Obstawianie meczów za bonus powitalny

Otrzymałeś bonus powitalny od bukmachera i teraz nie wiesz dokładnie, w jaki sposób możesz z niego skorzystać? Wbrew pozorom, niekoniecznie jest to coś oczywistego, dlatego zawsze warto zapoznać się z podstawowymi informacjami!

Obstawianie meczów za bonus powitalny
Obstawianie meczów za bonus powitalny

Bonus powitalny u bukmachera

Firmy bukmacherskie robią naprawdę wiele, by zachęcić graczy do rejestracji kont. Rekordowy bonus powitalny, najlepszy bonus powitalny – w internecie nie brakuje informacji na temat tego typu premii.

Co jednak kiedy już wykorzystamy jakiś kod promocyjny i otrzymamy upragniony bonus? W jaki sposób możemy z niego korzystać i czy wiąże się to z jakimiś konsekwencjami? Początkujący mają często z tym problem, dlatego warto poświęcić chwilę temu tematowi.

Bonus powitalny to środki, które nie są traktowane tak samo, jak normalne pieniądze. Możemy go wykorzystywać do obstawiania meczów, ale wypłata możliwa jest dopiero po dokonaniu odpowiedniego obrotu. Innymi słowy, musimy zagrać za otrzymaną sumę pewną ilość razy, by zamieniła się ona w pełnoprawną gotówkę.

„Najlepsze bonusy powitalne obecnie mają Fortuna i eTOTO, nawet 1000 PLN za depozyt. To nie wszystko, oprócz bonusu powitalnego dają jeszcze darmowy zakład 100 PLN.” – typer z forum betonline.net.pl

Obstawianie za bonus powitalny może nas zachęcić do zaryzykowania albo też sprawić, że będziemy grać zachowawczo jak tylko się da, byle ostatecznie wypłacić zgarnięte środki od bukmachera. Tak naprawdę nie ma złotej reguły – wszystko zależy głównie od naszej strategii i umiejętności.

Oczywiście, że bonusy powitalne są czymś, obok czego nie warto przechodzić obojętnie. Nie można jednak zawsze wierzyć w to, iż dany bukmacher przygotował najkorzystniejszą ofertę na rynku. To, ile dostaniemy, to jeszcze nie wszystko! ;)

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button