Wirtualne sporty – poradnik dla początkujących graczy

Sporty wirtualne znajdują się w ofercie dodatkowej większości działających w Polsce bukmacherów. Choć debiutowały zaledwie kilka lat temu, szybko zdołały sobie zaskarbić sympatię typujących z całego kraju, co tylko sprawiło, że bukmacherzy zaczęli przykładać do nich coraz większą wagę. Jak my, typujący, powinniśmy podejść do ich obstawiania? O czym powinniśmy pamiętać?

Wirtualne sporty - poradnik dla początkujących graczy
Wirtualne sporty – poradnik dla początkujących graczy

Jak obstawiać sporty wirtualne? – praktyczne wskazówki

Choć zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne mogą wydawać się łatwe w realizacji, nie jest to prawdą, a jedynie przekonaniem wynikającym z tempa ich rozgrywania. Tak naprawdę wymagają od nas nie tylko właściwego podejścia, ale i sporych umiejętności – przede wszystkim analitycznych. Poniżej przedstawiamy szereg naszych porad, które pozwolą uczynić nasze typy bukmacherskie skuteczniejszymi, a późniejszą ich realizację – przynoszącą znacznie więcej zysku.

Interfejs – czy on ma znaczenie?

By sprawniej realizować dobre typy bukmacherskie musimy doskonale poznać interfejs, w obrębie którego przyjdzie nam się poruszać – musimy wiedzieć, gdzie szybko znajdziemy każdą z opcji bukmacherskich i gdzie będziemy mogli sfinalizować zakup kuponu.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Kursy bukmacherskie – sprawdzać czy nie?

Podobnie, jak w przypadku większości dyscyplin sportowych (ale i przy obstawianiu takich rzeczy, jak legalny poker) wiele do myślenia mogą nam dać kursy bukmacherskie, które sugerują prawdopodobieństwo wystąpienia danej opcji bukmacherskiej. Im mniejszy kurs, tym większa szansa na wystąpienie tejże opcji (oczywiście według bukmachera). Musimy jednak uważać – zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne bywają przewrotne, jako że do algorytmów komputerowych rządzących nimi został dodany „element losowości”.

Zdobywanie doświadczenia drogą do sukcesu

Jeżeli wcześniej nie mieliśmy do czynienia ze sportami wirtualnymi, warto, abyśmy po prostu pooglądali, jak one wyglądają, w jaki sposób przebiega każde spotkanie i jakie opcje bukmacherskie mamy na każdym z jego etapów. Możemy nawet pokusić się o obstawianie „na sucho”, a zatem bez rzeczywistej realizacji kuponu. Kolejne rozgrywki toczą się tak szybko, że w mig zdobędziemy doświadczenie niezbędne do sukcesywnego obstawiania.

Wirtualne sporty a statystyki

Algorytmy komputerowe odpowiedzialne za sporty wirtualne bazują przede wszystkim na statystykach – nie bez powodu bukmacherzy publikują je pod każdą z wirtualnych transmisji. Szczegółowa ich analiza pozwoli nam obstawiać ze znacznie większym prawdopodobieństwem sukcesu.

Jak wybrać dla siebie dobrego bukmachera

Jak wybrać dobrego bukmachera? Jako że niemal wszyscy bukmacherzy dają dostęp do sportów wirtualnych, wybór tego właściwego dla nas może okazać się nie lada wyzwaniem. Zwracajmy uwagę przede wszystkim na kursy, ale i na sposób prezentacji poszczególnych sportów – ma być dla nas jasny, przystępny i po prostu atrakcyjny.

obstawianie wirtualnych meczy
obstawianie wirtualnych meczy

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na sporty wirtualne

Choć niemal wszyscy polscy bukmacherzy posiadają w swojej ofercie sporty wirtualne, nie każdy z nich prezentuje je w atrakcyjny sposób, wyposażając swoich klientów w bogatą paletę możliwości związanych z ich obstawianiem. Poniżej prezentujemy tych, których oferta związana właśnie z tymi sportami stoi na zdecydowanie najwyższym poziomie.

Sporty wirtualne w STS

Usługa sportów wirtualnych u najpopularniejszego bukmachera w Polsce obejmuje obecnie pięć różnych gier – piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi koni i wyścigi psów. Każda z nich została zrealizowana na bazie bardzo zaawansowanego silnika komputerowego, dzięki czemu transmisje przypominają gry komputerowe. STS zadbało o przyjazność interfejsu, dzięki czemu łatwo odnajdą się w nim początkujący, a ci zaawansowani docenią ilość danych prezentowanych przez niego.

Sporty wirtualne w Fortunie

Fortuna bardzo dobrze podchodzi do swojej oferty na sporty wirtualne, dając nam dostęp do aż pięciu dyscyplin – piłki nożnej, wyścigów konnych, wyścigów psów, żużla oraz wyścigów samochodowych. Każdy z nich został zaprezentowany w bardzo przyjemny dla oka sposób, a sam interfejs pozwala na szybkie typowanie i bardzo łatwe „połapanie się” w tym, o co chodzi w samej usłudze.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 11

Legalni bukmacherzy online

Back to top button