Betclic kod promocyjny na bonus powitalny 2023

Betclic kod promocyjny na bonus powitalny 2023 przy rejestracji to: KODBET. Betclic Polska to bukmacher, który ma opinie sprawdzonej firmy, rejestracja z promocjami jest bardzo atrakcyjna, a oferta zakładów czyni Betclic czołowym w Polsce. Betclic to firma bukmacherska, którą kojarzy bardzo wielu doświadczonych polskich graczy. Kilka lat temu był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

Betclic kod promocyjny na bonus powitalny 2023
Betclic kod promocyjny na bonus powitalny 2023

Kod promocyjny Betclic 2023 – jakie promocje dla nowych graczy?

W dzisiejszych czasach każda firma bukmacherska, której zależy na zdobyciu szerokiego i oddanego grona graczy zakładów sportowych, musi jak najwięcej inwestować w promocje powitalne dla nowo zarejestrowanych osób oraz akcje promocyjne, które przyciągają typerów do danej firmy.

Betclic o tym bardzo dobrze wie, w końcu ma ogromne doświadczenie w branży. Po to jest w Betclic kod promocyjny, żeby dać nowym graczom sporo ciekawych propozycji, które powinny ucieszyć typerów. Oto wszystkie korzyści, jakie wiążą się z założeniem konta u bukmachera Betclic z kodem promocyjnym. 

Betclic kod promocyjny – bonus Cashback do 200 złotych

Betclic kod promocyjny 2023KODBET
Betclic bonus 2023200 PLN cashback
Betclic rejestracja z kodemwww.Betclic.pl

Podobnie jak zdecydowana większość polskich legalnych bukmacherów, Betclic także wprowadził bonus dla nowych użytkowników od pierwszego depozytu. Jest to zakład bez ryzyka w kwocie do 200 złotych. Działa to tak, że jeżeli wpłacimy 200 złotych oraz postawimy zakład i przegramy, to nic nie stracimy. Betclic przeleje na nasze konto zwrot zakładu, czyli cashback. Cała kwota wróci na nasze konto i ponownie będziemy mogli obstawiać zakłady. 

Żeby móc otrzymać bonus cashback to należy podczas rejestracji na stronie www.Betclic.pl wpisać ekskluzywny kod promocyjny „KODBET„. Tylko pamiętać trzeba, że ten specjalny kod promocyjny Betclic wpisać można jedynie podczas zakładania konta, później nie będzie już takiej możliwości.

Betclic bonusObrót bonusem
Cashback 200 PLN1 x kurs min 2.14
Kod promocyjnyKODBET
Rejestracjawww.Betclic.pl

Betclic kod promocyjny – Promocja Wielka Gra

W ofercie firmy bukmacherskiej Betclic dostępna jest również promocja o nazwie Wielka Gra. Dzięki tej promocji gracze w bardzo łatwy sposób mogą otrzymać dodatkowe, niezwykle atrakcyjne bonusy. W Wielkiej Grze chodzi o rywalizacją z innymi graczami za pomocą typowania wydarzeń z oferty firmy bukmacherskiej Betclic. Za każdą postawioną złotówkę na kuponie wielokrotnym otrzymuje się specjalne punkty.

Betclic kod promocyjny na start - 200 PLN
Betclic kod promocyjny na start – 200 PLN

Gdy zbierze się odpowiednią liczbę punktów, można odebrać bonus w wysokości od 25 do maksymalnie 2000 złotych. Za każdy wygrany kupon bukmacher prezentuje 3 punkty za każdą złotówkę. W przypadku przegranego kuponu 1 punkt to 1 złotówka. Wielka Gra zakończy się wybraniem 100 graczy, którzy zebrali największą liczbę punktów. 

Kod promocyjny Betclic – Bonus Boost – jak to działa?

W zakładach sportowych Betclic z reguły obowiązują całkiem przyzwoite kursy. Bukmacher co jakiś czas je także zwiększa w ramach akcji specjalnych. Tak właśnie jest przy okazji bonusu Boost. Jest to bonus, dzięki któremu kursy na najlepsze wydarzenia są dodatkowo zwiększane. Gdy obok jakiegoś wydarzenia pojawia się żółta ikonka, to jest to znak, iż jest to wydarzenie objęte bonusem Boost. 

Betclic Boost potrafi podwoić kurs na jedno z wydarzeń, wielu graczy tylko czeka aż bukmacher wybierze takie zdarzenie i od razu jest ono obstawiane przez typerów, gdyż tak wysoki kurs nie jest osiągalny u innych bukmacherów online.

Kod promocyjny Betclic na freebet bez depozytu

Niestety, Betclic nie proponuje swoim graczom tradycyjnych bonusów od depozytu ani freebetów. Taka sytuacja powoduje, że wśród niektórych graczy Betclic opinie ma nie najlepsze. Bonus bez depozytu w Betclic byłby z pewnością bardzo atrakcyjny dla nowych klientów tego bukmachera. Na korzyść Betclic Polska działa jednak fakt, iż proponuje on wszystkim swoim klientom wysoki cashback 200 PLN z bardzo łatwym obrotem (1 X po kursie min. 2.14)

Jaki kod promocyjny Betclic wpisać przy rejestracji? 

Kod promocyjny Betclic dedykowany jest wszystkim rejestrującym się graczom tego bukmachera. Dzięki niemu można zyskać wyższy bonus cashback. Kod bonusowy brzmi: KODBET. Daje on specjalną ofertę VIP. Powoduje, że cały pakiet startowy zostaje powiększony. Aktywuje on ofertę Cashback aż do 200 złotych. Jest to o 50 złotych więcej niż w przypadku klasycznej oferty dla pozostałych użytkowników. 

Gdzie trzeba wpisać kod promocyjny w Betclic? Na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego. Rejestracja w Betclic na stronie www.Betclic.pl jest bardzo prosta i pozbawiona zbędnych formalności. Dokładniej opisaliśmy ją w dalszej części tego artykułu. 

Jaki kod promocyjny Betclic wpisać przy rejestracji? 
Jaki kod promocyjny Betclic wpisać przy rejestracji? 

Strona internetowa bukmachera Betclic Polska

Strona internetowa firmy bukmacherskiej Betclic Polska, którą znajdziemy pod adresem www.Betclic.pl, jest stylizowana na poprzednią, która funkcjonowała kilka lat temu przed wejściem w życie ustawy hazardowej. Wszyscy eksperci podkreślają, iż jest to bardzo dobra decyzja, ponieważ dzięki temu starzy gracze Betclic na pewno będą z sentymentem spoglądać na witrynę tej firmy bukmacherskiej. Układ strony, jaki zastosowano na witrynie Betclic, nie różni się niczym od stosowanego przez inne firmy bukmacherskie, co jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż gracze nie muszą od nowa „uczyć” się układu serwisu.

Po lewej stronie ekranu ulokowana jest lista dyscyplin sportowych, które można obstawiać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Na środku jest baner,  w którym do zarejestrowania się zachęcani są wszyscy nowi użytkownicy tej strony. W banerze są także informacje o najistotniejszych zakładach w danym dniu oraz o ofertach na żywo. 

Dominującym kolorem na stronie internetowej bukmachera Betclic jest czerwony. Strona wyróżnia się dużą przejrzystością i czytelnością. Każdy użytkownik, który odwiedza stronę internetową Betclic, z pewnością znajdzie na niej wszystko to, czego poszukuje. Widać, że nad stworzeniem witryny głównej tego bukmachera pracował cały sztab ekspertów z dziedziny informatyki oraz grafiki. Spójna identyfikacja wizualna także na plus. 

Oferta zakładów sportowych w Betclic Polska

Oferta firmy bukmacherskiej Betclic Polska nieustannie się zmienia. Firma cały czas dopracowuje swoje propozycje do potrzeb oraz oczekiwań zgłaszanych przez graczy. Możliwe jest jednak opisanie tego, na co Betclic zdecydował się położyć największy nacisk. Ogromnym atutem oferty Betclic jest duża ilość zakładów do obstawiania. Dyscyplin, które można typować, jest u tego bukmachera przeszło 40. Na tej liście są także takie sporty, które rzadko pojawiają się u innych firm bukmacherskich – mowa tutaj na przykład o biathlonie, żeglarstwie czy petanque. Fani sportów najpopularniejszych także będą usatysfakcjonowani – znajdziemy tutaj bowiem wszystkie najistotniejsze ligi koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej, zdecydowaną większość turniejów tenisowych rozgrywanych w konkretnym momencie. 

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych sportów, w Betclic możemy także obstawiać sporty takie jak:

 • piłka ręczna
 • siatkówka
 • żużel
 • hokej
 • baseball
 • boks
 • siatkówka plażowa
 • tenis stołowy
 • futsal
 • snooker
 • kolarstwo
 • rugby
 • golf

Lista ta jest w rzeczywistości jeszcze dłuższa. Z aktualnie dostępną listą sportów do obstawiania w Betclic można zapoznać się na stronie internetowej tego bukmachera www.Betclic.pl. Największa liczba zakładów jest oczywiście dostępna na piłkę nożną. Nie ma się temu co dziwić, ponieważ jest to sport cieszący się w Polsce ogromną popularnością. 

Oferta zakładów sportowych w Betclic Polska
Oferta zakładów sportowych w Betclic Polska

Wiele osób zastanawia się również nad tym, jakie są ligi w Betclic. Bukmacher pod tym względem także spisuje się bardzo dobrze. W większości przypadków mamy tam  zakłady na trzy bądź cztery najlepsze ligi w danym kraju. Wielu polskich fanów może jednak być zawiedzionych tym, iż w Betclic nie ma oferty na mniejsze polskie ligi. Mamy jednak nadzieję, iż zmieni się to w najbliższym czasie. Taka sama sytuacja jest w przypadku rynków zdarzeń. Wszystkie najważniejsze mecze mają zawsze po około 150 rynków zdarzeń, jednak w przypadku bardzo wielu zdarzeń zakłady da się stawiać tylko na najpopularniejszych rynkach (wynik meczu, podwójna szansa, poniżej lub powyżej, dokładny wynik).

Czy w Betclic są zakłady są sporty wirtualne?

Czy u bukmachera Betclic są dostępne zakłady na sporty wirtualne? Niestety, pod tym względem Betclic nie spełnia oczekiwań Polskich typerów. Wszystko wskazuje jednak na to, iż zmieni się to w ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy. Jeśli tak się stanie, zaktualizujemy ten artykuł. 

Dlaczego sporty wirtualne są tak popularne w Polsce? Otóż wynika to z faktu, że obstawianie takich zakładów jest łatwiejsze do przewidzenia niż tradycyjne sporty jak piłka nożna. Kursy również są zwykle wyższe, przez to do wygrania jest większa suma.

Czy w Betclic obstawimy zakłady na e-sport? 

Wszyscy fani zakładów na e-sport nie będą zawiedzeni ofertą firmy bukmacherskiej Betclic. Możemy tam obstawiać wiele gier znanych z komputerów osobistych. Mowa tutaj o tytułach takich jak:

 • StarCraft 2
 • Overwatch
 • CS:GO lub League of Legends.

Wielu ekspertów od rynku bukmacherskiego podkreśla, że e-sport oraz sporty wirtualne to prawdziwa przyszłość tej niezwykle interesującej branży. W Polsce szczególnie, gdyż wiele zespołów esportowych osiąga sukcesy na różnych imprezach gamingowych, popularność esportu w Polsce jest ogromna, również w zakładach bukmacherskich.

Gra bez podatku w Betclic, czyli Multi+ – jak to działa? 

Z racji tego, iż Betclic znajduje się w gronie legalnych polskich bukmacherów online, to musi opłacać podatki na rzecz państwa. Warto wiedzieć o tym, że klasycznie podatek od stawek w przypadku zakładów bukmacherskich wynosi 12%. Trzeba także pamiętać o tym, że w sytuacji gdy uda nam się wygrać u bukmachera kwotę większą lub równą 2280 złotych, to dodatkowo jesteśmy zobowiązani do samodzielnego uregulowania podatku od wygranej w wysokości 10%. 

Bukmacher wprowadził jednak specjalną promocję Multi+. O co w niej chodzi? Zasady Multi+ są bardzo łatwe. Korzystając z niej, możemy zwiększyć swoją wygraną nawet o 50%. Oferta promocyjna dotyczy wyłącznie zakładów AKO. W przypadku, gdy zdecydujemy się na postawienie kuponu kombi zawierającego minimum 13 zakładów oraz wygramy, bukmacher Betclic do naszej wygranej doliczy dodatkowy bonus w wysokości 50% wygranej. Przy kuponie zawierającym minimum 5 zdarzeń, będzie to 7% więcej do całej wygranej.

Wiele firm bukmacherskich także z powodzeniem organizuje tego typu promocje dla swoich graczy. Niektórzy proponują na przykład dodatkowo zwrot części podatku w wysokości 6 lub 12%. Oczywiście, jest to tylko promocja, a podatek tak czy siak jest płacony przez bukmachera. Jedynym bukmacherem, który na stałe posiada promocję „gra bez podatku”, jest Fortuna. 

Betclic bez podatku. Obstawianie z większymi wygranymi
Betclic bez podatku. Obstawianie z większymi wygranymi

Cashout w Betclic

Betclic jest również bukmacherem, który proponuje swoim graczom niezwykle zaawansowaną funkcję o nazwie cashout. W porównaniu z innymi firmami bukmacherskimi działa ona naprawdę bardzo profesjonalnie. Cashout u tego bukmachera można realizować zarówno przed rozpoczęciem konkretnej rozgrywki ale także w czasie jej trwania. Cashout musi być zawsze wyższy od postawionej stawki. 

Czym jest cashout w Betclic? Jest to możliwość wycofania zakładu lub zamknięcia go jeszcze w trakcie trwania obstawionych wydarzeń. Co to znaczy? Na przykład przy trafionych 5 z 6 typów możemy wycofać się przed rozpoczęciem ostatniego wydarzenia na kuponie, dzięki temu nie czekając na ostatni typ zgarniamy wygraną za 5 z 6 obstawionych wydarzeń.

Kod promocyjny i rejestracja w Betclic – jak założyć konto krok po kroku

Rejestracja u bukmachera Betclic z kodem promocyjnym „KODBET” jest naprawdę banalnie prosta. Cały proces powinien nam zająć maksymalnie kilka minut. Bukmacher BEtclic oferuje swoim użytkownikom możliwość szybkiego założenia konta. Wielu graczy rezygnuje z założenia konta u bukmacherów w internecie, ponieważ wiąże się to z koniecznością podawania od razu danych wrażliwych takich jak numer konta czy skan dowodu osobistego. W Betclic jest zupełnie inaczej. Opcja szybkiej rejestracji polega na tym, iż liczba danych, które musimy podać bukmacherowi, jest mocno ograniczona. 

Betclic kod promocyjny – krok pierwszy rejestracji

Na początku w formularzu szybkiej rejestracji na stronie www.Betclic.pl musimy podać takie dane jak imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres e-mail. Bukmacher wymaga od nas także zaakceptowania regulaminu serwisu i polityki prywatności. Niezbędne jest także potwierdzenie, iż jesteśmy pełnoletni.

Betclic kod promocyjny – krok drugi rejestracji

W drugim kroku należy podać bukmacherowi następujące dane: numer PESEL, adres zamieszkania oraz numer naszego telefonu (może być oczywiście to telefon komórkowy).

Betclic kod promocyjny – krok trzeci rejestracji

W ostatnim etapie rejestracji tworzymy login, hasło oraz wpisujemy w Betclic kod promocyjny, który na ten rok aktualnie brzmi „KODBET„. Po wykonaniu wszystkich tych czynności jesteśmy już zalogowani w serwisie. Jedyne co musimy jeszcze zrobić to określić limity kwotowe i czasowe dla naszej gry. 

Gdy jesteśmy już zarejestrowani, możemy w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez firmę bukmacherską Betclic. Mowa tutaj o wpłacaniu środków, stawianiu zakładów oraz ich rozliczaniu. Tak zwane konto tymczasowe gracza jest ważne przez okres 90 dni od utworzenia konta. Użytkownik z kontem tymczasowym może stawiać zakłady do kwoty maksymalnej w wysokości 5000 złotych. Gdy uda nam się już wygrać pierwsze pieniądze, wówczas do ich wypłacenia konieczna jest zamiana konta tymczasowego w konto stałe. W tym celu trzeba przesłać skan bądź zdjęcie dowodu osobistego oraz numeru konta bankowego. Bez wpłaty środków nie będzie możliwości aktywowania bonusu powitalnego z kodem promocyjnym KODBET.

Rejestracja w Betclic - jak założyć konto krok po kroku
Rejestracja w Betclic – jak założyć konto krok po kroku

Aplikacja mobilna Betclic Polska 

Bukmacher Betclic kładzie duży nacisk na to, aby świadczyć swoje usługi zarówno w wersji stacjonarnej jak i w wersji mobilnej. Z tego względu jego strona internetowa jest responsywna – działa równie dobrze zarówno na komputerach, tabletach jak i smartfonach. Mało tego, Betclic uruchomił także specjalną aplikację mobilną dedykowaną użytkownikom smartfonów i tabletów. Działa ona na wszystkich urządzeniach elektronicznych z systemami iOS oraz Android. Aplikacja Betclic w bardzo przejrzysty i czytelny sposób odzwierciedla to, co możemy znaleźć na jego stronie internetowej. Aplikacja oraz strona mobilna bukmachera Betclic działają bardzo dobrze.

Skąd pobrać darmową aplikację na Androida i iOS? Najlepiej z oficjalnej strony bukmachera pod adresem www.Betclic.pl.

Po uruchomieniu aplikacji możemy zapoznać się z listą najważniejszych zakładów, postawić kupon lub sprawdzić aktualne promocje dostępne u tego bukmachera. Oprócz ogromnej liczby funkcji usprawniających cały proces obstawiania zakładów, gracze już wkrótce będą mieli także możliwość korzystania ze specjalnych promocji przygotowywanych wyłącznie dla użytkowników tabletów i smartfonów. 

Jakie są metody płatności w Betclic? 

Jakie są możliwości wpłacenia depozytu na swoje konto u bukmachera Betclic? Gracze mają do wyboru trzy opcje:

 • przelew bankowy, 
 • płatność online za pośrednictwem systemu Przelewy 24,
 • płatność kartą płatniczą – debetową lub kredytową. 

Niestety, w chwili obecnej metody płatności takie jak Blik czy Neteller nie są jeszcze dostępne u tego bukmachera. Z tego powodu Betclic opinie wśród niektórych graczy ma przeciętne. Osoby ceniące sobie wygodę najchętniej wybierają Blik oraz Neteller. Te metody płatności zajmują najmniej czasu. W przypadku realizowania wpłaty na konto bukmacherskie przy użyciu systemu Przelewy 24 bądź wysyłania przelewu bankowego, wynosi 1 PLN. Z kolei w przypadku karty jest to aż 30 PLN. 

Z kolei jeśli chcemy zdecydować się na wypłatę środków zgromadzonych na koncie u bukmachera Betclic, możemy wypłacić minimum 1 PLN, a maksymalnie przy jednej transakcji 100 000 PLN. Na realizację przelewu czeka się z reguły maksymalnie 48 godzin. Tyle czasu dział finansowy bukmachera potrzebuje na to, aby dokładnie zweryfikować transfer środków. 

Najmniejsza stawka, za jaką można obstawiać kupon w Betclic, wynosi 50 groszy. Minimalny kurs w Betclic jest równy 1,14. Warto wiedzieć, ze wysokość wygranej zawsze jest ograniczona limitem obrotu. Oznacza to, że jeśli kurs oraz stawka za zakład będą odpowiednio wysokie, z jednego kuponu można wygrać nawet 1 000 000 PLN. 

Kursy bukmacherskie w Betclic 

Kursy bukmacherskie to aspekt, o który bardzo mocno dbają bukmacherzy tacy jak STS, forBET oraz Fortuna. Wszystkie te firmy bukmacherskie z reguły mają takie same kursy na ważne mecze piłkarskie, koszykówki oraz tenisa. Betclic nie odstaje jednak mocno od tych bukmacherów. Bez problemu można znaleźć u tego bukmachera bardzo dużo ciekawych zakładów. Każdy, kto pragnie wysokich wygranych, w Betclic na pewno będzie usatysfakcjonowany. 

Dodatkowo promocja „Boost’ to świetna okazja do obstawiania meczów z dużo większym kursem niż u innych legalnych bukmacherów w Polsce. Przykładowo na zwycięstwo gości w meczu Napoli – Juventus średnia kursów bukmacherów to 2.05, a w Betclic „Boost” kurs wyniósł aż 3.00!

Zakłady Live i mecze na żywo w Betclic TV

Na stronie internetowej bukmachera Betclic znajduje się specjalna zakładka z napisem „Na żywo”. Można tam zaobserwować, iż dla Betclic oferta zakładów na żywo jest bardzo istotna. Cały czas, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, są tam dostępne zakłady z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Mowa tutaj o piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, siatkówce oraz wielu innych. W Betclic TV gracze mogą korzystać z pokaźnej liczby rynków – w szczególności dotyczy to piłki nożnej. Zakłady na żywo bardzo mocno zyskują przede wszystkim dzięki organizowanym transmisjom na żywo. 

Zakłady Live i mecze na żywo w Betclic TV
Zakłady Live i mecze na żywo w Betclic TV

Betclic jako jedna z niewielu firm bukmacherskich zdecydował się na wprowadzenie transmisji na żywo dla swoich klientów. Możemy tam oglądać na żywo mecze ze wszystkich najważniejszych dyscyplin sportowych – dotyczy to zarówno stacjonarnej wersji strony internetowej jak i mobilnej. Bez względu na to, czy korzystamy z oferty Betclic na telefonie czy komputerze, bez żadnych przeszkód możemy oglądać transmisje sportowe u tego buka.

Aby móc oglądać transmisje, wystarczy zalogować się na swoje konto u bukmachera oraz przejść do podstrony z zakładami live. Obok listy dostępnych spotkań znajduje się tam ikonka o nazwie Betclic TV. To właśnie tam można oglądać wszystkie mecze na żywo. Aby transmisja na żywo się uruchomiła, konieczne jest posiadanie środków na koncie bądź postawionego zakładu na wydarzenie, które chcielibyśmy móc obejrzeć. Wybór meczów na żywo dostępny u bukmachera Betclic jest naprawdę ogromny. Jeśli ktoś najbardziej lubi tę opcję zakładów, to powinien jak najszybciej założyć konto u tego bukmachera. 

Obsługa Klienta w Betclic – jak się sprawuje? 

Obsługa Klienta to bardzo istotny aspekt każdej firmy bukmacherskiej. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z korzystaniem z usług konkretnej firmy bukmacherskiej powinna być możliwość szybkiego kontaktu z administracją. Jeden z najważniejszych elementów Biura Obsługi Klienta, czat na żywo, jest jednak trochę schowany. W Betclic kontakt jest dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

Jak można się skontaktować z konsultantem albo z supportem Betclic? W tym celu trzeba kliknąć na ikonkę swojego konta, a następnie w jedną z sekcji FAQ. Konsultanci firmy bukmacherskiej Betclic czekają także na wiadomości od graczy pod adresem kontakt@betclic.pl 

Betclic opinie graczy – czy to najlepszy kod promocyjny w Polsce?

Betclic opinie graczy ma bardzo zróżnicowane. Zdecydowana większość graczy uważa jednak, iż jest to firma bukmacherska godna polecenia. Wielu doświadczonych graczy obstawiało zakłady u tego bukmachera kilka lat temu i ma bardzo dobre wspomnienia. Betclic jest cenioną marką, która ma duże szanse na to, aby ponownie zawojować rynek zakładów bukmacherskich. Jest jednak całkiem sporo rzeczy, które Betclic powinien poprawić, aby opinie na jego temat stały się jeszcze lepsze. 

Co przede wszystkim powinien poprawić bukmacher Betclic? Podstawową kwestią jest trochę słaba oferta promocyjna dla nowo zarejestrowanych użytkowników tego bukmachera. W porównaniu z innymi bukmacherami nie jest ona zbyt zachęcająca. Jednocześnie Betclic ma także całkiem sporo atutów – mowa tutaj, chociażby o bardzo ciekawej promocji o nazwie Multi+. Kod promocyjny Betclic również jest wysoko oceniany, gdyż dzięki niemu gracze, którzy wpiszą kod przy rejestracji, aktywują bonus powitalny 200 PLN cashback.

Ponadto, Betclic wyróżnia się również posiadaniem funkcjonalności dla graczy, które na naszym polskim rynku nie są jeszcze często spotykane. Chodzi tutaj w szczególności o cashout podczas trwania wydarzeń na kuponie. Bardzo dobrze zorganizowane są także zakłady live oraz transmisje na żywo. Pod tymi względami Betclic zasługuje na piątkę z plusem. 

Innym pozytywnym aspektem Betclic jest z pewnością świetna aplikacja mobilna na systemy Android i iOS. Obstawianie w aplikacji Betclica to przyjemność, nigdy nie zdarzyło się żeby aplikacja nie działała lub działała wolno, to wydaje się oczywiste ale doświadczeni pokazuje, aplikacje mobilne bukmacherów są zwykle labo napisane.

Dużą wadą bukmachera Betclic są także mocno ograniczone metody płatności, co powoduje że Betclic opinie niekiedy ma słabe. Mamy jednak nadzieję, że firma przemyśli wszystkie uwagi i spostrzeżenia graczy i już wkrótce zaproponuje im takie warunki, które będą wpisywały się w potrzeby wszystkich typerów. Betclic jest na dobrej drodze do tego, aby odbudować swoją dawną markę i potęgę na rynku bukmacherskim. 

Oferta Betclic dla graczy zza granicy 

Betclic ma propozycje również dla graczy nie będących obywatelami Polski. Najważniejszą propozycją dla obcokrajowców jest pierwszy zakład bez ryzyka, którego wartość wynosi 200 złotych. Jest to zwyczajny bonus typu cashback, który przyznaje bukmacher przy pierwszym depozycie. Co to oznacza? Że jeśli postawimy pierwszy zakład za sumę 150 złotych, a okaże się on przegrany, to bukmacher przeleje z powrotem postawione przez nas środki na nasze konto gracza. 

Czy Betclic to najlepszy w Polsce bukmacher online?

Betclic to firma bukmacherska, która prężnie rozwija się w całej Europie. Działa od przeszło 15 lat, dzięki czemu udało mu się zdobyć już szerokie grono zadowolonych klientów. Jeśli Betclic w dalszym ciągu będzie wsłuchiwał się w potrzeby swoich graczy, już wkrótce ponownie stanie się w Polsce jednym z najpopularniejszych bukmacherów. Warto rozważyć rejestrację u tego bukmachera i samodzielnie zweryfikować, czy gra u niego jest opłacalna.

Czy warto grać u bukmachera Betclic?
Czy warto grać u bukmachera Betclic?

Póki co w rankingu bukmacherów Betclic zajmuje zasłużenie 3 miejsce, co jak na rok legalnej działalności w naszym kraju jest wynikiem doskonałym. Wszyscy chcielibyśmy, żeby każdy nowy legalny bukmacher w Polsce miał taki start i tak szybko się rozwijał jak Betclic, wtedy każdy gracz miałby dużo szerszy wybór odpowiedniego dla siebie bukmachera online.

Betclic – historia firmy bukmacherskiej 

W związku z uchwaleniem ustawy hazardowej, firma ta zniknęła z polskiego rynku. Marka Betclic trafiła do rządowego rejestru domen zakazanych, przez co gra u tego bukmachera była całkowicie nielegalna. Betclic ponownie na polskim rynku pojawił się 26 września 2018 roku, a w lipcu 2019 roku ruszyła jego strona internetowa dla graczy. W chwili obecnej Betclic Polska jest w pełni legalną firmą bukmacherską, z której usług można korzystać bez żadnych obaw. W niniejszym artykule przedstawiamy pakiet informacji na temat tego bukmachera – najważniejsze promocje, aktualną ofertę zakładów, opinie graczy, aplikację mobilną, recenzujemy stronę internetową i wiele, wiele więcej. 

Historia firmy bukmacherskiej Betclic rozpoczyna się w 2005 roku. Wtedy to Francuz Nicolas Beraud zdecydował się na uruchomienie swojej własnej firmy bukmacherskiej. Początkowo współpracował z nim jeden pracownik. Wkład własny założyciela w przedsiębiorstwo wynosił 3 miliony euro. Pieniądze zainwestowane w rozwój nowo utworzonej firmy bardzo szybko mu się zwróciły. Już 3 lata później Francuz sprzedał swoje udziały w Betclic firmie Mangas Gaming za kwotę 50 milionów euro. W chwili obecnej Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Europie. 

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic

Aktualny kod promocyjny w Betclic to KODBET. Wpisujemy go przy rejestracji na stronie www.Betclic.pl.

Co daje kod promocyjny w Betclic?

Kod promocyjny w Betclic aktywuje dodatkowy bonus cashback do 200 PLN!

5 / 5. Ocen: 53

Legalni bukmacherzy online

Back to top button