Jakub Wikłacz – Werlleson Martins na KSW Colosseum 2. Na kogo postawić?

Przygotujcie się na ekscytujące starcie w kategorii koguciej podczas gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. W gronie głównych zawodników znajdą się Jakub Wikłacz i Werlleson Martins, którzy rywalizować będą o pas mistrzowski. Na kogo postawić?

Jakub Wikłacz - Werlleson Martins na KSW Colosseum 2. Na kogo postawić?
Jakub Wikłacz – Werlleson Martins na KSW Colosseum 2. Na kogo postawić?

Zapowiedź walki Wikłacz – Martins

Jakub Wikłacz, aktualny mistrz kategorii koguciej, zdobył swój tytuł po zaciętej walce z Sebastianem Przybyszem. W trzecim starciu Wikłacz pokonał swojego przeciwnika, zdobywając tym samym tytuł mistrza. Jego kolejnym przeciwnikiem miał być Zuriko Jojua, jednak kontuzja zmusiła Gruzina do wycofania się z walki. Teraz Wikłacz zmierzy się z utalentowanym brazylijskim zawodnikiem – Werllesonem Martins.

Martins, pomimo trudności, które ostatnio spotkały go na jego drodze, zawsze potrafił wstać na nogi. W ciągu ostatnich trzech lat odnotował imponujące pięć zwycięstw, a jedyną porażkę zanotował w pojedynku z Sebastianem Przybyszem.

Bonus Fortuna na galę KSW Colosseum 2
Bonus Fortuna na galę KSW Colosseum 2

Walka Jakuba Wikłacza z Werllesonem Martins zapowiada się jako jeden z najciekawszych pojedynków na gali KSW Colosseum 2. Z jednej strony mamy Wikłacza, który będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa, a z drugiej – Martinsa, który nie ustępuje pola i aspiruje do zdobycia nowego tytułu. Obydwaj zawodnicy są znani z dynamicznych i widowiskowych walk, co sprawia, że możemy oczekiwać niezapomnianego spektaklu.

Wikłacz – Martins typowanie. Na kogo postawić?

Gala XTB KSW Colosseum 2 obfitować będzie w wiele emocjonujących starć, ale walka pomiędzy Wikłaczem a Martinsem na pewno przyciągnie szczególną uwagę. Oba zawodnicy mają spore doświadczenie w klatce i z pewnością zrobią wszystko, aby dostarczyć publiczności niezapomnianych wrażeń.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na kogo w tej walce warto postawić? Wydaje się, że warunki będzie tutaj dyktował Wikłacz. Bukmacherzy zgadzają się z naszą prognozą tego pojedynku, ponieważ to właśnie na tego zawodnika wystawili kursy rzędu 1.27.

Warto już teraz zobaczyć pełne na galę KSW Colosseum 2 typy bukmacherskie, a jeśli chodzi o tę walkę, wybór naszej redakcji to:

  • Wikłacz wygra walkę – kurs 1.25 w STS
  • Więcej niż 3,5 rundy – kurs 1.50 w Superbet
  • Wikłacz wygra na punkty lub przez techniczną decyzję – kurs 2.25 w Fortunie

5 / 5. Ocen: 31

Legalni bukmacherzy online

Back to top button