Jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan rozliczają krecz w tenisie?

Krecz w tenisie to dla wielu typerów dość problematyczna sytuacja. Pokazujemy, jak STS, Betclic, Fortuna i Betfan rozliczają tego typu zdarzenia na korcie.

Jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan rozliczają krecz w tenisie?
Jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan rozliczają krecz w tenisie?

Czym jest krecz w tenisie? Będzie zwrot u bukmachera?

Co trzeba wiedzieć na temat kreczów? Zacznijmy od samej definicji tego terminu. Krecz to nic innego jak przerwanie meczu z powodu kontuzji zawodnika. Jeżeli sportowiec nie może dalej uczestniczyć w wydarzeniu, mecz uznaje się za niedokończony i kończy się walkowerem. Wygrywa, oczywiście, ten, kto meczu nie poddał.

Krecze nie zdarzają się zbyt często, ale nie można również powiedzieć, iż są jakąś rzadkością. Problem w tenisie jest taki, że konkretnego zawodnika nikt nie może zastąpić. W przypadku piłki nożnej czy innego sportu zespołowego jest zupełnie inaczej i jest to oczywiste.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

O ile wiadomo, jak sportowo rozstrzygnąć sytuację, w której tenisista doznaje urazu, to już w przypadku bukmacherki nie jest to tak oczywiste. W końcu mecz nie doszedł do skutku, a nie z naszej winy jeden zawodnik doznał kontuzji i ostatecznie przegrał mecz. Gdybyśmy postawili na tego bez urazu, moglibyśmy mówić o szczęściu, ale co w przeciwnym wypadku? Właśnie dlatego trzeba było znaleźć sposób na poradzenie sobie z takimi okolicznościami.

Krecz w tenisie u bukmacherów. Jak to dokładnie działa?

Bukmacherzy oferują takie rozwiązania, które jak najmniej dotykają graczy. Oczywiście, nie w każdym przypadku. Najpopularniejszym sposobem na radzenie sobie z kreczami w tenisie jest zwrot, czyli po prostu uznanie meczu za nieodbyty. Przerwane spotkanie jest rozliczane jako nierozstrzygnięte, a gracz przez nie ani nie zyskuje, ani nie traci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Wyjątek stanowią sytuacje, gdy pewne zakłady zostały już rozstrzygnięte. Przykładowo: kto wygra 1. set, ile gemów będzie w X secie i inne tego typu typy. Jeżeli udało nam się poprawnie wytypować (lub niepoprawnie) wynik pierwszej rundy, nie ma podstaw do tego, by nasze starania nie miały konsekwencji.

Oczywiście, nie zawsze zasady przyjęte przez bukmacherów są dobrą wiadomością. Jeżeli ktoś postawił na zwycięstwo tenisisty, który wygrał walkowerem, nie otrzyma z tytułu zakładu żadnej wypłaty. I nie ma tu znaczenia czy ktoś przez cały mecz dominował na korcie, czy miał gorszy dzień.

Krecz w tenisie bukmacherka
Krecz w tenisie bukmacherka

Jak bukmacher STS rozlicza krecz w tenisie?

Bukmacher STS to bez wątpienia najpopularniejszy portal do obstawiania w naszym kraju. Na stronie www.STS.pl mamy bardzo wiele zakładów na mecze tenisowe, a większość obstawianych meczów możemy oglądać online w formie relacji wideo.

Jeżeli wydarzy się krecz w meczu zagranym w STS, możemy liczyć na to, że nasz zakład będzie rozliczony jako „zwrot”. Inaczej jest tylko, gdy przed ogłoszeniem kontuzji typ był już rozstrzygnięty np. tenisista wygrał pierwszy zaliczył przełamanie albo przegrał seta.

STS proponuje wygodne, sprawiedliwe rozwiązania. Każdy, kto chce u niego obstawiać, może w dowolnym momencie założyć konto na www.STS.pl. Innym wariantem jest stawianie kuponów w punktach naziemnych, ale jest to już dość przestarzała metoda.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyt1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Dla nowo zarejestrowanych klientów marka STS przygotowała aż trzy premie powitalne. Pierwsza z nich to 100 PLN w formie bonusu bez ryzyka. Jest to prezent, który odbiera się bez konieczności wpłacania pieniędzy. Aby otrzymać 100 PLN jako zakład bez ryzyka, gracz przy rejestracji musi podać kod promocyjny „BETONLINE„.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Przygotowaliśmy specjalny film wideo, który pokazuje, jak wygląda zakładanie profilu typerskiego w STS. Okazuje się, że to nic trudnego! Zresztą, każdy może się o tym przekonać:

Co jeszcze zawiera bonus na start w STS? Pełny pakiet to:

  • 100 PLN bez ryzyka z kodem „BETONLINE” na www.STS.pl
  • Nawet 1500 PLN przy wpłacie na konto typerskie
  • Zakład bez ryzyka 20 PLN na Betgames – legalne karty online, między innymi, poker Texas Holdem.

Fortuna a krecz. Jak u tego bukmachera traktowane są kontuzje w tenisie?

Bukmacher Fortuna przyjmuje, że w przypadku przerwanego meczu nie możemy uznać zwycięstwa żadnego zawodnika, nawet jeśli jeden z nich awansował do kolejnej rundy turnieju lub zdobył punkty do rankingu za triumf. Oznacza to, że nie wygramy kuponu, gdy zagramy na zwycięstwo tenisisty, którego rywal poddał mecz walkowerem.

A co w momencie, gdy mecz nie odbędzie się ze względu na pogodę? Opady deszczu czy zapadający zmierzch to główne powody pogodowych komplikacji. W takim przypadku mecz jest cały czas jak najbardziej w grze, a więc trudno liczyć na to, że nie zostanie rozliczony. Oczywiście, inaczej jest w sytuacji, gdy przerwa w rozgrywkach trwa dłużej niż 24 godziny (np. Mecz zostaje dwukrotnie przełożony itp.).

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Fortuna obok STS to drugi co do wielkości i popularności bukmacher w naszym kraju. Jej aktualna oferta dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl. Aby obstawiać, potrzebne jest nam konto, które da się założyć całkowicie za darmo.

Bonus powitalny w Fortunie odbiera się w kilku transzach. Za samą rejestrację mamy 20 PLN, a potem do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto pamiętać, że tylko przy zapisywaniu się do bukmachera można wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Jeżeli nie wpiszemy go od razu, później już nie będziemy mogli naprawić tego błędu.

Betfan rozliczanie kreczu. Co trzeba wiedzieć?

Co każdy typer powinien wiedzieć na temat rozliczania kreczu w Betfan? Podstawowe informacje na ten temat są niezwykle istotne dla każdego, kto chce aktywnie obstawiać mecze na kortach. Warto mieć o nich pojęcie, zanim zagra się pierwszy kupon.

Betfan daje zwrot, gdy zwycięzca nie został wyłoniony w trybie sportowym. Krecz nie może być zatem podstawą do tego, by nasz zakład był uznany za wygrany lub przegrany. Inaczej, gdy gramy LIVE i już wcześniej (przed ogłoszeniem urazu), udało nam się trafić bądź nie.

betfan bonus za darmo
betfan bonus za darmo

Do obstawiania meczów w Betfan niezbędne jest konto internetowe, ponieważ ten buk nie ma oddziałów stacjonarnych. Rejestracji dokonuje się na www.Betfan.pl. Warto zaznaczyć, że mowa o jedynym w kraju bukmacherze, który oferuje zakłady bez podatku, czyli z wygranymi powiększonymi o 14% w porównaniu ze standardową legalną ofertą.

Co zawiera pakiet startowy w Betfan? Promocja dla nowych graczy to:

  • trzy bonusy za wpłaty
  • wygrane powiększone 10 razy
  • zakład bez ryzyka, którego nie trzeba obracać – nawet 100 PLN!

Betfan na każdy dzień w roku ma dla graczy specjalne bonusy. Dzięki akcji o nazwie Radar365 każdy może odbierać premie na tenis, piłkę nożną oraz inne sporty.

Betclic krecz w tenisie. Jak rozliczane są kontuzje?

Betclic to kolejny bardzo popularny bukmacher w naszym kraju. Krecz tenisowy nie jest u niego kłopotliwy – zazwyczaj oznacza po prostu zwrot. Podobnie jak u poprzedników, w niektórych przypadkach następuje rozliczenie na korzyść gracza lub niekorzyść. Dzieje się tak w momentach, gdy dane zdarzenie miało miejsce jeszcze przed kreczem, a gracz właśnie na nie postawił.

Jeżeli chcemy obstawiać mecze tenisowe w Betclic, konto zarejestrujemy na stronie internetowej www.Betclic.pl. Do założenia profilu jest nam potrzebna tylko wolna chwila i nic poza tym. Przydaje się też kod promocyjny „KOD550„, który zapewnia odebranie najwyższego cashbacku bukmacherskiego w Polsce!

Bukmacherzy a krecz w tenisie
Bukmacherzy a krecz w tenisie

Dla nowych klientów Betclic ma aż 550 złotych w przypadku przegranej. Oznacza to, iż bukmacher oferuje pełny zwrot zagranej stawki w przypadku, gdy kupon debiutancki okaże się nietrafiony. Nie ma tutaj znaczenia, na co postawiliśmy. I w tym przypadku krecz w tenisie jest traktowany dokładnie tak samo, jak w normalnych okolicznościach.

A jak waszym zdaniem powinno się rozliczać krecz? Czy obecnie panujące reguły są najlepszymi z możliwych? A może zaproponowalibyście zupełnie inne rozwiązanie? Czekamy na wasze opinie w tej sprawie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 53

Legalni bukmacherzy online

Back to top button