Obstawianie Ekstraklasy w Forbet. Wygraj 100.000 PLN!

Ekstraklasowy jackpot powraca do legalnego bukmachera Forbet. Zagraj i walcz o nagrody – co tydzień można zdobyć 100.000 PLN w gotówce, nowego iPhone’a albo bonusy w wysokości 500 PLN na konto!

Obstawianie Ekstraklasy w Forbet. Wygraj 100.000 PLN!
Obstawianie Ekstraklasy w Forbet. Wygraj 100.000 PLN!

Obstawianie meczów Ekstraklasy to bez wątpienia nie za łatwa sprawa. Na szczęście, teraz nasze starania mogą zostać docenione jeszcze bardziej. Oto szczegóły oferty Ekstra Jackpot, jaką można znaleźć u bukmachera Forbet!

  • Trafiasz 6 z 8 dokładnych wyników – wygrywasz 100.000 PLN w gotówce!
  • Trafiasz 5 z 8 dokładnych wyników – odbierasz iPhone’a 8
  • Trafiasz 4 z 8 dokładnych wyników – zgarniasz bonus 500 PLN na konto bukmacherskie!

W promocji nie jest wymagany Forbet kod promocyjny. Oferta obowiązuje w każdym tygodniu rozgrywania meczów piłkarskiej Ekstraklasy. W przypadku, gdy komuś uda się zdobyć nagrodę główną wraz z kolejną osobą, 100.000 PLN podzielone zostanie na dwie (lub kilka) równych części.

forbet bonus
forbet bonus

Osoby, które chcą zarejestrować się w Forbet, a tym samym mieć prawo do skorzystania z tej promocji, mogą to zrobić na stronie internetowej www.iForbet.pl. Założenie konta jest darmowe, odbywa się całkowicie online!

Środki bonusowe z promocji Forbet pojawią się na kontach graczy maksymalnie w ciągu 72 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00. Każdy na obrót bonusem ma 30 dni. Bonus oczekuje na klienta w kolejce przez 30 dni (od momentu przyznania).


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button