Do 100 PLN gwarantowane w STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Macie swoje typy?

Wyjątkowo dopiero w sierpniu dowiemy się, kto wygra Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Start pucharów już 5 sierpnia, a bukmacher STS ma dla typerów promocję z bonusem do 100 PLN tygodniowo!

Do 100 PLN gwarantowane w STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Macie swoje typy?
Do 100 PLN gwarantowane w STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Macie swoje typy?

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusem

Obstawianie meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy to jedno z ulubionych zajęć typerów. Firma STS doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego właśnie na europejskie puchary przygotowała wyjątkową ofertę specjalną z bonusem, który można odbierać każdego tygodnia!

W ramach promocji do odebrania jest 100 PLN co tydzień. Wysokość premii zależy od wykonanego przez nas obrotu, a naliczana jest w następujący sposób: obrót 100 PLN to 10 PLN bonusu. W zależności od tego, ile będziemy obstawiać, bukmacher na nasze konto przekaże konkretną sumę środków. Może to być nawet 100 PLN przez trzy tygodnie, czyli razem 300 PLN ekstra!

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Akcja bonusowa obowiązuje nie tylko na obstawianie Ligi Mistrzów, ale także Ligi Europy. Nie ma też znaczenia, czy będziemy grać na komputerze czy telefonie oraz kto jest naszym faworytem do znalezienia się w finale.

Jak odebrać w STS aż 100 PLN co tydzień? Tutaj obowiązuje kilka podstawowych zasad!

Aby skorzystać z promocji specjalnej od bukmachera STS, należy wejść na stronę www.STS.pl i zapisać się do bonusu. Po zalogowaniu się na konto wszystko trwa dosłownie kilka chwil i odbywa się w stu procentach legalnie oraz bezpiecznie – nie trzeba podawać żadnych szczegółowych danych na swój temat.

W promocji brane są pod uwagę tylko kupony przedmeczowe AKO, które zostały postawione na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Kurs nie może być niższy niż 1.85.

Odebranie 100 PLN odbywa się automatycznie. Bukmacher przelewa odpowiednim graczom pieniądze, a ci robią z nimi co tylko chcą – obstawiają na piłkę nożną albo inne dyscypliny!

Akcja składa się z trzech etapów. Każdy z nich to okazja do zdobycia maksymalnie 100 PLN.

STS kod vouchera. Jaki wpisać? [PORADNIK]
STS kod vouchera. Jaki wpisać? [PORADNIK]

Nowi w STS dostają 29 PLN bez depozytu!

Bukmacher STS ma bardzo popularną promocję dla nowych klientów. Każdy, kto zdecyduje się na założenie darmowego konta na www.STS.pl, może na dobry początek otrzymać do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, a przede wszystkim aż 29 PLN bez konieczności składania depozytu. Co bardzo ważne, potrzebny jest w tym przypadku specjalny kod promocyjny brzmiący „BETONLINE„.

Granie w STS przez internet jest w stu procentach zgodne z przepisami, gdyż jest to bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. W jego ofercie znaleźć można nie tylko zakłady na sport, ale także legalne karty jak poker, wojna oraz bakarat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button