Darmowe 50 PLN. Legalny bukmacher eToto!

Legalny bukmacher eToto przygotował freebet 50 PLN dla wszystkich swoich graczy. W jaki sposób można go odebrać? Przede wszystkim – należy grać mobilnie, to jest uruchomić serwis do obstawiania w urządzeniu mobilnym!

Darmowe 50 PLN. Legalny bukmacher eToto!

Bonus przygotowany przez bukmachera eToto pojawi się na koncie odpowiednich osób w postaci powiadomienia. Wystarczy je zatwierdzić, a 50 PLN trafi na konto w ciągu 10 minut.

Oficjalna strona bukmachera – www.eToto.pl!

Promocja obowiązuje tylko w wersji mobilnej bukmachera. Nie trzeba się do niej rejestrować, wystarczy spełnić następujące warunki:

  • Zakład został rozliczony w okresie obowiązywania oferty specjalnej
  • typy zdarzeń: live (na żywo)
  • min. kurs 1,95,
  • minimalna wartość zakładu: 50 zł postawione za gotówkę (freebety nie są liczone)
  • zakład został rozliczony jako wygrany, lub przegrany
  • zakład został postawiony na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

Darmowy prezent u bukmachera jest dostępny tylko do odwołania. Każdy ma prawo do zgarnięcia jednej premii 50 PLN na konto. Najważniejsze, że do promocji nie trzeba się zapisywać. Nie jest też w niej wymagany kod promocyjny. Bukmacher ofertę przygotował dla każdego, jednak jest ona ograniczona czasowo, dlatego warto skorzystać z niej możliwie jak najszybciej.

Darmowy zakład, inaczej nazywany freebetem, uprawnia klienta bukmachera do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu za jego pomocą jest po prostu pomniejszona o jego kwotę.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button