Rekordowy bonus powitalny w eToto!

Mundial zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nie brakuje promocji bukmacherskich godnych uwagi. Polska firma eToto właśnie przygotowała dla swoich nowych klientów bardzo atrakcyjne bonusy, w tym rekordowy wynoszący aż 2000 PLN!

Rekordowy bonus powitalny w eToto!
Rekordowy bonus powitalny w eToto!

Etoto najlepszy bonus bukmacherski

Najnowsza promocja bukmachera eTOTO przygotowana została we współpracy tej firmy z jej ambasadorami, między innymi, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Hajto. W ramach oferty powitalnej każdy nowy gracz ma możliwość skorzystania z jednej z dwóch akcji promocyjnych:

  • Wariant defensywny, czyli standardowy 100 PLN Zakład Bez Ryzyka, który otrzymuje się w przypadku pierwszego przegranego kuponu
  • Wariant ofensywny, w którym można zgarnąć łącznie aż trzy premie pieniężne o wartości 2000 PLN!
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto darmowy bonus

Jeżeli preferujesz odważniejszą grę, a co za tym idzie wyższe bonusy, będziesz mógł otrzymać swój pakiet powitalny dzięki trzem pierwszym wpłatom do bukmachera. Wygląda to dokładnie w taki sposób:

  1. 100% do 500 PLN za pierwszą wpłatę
  2. 50% do 500 PLN za drugą wpłatę (wymagany kod: ROSJA500)
  3. 25% do 1000 PLN za trzecią wpłatę (wymagany kod: ROSJA1000)
Bonus w eToto
Bonus w eToto

Z oferty powitalnej można skorzystać tylko jeden raz, co oznacza, że nie można odebrać dwóch bonusów 1000 PLN czy trzech o wartości 100% do 500 PLN.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button