Fortuna rzuca wyzwanie kibicom!

Bukmacher Fortuna, będący sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi, przygotował specjalną akcję charytatywną, podczas której zapłaci złotówkę za każdego kibica na trybunach zaplecza Ekstraklasy!

Fortuna rzuca wyzwanie kibicom!
Fortuna rzuca wyzwanie kibicom!

Legalny bukmacher Fortuna jest sponsorem pierwszej ligi od początku sezonu 2018/19. To również firma, która obecnie może pochwalić się jednym z największych udział w branży bukmacherskiej w naszym kraju.

Promocja #FortunaGdyPełnaTrybuna trwa od dnia 19 października do 28 tego samego miesiąca. W czasie trwania akcji każdy kibic na trybunach pierwszej ligi to złotówka przekazana fundacji Dziecięca Fantazja spełniającej marzenia ciężko chorych najmłodszych.

Chcemy, żeby jak najwięcej kibiców przychodziło na mecze Fortuna 1 Ligi. Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny powołał do życia akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”, dzięki której każdy, w prosty sposób może dołożyć swoją cegiełkę do pomocy potrzebującym. Liczę na to, że fani przebiją ubiegłoroczne osiągnięcie piłkarzy w ramach akcji „Fortuna za gole” i uda się zebrać jeszcze więcej pieniędzy. Ta akcja angażuje wszystkich: kluby, wraz ze swymi kibicami, mogą pomóc zrealizować dziecięce marzenia – mówi Martyna Pajączek, prezes Fortuna 1 Ligi.

Przypominamy, że nie trzeba być klientem marki Fortuna, by wziąć udział w tej akcji. Jeżeli jednak chcemy dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc tę markę, możemy dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarcza wejść na stronę www.eFortuna.pl.

W formularzu rejestracyjnym warto podać Fortuna kod promocyjny, który obecnie jest aktywny i może go wykorzystać każdy, kto jeszcze tego nie zrobił!

W poprzednim sezonie rzuciliśmy charytatywne wyzwanie pierwszoligowym zawodnikom. Tym razem chcemy szczególnie zmobilizować kibiców drużyn Fortuna 1 Ligi. Akcja „Fortuna Gdy Pełna Trybuna” ma za zadanie przede wszystkim zjednoczyć środowisko piłkarskie Fortuna 1 Ligi wokół szlachetnej idei, jaką jest pomoc w spełnianiu marzeń najmłodszych. Zbliżające się kolejki obfitują w ciekawie zapowiadające się spotkania, dlatego mamy nadzieję, że fani staną na wysokości zadania i szczelnie wypełnią stadiony swoich klubów – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

To jak, wybierzecie się na stadion, by pomóc dzieciom i jednocześnie wspomóc piłkarzy drużyn z waszego miasta? ;)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button