Nowy bonus powitalny eToto. Kasozwrot 50 PLN!

Bukmacher eToto ponownie aktywował ofertę powitalną o nazwie Kasozwrot. W jaki sposób można z niej skorzystać i co dokładnie oferuje? Sprawdźcie szczegóły promocji już teraz!

Nowy bonus powitalny eToto. Kasozwrot 50 PLN!
Nowy bonus powitalny eToto. Kasozwrot 50 PLN!

Oferta jest dostępna na stronie www.eToto.pl. Obowiązuje tylko i wyłącznie osoby, które dokonały rejestracji w czasie jej trwania oraz przegrały swój pierwszy kupon.

Zamiast Kasozwrotu można otrzymać tradycyjny bonus powitany w wysokości do 500 PLN za pierwszy depozyt. Po wybraniu jednej z opcji nie ma już możliwości, by ją zmienić!

Jeżeli zastanawiasz się u jakiego buka założyć konto, sprawdź przygotowany przez nas Ranking bukmacherów Sierpień 2018! Zwróć jedynie uwagę na fakt, iż oferty powitalne cały czas się zmieniają i niektóre z nich mogą być aktywne tylko przez pewien czas.

Kasozwrot ważny jest do dnia odwołania.

Jeżeli wcześniej założyłeś konto u bukmachera eToto, ale do tej pory nie odebrałeś żadnego bonusu ani także nie dokonałeś wpłaty, możesz napisać do Biura Obsługi Klienta i zapytać o możliwość skorzystania z Kasozwrotu.

Bonus powitalny etoto. Jak go odebrać?

Przypominamy, że w mobilnej wersji eToto nadal do odebrania jest darmowy bonus 50 PLN za obstawianie na urządzeniach przenośnych.

Oferta powitalna przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla osób, które mają prawo do obstawiania zakładów przez internet, czyli są pełnoletnie!

Nie ma minimalnej wartości kursu typu promocyjnego, tak więc możesz zagrać na co tylko chcesz!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button