Etoto bonus powitalny na Listopad 2018

Jaki bonus dla nowych graczy na listopad 2018 przygotowała firma bukmacherska Etoto? Poznajcie szczegóły najnowszej oferty tej marki!

Etoto bonus powitalny na Listopad 2018
Etoto bonus powitalny na Listopad 2018

Czasy, w których legalni bukmacherzy oferowali niekorzystne bonusy powitalne, odeszły do lamusa. Obecnie naprawdę jest w czym wybierać i to bez względu na to czy interesują nas bonusy bez depozytu (oferuje taki, między innymi, bukmacher Totalbet) czy często promocje bukmacherskie.

Bukmacher Etoto na listopad 2018 przygotował dla swoich graczy nie jeden, ale dwa bonusy za pierwsze depozyty. Numer jeden otrzymuje się w formie bonusu w wysokości 200% wpłaconych środków, a numer dwa – połowy, to jest 50%.

Aby skorzystać z promocji powitalnej od Etoto, nie można posiadać konta u tego bukmachera. Oznacza to, że musimy dopiero co dokonać rejestracji. Premie odbiera się zawsze w tej samej kolejności – najpierw mniejsza, potem większa.

Etoto oferta na Listopad 2018:

  • 200% do 100 PLN za pierwszy depozyt
  • 50% do 900 PLN za drugi depozyt
  • Freebet, premie i więcej dla stałych klientów!

Jak nietrudno policzyć, na start można łącznie odebrać nawet 1000 PLN. Oczywiście, należy mieć na uwadze, że oferta jest ograniczona czasowo i dostępna tylko przez określony czas.

Jeżeli macie już konto w Etoto, możecie sprawdzić też aktualny kod promocyjny LvBET. Tam również czeka podobny bonus, co ten opisywany w tym wpisie!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button