Najlepsze typy na Euro 2021

Już za kilka miesięcy rusza największe wydarzenie sportowe tego roku – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021, znane po prostu jako Euro 2021. Wraz z nimi rozpocznie się prawdziwy sezon na zakłady bukmacherskie. Nic zresztą dziwnego, w końcu obstawienie swojej ulubionej drużyny wzmaga emocje płynące z rywalizacji, a ludzie często są tak pewni wygranej reprezentacji własnego kraju (albo innego kraju, którego poczynania śledzą), że po prostu chcą na tym zarobić. W tym artykule zamierzamy przybliżyć Wam najbardziej ulubione typy jeszcze przed rozpoczęciem Euro, starając się jednocześnie opisać, co nowego pojawi się w samych zasadach Euro 2021 i czym kierować się przy wyborze bukmachera, u którego będziemy kupować kupony.

Najlepsze typy na Euro 2021
Najlepsze typy na Euro 2021

Grupy Euro 2021

Poniżej przedstawiamy grupy, które rozpoczną rywalizację w Euro 2021 oraz kraje, które do nich należą:

  • Grupa A: Turcja, Włochy, Walia, Szwajcaria
  • Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja
  • Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, zwycięzca barażu dywizji A i D
  • Grupa D: Anglia, Chorwacja, zwycięzca barażu dywizji C, Czechy
  • Grupa E: Hiszpania, Szwecja, Polska, zwycięzca barażu dywizji B
  • Grupa F: zwycięzca barażu dywizji A i D, Portugalia, Francja, Niemcy
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Najpopularniejsze typy na Euro 2021

Poniżej przedstawiamy to, jak przedstawia się sytuacja w każdej z wyżej wymienionych grup oraz na czym można bazować swoje zakłady – bierzemy przy tym pod uwagę nie tylko statystyki, ale chociażby i formę danej drużyny. Również renoma ma przy tym znaczenie, gdyż w dużym stopniu wpływa ona na kursy na dany zespół.

Grupa A i walka na dużym, ale wyrównanym poziomie

Grupa A, która rozpocznie Euro 2021, to grające u siebie Włochy, które są zdecydowanym faworytem. Zdecydowanym i takim z najniższym kursem. Szwajcarii przypisuje się drugie miejsce – przede wszystkim dlatego, że zarówno Walia, jak i Turcja nie należą do europejskiej czołówki. Wierzący w nie mogą liczyć na wysokie kursy, choć najciekawszym spotkaniem w ich wykonaniu będzie zapewne walka między nimi samymi. Sama Turcja jednak pełna jest zapału, a Walii nie należy odmówić serca do gry.

Grupa B – ciekawa i niejednoznaczna, może zaskoczyć!

Grupa B to największe zaskoczenie tych mistrzostw – Finlandia, której gładko udało się przebrnąć przez eliminację, a na którą kurs jest najwyższy, może zaskoczyć. Mimo, albo właśnie dlatego, że nikt wcześniej na nią nie stawiał. Zdecydowanym faworytem grupy jest doświadczona Belgia, o której prestiżu świadczy chociażby trzecie miejsce w rankingu FIFA. Rosja już zdążyła pokazać, że potrafi radzić sobie z najpoważniejszymi rywalami, a Dania – kolejny skandynawski kraj – nie idzie na kompromisy, zawsze zmierzając o swoje. W tej grupie najciekawsza będzie walka o drugie miejsce, a pierwsze każdy zgodnie przyznaje Belgii. We wszystkim może jednak namieszać potencjalny „czarny koń mistrzostw”.

Grupa C – mocno, ale bez większych zaskoczeń?

W grupie C znajduje się jeden faworyt – Holandia i to właśnie jej przypisuje się największe szanse na awans z pierwszego miejsca (przez to również kurs na nią jest najniższy). Choć jeden z zespołów w grupie jest nieznany, reszta zespołów jest znacznie słabiej notowana – choć Austria ma duże aspiracje, już przed czterema latami miała dużo osiągnąć, a niestety jej się to nie udało. W związku z tym straciła rolę „czarnego konia” i sympatię obstawiających. Ciekawie prezentuje się Ukraina, która pomimo problemów kadrowych poradziła sobie doskonale w eliminacjach i pewnie trafiła do fazy grupowej całych mistrzostw. Wiele może tutaj namieszać drużyna z play-offów, wprowadzając nutkę emocji do walki o drugie miejsce.

Euro 2021 mecze online
Euro 2021 mecze online

Grupa D – rewanż za Mundial!

W chwili obecnej, a zatem jeszcze przed barażami i dolosowaniem dodatkowych drużyn do niekompletnych grup, sytuacja w grupie D ma się jasno – awansuje Anglia i Chorwacja, które stoczą ze sobą bój rewanżowy, dokładnie na takich samych warunkach, jak w Mistrzostwach Świata w Rosji. Wtedy też się spotkały ze sobą, na poziomie półfinałowym, również na Wembley. To jednak gospodarze, którymi na Euro 2021 są Anglicy, są stawiani jako wyraźni faworyci grupy. Chorwacja również uchodzi za bardzo silną – w związku z tym kursy, jak to bywa w przypadku faworytów, są na nie dość niskie. Najsłabszym ogniwem grupy, statystycznie i realistycznie patrząc na jej sytuacje, są Czesi, których czeka bardzo trudne zadanie. 

Grupa E – szanse Polski i fenomenalna Hiszpania

Grupa E przedstawia się nader ciekawie dla Polaków, gdyż to właśnie nasza reprezentacja jest jej członkiem. Jedno jest pewne – nie będzie łatwo, jednak sytuacja, jaką biało-czerwoni wypracowali sobie w eliminacjach sprawiła, że Polska jest jednym z krajów uważanych za lepsze – ma to zresztą odbicie w kursach, które są dla nas bardzo korzystne (dla obstawiających – również, ale ze względu na inny zespół z naszej grupy). W grupie dużo zamętu wprowadzi Hiszpania, nasz najsilniejszy rywal, którego każdy stawia w roli faworyta – zwłaszcza, że wszystkie swoje mecze rozegra na swojej ziemi, w otoczeniu własnych kibiców. Mocna Szwecja może sprawić Polakom sporo problemów, natomiast „wielka niewiadoma”, czyli ktoś z barażów będzie stanowił naszego pierwszego rywala. Jedno jest pewne – kursy jasno wskazują na wygraną Hiszpanii, plasując Polskę jako kogoś, kto „może, ale nie musi”.

STS kod promocyjny
Z tym kodem promocyjnym jest 29 PLN bez depozytu w STS!

Grupa F – tutaj każdy może awansować!

Każde mistrzostwa muszą mieć swoją „grupę śmierci” – a w tych takową można nazwać grupę E, w której znaleźli się grający na swoim terytorium (na stadionie w Monachium) Niemcy oraz Francuzi i Portugalczycy. Ci ostatni wygrali poprzednie Euro, w dodatku pokonując (po wyrównanym meczu i dogrywce)… Francję. Niemcy mają za sobą nieudane Mistrzostwa Świata, ale nie odbiera im to niesamowitych umiejętności i skuteczności, której zazdroszczą im inne kraje. Wszystkie z tych drużyn mają bardzo wysokie kursy, przy czym Portugalię traktuje się najsłabiej. Wszystkie mają też szansę na awans – trzeba jeszcze poczekać na drużynę „dolosowaną”, która zapewne będzie typowana do odpadnięcia.

Czego wymagać od bukmachera na Euro 2021?

Wraz z powolnym zbliżaniem się do rozpoczęcia Mistrzostw Europy, będziemy musieli zastanowić się nad wyborem bukmachera, na którym będziemy polegać w ich trakcie. Ma to o tyle duże znaczenie, że przed rozpoczęciem obstawiania będziemy zwykle musieli dokonać weryfikacji – ta będzie trwała dłużej „w sezonie”, kiedy to rejestrujących się będzie cała masa. Zróbmy to więc zawczasu! Czym musimy się kierować przy wyborze legalnego bukmachera (w Polsce jest ich prawie 20!)? Między innymi:

  • jego stażem – im dłużej dany bukmacher istnieje już na rynku, tym bardziej można mu zaufać w kwestii utrzymania jakości działania serwisu w czasie tak dużej imprezy, jak Euro 2021; W tej kategorii wyróżnia się stronę www.eFortuna.pl
  • aplikacją mobilną – to absolutna podstawa; musi być szybka, przejrzysta i dawać możliwość bardzo sprawnego obstawiania, jak również dostęp do powiadomień push;
  • kursami – dobre kursy to coś, na co będziemy bardzo liczyć w czasie samych mistrzostw; Wiele osób w tej dziedzinie poleca www.Betclic.pl
  • przejrzystością interfejsu – zasada jest jedna: ma być tak prosto, jak tylko się da; na stronę bukmachera nie będziemy wchodzić po to, aby poprzyglądać się wielu grafikom i innym, ale aby obstawić; liczą się kluczowe informacje i możliwość szybkiego dostępu do spotkań, które tak naprawdę nas interesują. Tutaj można zwrócić uwagę np. na www.STS.pl.
Tą piłką będą grać na Euro 2021
Tą piłką będą grać na Euro 2021

Mistrzostwa Europy 2021. Kibice już nie mogą się doczekać!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021 już kilka miesięcy przed swoim startem budzą naprawdę duże emocje – nic w tym dziwnego, w końcu jest to święto, na które każdy czekał. Musimy pamiętać, że w ich przypadku miast-gospodarzy będzie aż dwanaście, a zatem o wiele więcej drużyn będzie grało „u siebie”. Wspominamy o tym fakcie przy mówieniu o typach i kursach, ponieważ wpływ własnej widowni często ma niebagatelny wpływ na przebieg danego spotkania, a zatem może i też zmuszać nas do dokonania korekt w jeszcze przedwstępnym obstawianiu. Przede wszystkim jednak w przygotowaniach do Euro nie zapomnijmy, aby wybrać odpowiedniego (i tylko legalnie działającego w naszym kraju) bukmachera, który nie zawiedzie jakością swoich usług w momencie, gdy będzie najbardziej oblegany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button