Kod dla obecnych klientów 30 PLN bonusu!

Na stronie internetowej bukmachera Fortuna do wpisania jest kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać specjalny bonus w wysokości 30 PLN. Jak to dokładnie działa?

Kod promocyjny dla obecnych klientów. Fortuna daje 30 PLN bonusu!
Kod promocyjny dla obecnych klientów. Fortuna daje 30 PLN bonusu!

Typy na Ligę Mistrzów. 30 PLN, kiedy coś zawiedzie!

Nawet najlepsi typerzy w Polsce mają gorsze chwile. Nie wszystkie pewniaki z internetu przynoszą zyski, dlatego dobrze jest się ubezpieczyć, gdy tylko jest taka możliwość. W ten wtorek (23 lutego) królować będą głównie typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i to z myślą o nich marka Fortuna przygotowała promocję z bonusem w postaci zwrotu w wysokości 30 PLN.

Opisywana oferta jest dostępna na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Nie trzeba się do niej zapisywać – gracz automatycznie się kwalifikuje w momencie, w którym przy wpłacie co najmniej 30 PLN wpisze specjalny kod promocyjny. Fortuna hasło bonusowe przygotowała tym razem dla obecnych klientów – to coś zupełnie innego, niż Fortuna kod na bonus bez depozytu 20 PLN.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Uwaga! Bonus 30 PLN to zwrot w razie przegranej, a nie standardowe doładowanie w przypadku dokonania wpłaty na konto. Premia jest przyznawana jako punkty FKP, czyli 4200 punktów, bo właśnie tyle jest równowarte z kwotą 30 PLN na obstawianie.

Fortuna kod dla obecnych klientów. Co wpisać?

Przy rejestracji podajemy kod promocyjny dla nowych graczy, ale kiedy mamy już konto u bukmachera Fortuna, to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Na www.eFortuna.pl tylko w dniu 23 lutego w godzinach 12.00 – 20.00 do wykorzystania jest hasło premiowe „30LIVE„. To właśnie ono aktywuje możliwość otrzymania ewentualnego zwrotu w wysokości 30 PLN.

Jak wpisać kod? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Podczas dokonywania depozytu wystarczy przesunąć wirtualną dźwignię przy polu „Czy masz kod promocyjny”, a następnie wpisać podane wyżej słowo. Wielkość liter nie ma znaczenia, tak więc można użyć różnych wariantów: 30LIVE, 30live czy nawet 30LiVe.

Bonusowe środki w formie zwrotu są przyznawane tylko i wyłącznie w przypadku następujących kuponów:

  • zagranych za co najmniej 30 PLN
  • zagranych już po dokonaniu promocyjnej wpłaty
  • postawionych w dziale z zakładami na żywo
  • tylko i wyłącznie SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI.
Kod promocyjny Fortuna dla klientów
Kod promocyjny Fortuna dla klientów

Dobra wiadomość jest taka, że opisywana oferta łączy się z Happy Hours, a więc nie tylko można ubezpieczyć swój kupon, ale także mieć w nim szansę na wygranie 14% więcej dzięki promocji bez podatku!

Liga Mistrzów obstawianie. Co warto wiedzieć?

Przy obstawianiu meczów Ligi Mistrzów dobrze jest wiedzieć, jak wygląda u bukmachera Fortuna sprawdzanie wygranej. Przyda się ta wiedza, gdy będziemy chcieli sprawdzić, czy zostanie nam przyznany bonus w wysokości 30 PLN.

Przypominamy, że cały czas u legalnych bukmacherów do zdobycia są promocje powitalne z wieloma bonusami:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button