1xBet licencja w Polsce. Kiedy będzie legalny?

Bukmacher 1xBet nie jest w Polsce legalny, jednak mimo to wśród naszych rodaków jest bardzo popularny. Kiedy ta firma będzie w naszym kraju działała zgodnie z prawem. Czy stara się już o licencję bukmacherską od Ministerstwa Finansów?

1xBet licencja w Polsce. Kiedy będzie legalny?
1xBet licencja w Polsce. Kiedy będzie legalny?

1xBet rosyjski bukmacher online

Firma bukmacherska 1xBet posiada siedzibę w Rosji, jednak jej działalność znana jest na całym świecie. Mimo że oferuje swoje usługi niemal na całym globie, tylko w swoim kraju posiada odpowiednie zgody na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet.

Czy jest szansa, by pojawiła się kiedykolwiek licencja 1xBet w Polsce? Ministerstwo Finansów nie otrzymało żadnych odpowiednich wniosków złożonych przez przedstawicieli tej firmy, dlatego na chwilę obecną raczej nie ma się co tego spodziewać.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy licencja 1xBet w Polsce?

Wielu miłośników obstawia zadaje sobie pytanie, kiedy 1xBet będzie w Polsce dostępny zupełnie legalnie. Trudno na ten moment odpowiedzieć, ale raczej nie będzie to miało miejsca zbyt prędko. Dlaczego? Proces licencyjny trwa co najmniej pół roku, a na chwilę obecną nikt z 1xBet nie kontaktował się w sprawie zezwolenia z polskimi władzami.

Obstawianie w 1xBet jest legalne?

Korzystanie z oferty należącej do bukmachera 1xBet nie jest zgodne z prawem, dlatego też obstawianie w tej firmie może nieść za sobą przykre konsekwencje przewidziane w odpowiednich kodeksach. Bez względu na to, czy interesują was zakłady na KSW czy coś zupełnie innego – warto poszukać przede wszystkim legalnych bukmacherów. Obecnie jednym z popularniejszych jest eToto oraz Fortuna.

1xbet w polsce

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button