna do tego, by zagrać zakład z przemyślanym typem, który ma spore szanse powodzenia. W dzisiejszych czasach do dyspozycji jest na tyle dużo narzędzi, że w zasadzie każdy bez większego przygotowania może rozpocząć swoją przygodę z szukaniem okazji do typowania.

Co ma znacznie? Kiedy bierzemy pod lupę jakieś spotkanie, powinniśmy starać się za wszelką cenę znaleźć informacje takie, jak:

  • kto jest kontuzjowany;
  • w jakiej formie jest obecnie zespół;
  • czy w klubie panuje dobra atmosfera;
  • czy ostatnia porażka byłą na pewno tylko wpadką;
  • jak ostatnio radzą sobie gwiazdy danego zespołu;
  • jakie mecze w najbliższym czasie czekają konkretny klub;
  • co mówią bezpośrednie mecze rozgrywane w przeszłości.

Może się wydawać, że tylko bieżące kwestie powinny zajmować naszą głowę podczas analizy meczów siatkarskich, ale to nieprawda. Duże znaczenie mają także fakty z przeszłości oraz to, co będzie miało miejsce w przyszłości. Jeżeli jakiś zespół gra w tygodniu istotny mecz w Lidze Mistrzów, niekoniecznie w weekend w rozgrywkach krajowych musi zagrać na sto procent. Nie ulega też wątpliwości, że niektórym zespołom z konkretnymi przeciwnikami gra się po prostu niewygodnie i bez względu na aktualną sytuację w tabeli, radzą sobie niekiedy zaskakująco źle, gdy muszą mierzyć się z pewnym oponentem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Przy prześwietlaniu meczu siatkarskiego dobrze jest też zerknąć na to, jakie są gwiazdy w jednej i drugiej ekipie oraz czy w ostatnim czasie te postaci spełniają pokładane w nich nadzieje. Kryzysy formy zdarzają się i najlepszym, a rasowy typer musi być tego świadomy.

Czy warto czytać newsy siatkarskie?

Stron ze statystykami, które ułatwiają obstawianie meczów, naprawdę można znaleźć wiele. Nie można jednak całkowicie zapominać o tym, jak istotne jest bycie na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie konkretnej dyscypliny. W przypadku siatkówki z pomocą przychodzą serwisy, które pozwalają czytać newsy siatkarskie.

Siatkówka wiadomości w największych portalach raczej nie zapełnia, jednak zawsze pisze się o niej w mniejszym lub nieco większym stopniu. Żadnej z informacji nie można lekceważyć, a tym bardziej, gdy poważnie traktuje się granie typów.

Jeżeli czyimś celem jest wygrywanie zakładów siatkarskich, musi pamiętać, że liczy się dla niego nie tylko to, co mówią same liczby, ale również fakty związane z aktualną sytuacją w danej drużynie.

Nikt nawet nie powinien mieć wątpliwości, czy warto czytać newsy siatkarskie. To coś, bez czego bardzo trudno sobie wyobrazić bycie dobrym typerem.

Polska liga czy zagraniczna – co wybrać?

Miłośnicy grania zakładów na siatkówkę nierzadko stoją przed dylematem, czy lepiej zająć się graniem meczów w polskich rozgrywkach, czy może tym, co dzieje się za granicą. Wybór łatwy nie jest, ale niekiedy to kluczowa kwestia w przypadku, gdy ktoś chce zostać prawdziwym bukmacherskim ekspertem od siatkówki.

Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie zadane chwilę wcześniej. Wiele zależy od tego, jak mocno angażujemy się w typowanie siatkówki i co przede wszystkim jest obiektem naszych zainteresowań. Jeżeli ktoś nie ogląda na co dzień polskiej ligi, trudno oczekiwać od niego, by zaczął wygrywać każdy kupon, jaki postawi na rozgrywki odbywające się w naszym kraju.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Na szczęście, u bukmacherów w Polsce można bez żadnego problemu znaleźć propozycje kursowe nawet na mecze odbywające się poza terenem naszego kraju. Przykładem takich miejsc jest chociażby Fortuna – obecnie jeden z najpopularniejszych portali typerskich online.

Jak być ekspertem od siatkówki?

Nie ma drogi na skróty – żeby możliwe było zarabianie u bukmachera, potrzeba czasu. Nikt ekspertem od siatkówki z dnia na dzień nie zostaje, ale każde poważne podejście do tematu obstawiania tej dyscypliny jest krokiem naprzód, który już z naszego życia nie zostanie usunięty.

Wielu początkujących popełnia błąd polegający na szybkim zniechęceniu się przegranymi. Trzeba zawsze pamiętać, że wszystkim zdarzają się straty i to nawet tym, którzy dość regularnie wychodzą na swoje. Trzeba stawiać sobie ambitne cele, ale nie zapominać też o tym, co jest realne.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 40

Legalni bukmacherzy online

Back to top button