STS kod vouchera 2023. Jaki wpisać kod promocyjny? [PORADNIK]

STS kod vouchera 2023. Jaki wpisać kod promocyjny przy rejestracji? Specjalny kod vouchera daje nam spore możliwości, ale jaki wpisać, by było to najkorzystniejsze? Nasz poradnik pomoże wam przejść przez każdy krok!

STS kod vouchera 2023. Jaki wpisać kod promocyjny? [PORADNIK]
STS kod vouchera 2023. Jaki wpisać kod promocyjny? [PORADNIK]

STS kod vouchera. Jaki podać przy rejestracji w 2023?

Mamy rok 2023, a STS kod vouchera to nadal popularny temat. Jaki podać przy rejestracji, by otrzymać wyjątkowy bonus na start? Aktualnie aktywne jest hasło „BETONLINE„, które może być podane tylko i wyłącznie przy zapisywaniu się do gry. Jeżeli do tej pory ktoś jeszcze nie miał okazji przekonać się o tym, jak wygląda granie u bukmachera internetowego STS, dzięki założeniu konta w tym miejscu ma możliwość to zmienić.

STS kod vouchera 2023:BETONLINE
Bonus na start:💰 1660 PLN 💰
Gdzie odebrać:💻 www.STS.pl 💻

Wspominany kod umożliwia nam zgarnięcie dodatkowych premii na obstawianie meczów. Nie wszyscy są zwolennikami korzystania z tego typu przywilejów, ale prawda jest taka, że jest to zdecydowana mniejszość wśród typerów. W tym materiale przedstawiamy wszystkie najważniejsze rzeczy, które są związane z promocją na start u bukmachera STS, a także kodem, jaki podać można przy rejestracji. Chcemy, aby każdy dokładnie wszystko zrozumiał i nie miał już żadnych wątpliwości, czy poradzi sobie z zapisaniem się do gry w STS.

Aby zdobyć STS kod vouchera trzeba go znać i wpisać w odpowiednim miejscu przy zakładaniu konta. Sporo osób twierdzi, że to coś skomplikowanego, ale wystarczy przejrzeć opinie w internecie, by przekonać się, iż jest zupełnie inaczej. Jaki voucher do STS można wpisać? Aktualny kod vouchera w STS brzmi BETONLINE i może być użyty tylko i wyłącznie jeden raz, od razu przy rejestracji darmowego konta typerskiego!

STS kod vouchera a kod promocyjny. Jakie są różnice?

Marka STS jest na polskim rynku bukmacherskim bardzo popularna i na przestrzeni lat jedynie zyskuje, a nie traci klientów. Sporo jest wiec w sieci materiałów na jej temat, chociaż – niestety – niektóre nie są pierwszej świeżości, przez co mogą wprowadzać w błąd. Możecie być pewni, iż wszystkie dane, jakie tutaj są dostępne, to coś aktualnego i na czym można polegać.

Bardzo ważna jest kwestia, czy STS kod vouchera różni się czymś od kodu promocyjnego. O jednym i drugim mówi się niemal tak samo często, jednak nie do końca wyjaśnia się, jaka jest różnica. Tymczasem sprawia to niemały kłopot osobom, które niekoniecznie są za pan brat z zakładami bukmacherskimi online. Jeżeli znalazłeś się właśnie w tym miejscu, prawdopodobnie interesuje cię dostępny w STS kod vouchera 2023. Czy jednak rozważałeś przy tym podanie kodu promocyjnego?

Sposobów na zdobycie bonusu powitalnego jest w STS kilka? Nie, tak naprawdę jest tylko jeden, bo bez względu na to czy słyszymy o kodzie promocyjnych, vouchera czy rejestracyjnym, zawsze chodzi o dokładnie to samo. To tak naprawdę synonimy, ale ciągle mało jest miejsc, w których jasno się o tym mówi. Jeżeli zależy nam na tym, by podać w STS kod vouchera, musimy mieć świadomość tego, że to jest to samo, co na innych stronach opisuje się jako kod promocyjny, rejestracyjny, bonusowy itp.

STS kod vouchera vs kod promocyjny - jakie są różnice?
STS kod vouchera vs kod promocyjny – jakie są różnice?

Tabela dostępna poniżej wszystko dokładnie wyjaśnia i pokazuje, że w odpowiedniej rubryce przy rejestrowaniu się w STS trzeba wpisać zawsze to samo słowo. Tutaj nie ma znaczenia, jak chcemy to konkretne hasło nazywać.

STS kod promocyjny 2023BETONLINE
STS kod rejestracyjnyBETONLINE
STS VoucherBETONLINE
STS hasło bonusoweBETONLINE
STS rejestracjawww.STS.pl

Czy z kodem vouchera związana jest jakaś data ważności? Tak, trzeba zawsze upewnić się, czy aby na pewno można u legalnego bukmachera STS wpisać właśnie ten kod. Jeżeli odwiedziliście naszą stronę internetową, ten punkt wykonaliśmy już za was – opisywane tu hasło promocyjne do wpisania przy rejestracji jest na pewno aktualne i aktywne, a tym samym zapewnia otrzymanie na start stosownego bonusu powitalnego.

Najlepszy sposób na to, by zdobyć działający voucher STS to czytanie na bieżąco mediów branżowych. Na szczęście, w waszym przypadku szukanie kodu nie ma już sensu, gdyż przed chwilą go poznaliście. Jakby na to nie spojrzeć, to bardzo dobra wiadomość, bo tylko na starcie do zdobycia jest naprawdę dużo atrakcyjnych bonusów! Nie jesteśmy kolejną stroną, która po opublikowaniu materiału już do niego nie wraca. Szanujemy czas naszych Czytelników, a także doskonale znamy ich potrzeby. Dzięki temu zawsze mogą mieć pewność, iż przed oczami mają bieżące fakty.

Kod promocyjny w STS na bonus bez ryzyka

Poznanie kodu promocyjnego dostępnego w STS to pierwszy krok w kierunku utworzenia darmowego konta typerskiego, dzięki któremu można otrzymać na start specjalną premię. W tym przypadku chodzi nie tylko o jeden prezent, ale kilka. Na stronie www.STS.pl na nowo zarejestrowanych czeka znacznie więcej premii, niż ma to miejsce w innych tego typu miejscach.

Zacznijmy jednak od tego, co można otrzymać za podanie w STS kodu vouchera przygotowanego na rok 2023.

Aktualnie bukmacher STS oferuje dla swoich nowych graczy specjalny i darmowy bonus bez ryzyka w wysokości 100 PLN. Oznacza to tyle, że nie trzeba wpłacać własnych pieniędzy na konto STS, żeby móc grać i obstawiać mecze. Nie ma żadnego haczyka, jedyne co trzeba zrobić to wpisać podczas rejestracji kod: BETONLINE.

Jak wpisać kod vouchera w STS i dostać zakład bez ryzyka?

 1. Wejście na www.STS.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Załóż konto”
 3. W formularzu wpisujemy STS kod vouchera „BETONLINE
 4. Dokonanie pierwszej wpłaty – premia 100% do 300 PLN
 5. Postawienie debiutanckiego kuponu
 6. Odebranie pełnej wygranej przewidzianej w zakładzie lub zwrotu nawet do 100 PLN!
bonusy bez depozytów 2023 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Każdy sam decyduje, na co chce postawić po utworzeniu konta bukmacherskiego. Jeżeli udaje się wygrać – świetnie! W takiej sytuacji już nic więcej robić nie trzeba. Jeżeli jednak przychodzi przegrana, to już po godzinie na konto STS zostaje dopisane 100 PLN. Gracz może je od razu wykorzystać. Jak na premię tego typu to naprawdę ekspresowe załatwianie sprawy. Jeżeli korzystamy z usług niesprawdzonych firm typerskich, często dosłownie musimy prosić się o bonus albo w ogóle on się nie pojawia tam, gdzie powinien.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

STS zakład bez ryzyka 2023 jest jednym z najlepiej ocenianych prezentów, jakie oferowane są przez bukmacherów w naszym kraju. Na graczu nie wymusza się tego, na co ma postawić oraz ile konkretnie. Dzięki temu ma naprawdę dużą swobodę działania.

A na tym jeszcze nie koniec i to też trzeba podkreślić. Za STS kod vouchera „BETONLINE” otrzymać można nie tylko wspomniany już zakład bez ryzyka, ale bukmacher przygotował także aż trzy prezenty od wpłat. O jednym była już mowa w instrukcji zamieszczonej powyżej, ale na pewno warto jeszcze poświęcić temu tematowi nieco miejsca.

STS kod vouchera na bonusy za wpłaty – aktualna oferta

Przygotowany przez markę bukmacherską STS kod vouchera to sposób na to, by w aktualnej ofercie powitalnej otrzymać też nawet trzy premie za pierwsze wpłaty. Co dokładnie jest do zdobycia? Łącznie to aż 1500 PLN ekstra. Pieniądze pochodzące z pakietu bonusowego mogą posłużyć do stawiania kolejnych zakładów z prawdziwymi potencjalnymi wygranymi.

Dobra wiadomość jest na pewno taka, że tylko raz podaje się w STS kod vouchera i potem już tego robić nie trzeba. Mówimy tutaj o rejestracji – gdy użyjemy w niej słowa bonusowego „BETONLINE„, kolejne potwierdzenie chęci otrzymania specjalnej premii na start nie jest wymagane. Co by nie mówić – jest to na pewno znakomita wieść dla wszystkich – i tych mniej, i tych dużo bardziej wygodnych.

STS bonusy za wpłaty
100% DO 300 PLN

Bonusy za wpłaty u bukmachera STS składają się z trzech doładowań, które otrzymuje się za każdy kolejny przelew dokonany po rejestracji. Warto mieć na uwadze, iż żadnej z premii nie można podzielić na mniejsze części, a więc kiedy maksymalnie jest do zgarnięcia 300 PLN to dokładnie tyle można dostać jednorazowo. Jeżeli wpłacimy kwotę, dzięki której otrzymamy 100 PLN ekstra, nie będziemy mogli pozostałych 200 PLN z puli odebrać w innym czasie.

Wpisałeś w STS kod promocyjny i teraz zastanawiasz się, jakie bonusy za depozyty będziesz mógł zgarnąć na konto typerskie? Poniżej prezentujemy dokładną rozpiskę, która dla wszystkich powinna być klarowna:

I wpłata do bukmachera STS:100% do 300 PLN 💰
II wpłata do bukmachera STS:50% do 500 PLN 💰💰
III wpłata do bukmachera STS:50% do 700 PLN 💰💰💰

Na premii za pierwszą wpłatę sprawa bonusów na start się nie kończy. To tylko na samym początku można otrzymać doładowanie w wysokości 100% wartości przelewu, ale za to przy kolejnych dwóch transferach środków możliwe jest otrzymanie pokaźniejszych kwot jak 500 czy nawet 700 PLN. Kto do tej pory nie zakładał konta w STS, ten już na starcie może mieć do dyspozycji dodatkowe 1500 PLN, a to przecież nie jest mała suma.

STS kod promocyjny i rejestracja z bonusem. Krok po kroku

Początki w żadnej dziedzinie nie są łatwe, dlatego uważamy, że warto napisać krok po kroku, jak dokładnie wygląda rejestracja konta STS z bonusem. Co trzeba wiedzieć o całym procesie? Na pewno to, że jest on przeznaczony dla nowych klientów, a tym samym nie może być tak skomplikowany, jak opisują to niektórzy.

Wszystko da się wytłumaczyć w kilku krokach i już to zrobiliśmy w tym materiale. Kto chce, ten na pewno doskonale wiej już, co jest mu potrzebne do tego, aby utworzyć konto u bukmachera STS i w jaki sposób może przy tym wykorzystać kod vouchera, który pozwala na zdobycie wielu specjalnych premii na start.

Rejestracja z bonusem nie jest konieczna i to gracz sam decyduje, czy chce otrzymać prezenty na dobry początek typowania. Tutaj jednak wydaje się, że większość osób prawdopodobnie nie będzie zastanawiać się, na co się zdecydować. Jeżeli bowiem można otrzymać jakiś bonus na start, to dlaczego tego nie zrobić.

Instrukcja o tym jak w STS kod promocyjny krok po kroku podać udowadnia najlepiej, że jest tu mowa o czymś, co nawet początkującym nie sprawi najmniejszych kłopotów. Na tym jednak jeszcze nie koniec dobrych wieści, bo trzeba jeszcze napisać o tym, iż obecnie można na stronie www.STS.pl otrzymać na dobry początek aż 60 PLN za wykonanie specjalnych zadań!

 • krok 1 – Rejestracja na stronie www.STS.pl
 • krok 2 – wpisanie kod u promocyjnego BETONLINE
 • krok 3 – wpłata depozytu
 • krok 4 – odbiór bonusów w STS

STS kod: bonus za zadania. Jak dostać 60 PLN?

STS bonusy za zadania
STS bonusy za zadania

W pakiecie powitalnym u legalnego bukmachera STS otrzymać można dodatkowe 60 PLN, które jest przyznawane za zadania. Na graczy czeka w profilu kilka osiągnięć do zdobycia, dzięki którym mogą oni jeszcze bardziej powiększyć saldo konta ze środkami na grę.

Wszystkie dostępne w STS zadania stworzono w taki sposób, żeby nawet początkujący nie mieli problemów z ich zrozumieniem oraz realizacją. Jednocześnie koncepcja jest taka, by na starcie móc od razu w praktyce sprawdzić ofertę bukmachera.

Czy wymagany jest przez STS kod na bonusy za zadania? Nie, tutaj nic więcej poza słowem „BETONLINE” przy rejestracji wpisywać nie trzeba!

Na innych stronach nie znajdziecie informacji o tym, jakie należy kroki wykonać u bukmachera STS, by otrzymać na dzień dobry do 60 PLN ekstra. W naszym przypadku jest inaczej, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest przejrzystość zasad. Nie ma co też ukrywać, że każdy typer chce wiedzieć, co czeka go u bukmachera.

Jakie zadania dla nowych graczy w STS?

Za wykonanie wszystkich zadań wymienionych powyżej otrzymuje się 60 PLN bonusu specjalnego, który jest częścią pakietu powitalnego marki STS.

 • Zadanie nr 1 – Załóż konto w STS i zapisz się do promocji
 • Zadanie nr 2 – Zagraj kupon przedmeczowy z zakładami online
 • Zadanie nr 3 – Dokonaj drugiej wpłaty na konto bukmacherskie w STS
 • Zadanie nr 4 – Postaw kupon z zakładami znajdującymi się w ofercie na żywo
 • Zadanie nr 5 – Dokonaj trzeciej wpłaty do bukmachera
 • Zadanie nr 6 – Zagraj kupon z zakładem z oferty na e-sport

Nowo zarejestrowani właśnie w ten sposób otrzymać mogą na dobry początek aż 60 PLN premii ekstra.

Łatwo jest wywnioskować, że nie można otrzymać tylko części bonusów dostępnych w STS. Zgarnięcie 60 PLN za zadania nie jest możliwe, jeśli wcześniej nie dokonało się trzech wpłat na konto. W tym ostatnim warunku trzeba jednak podkreślić, że nie jest wymagane to, aby zdobyć maksymalny bonus – może być to nawet depozyt minimalny.

STS kod promocyjny – Konto założone, może teraz czas na Betfan?

STS to bardzo popularny bukmacher, a to oznacza, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że macie już u niego konto. Co w takiej sytuacji? Jeżeli chcecie obstawiać, już możecie, ale jeśli nastawiliście się na jakiś specjalny bonus, możecie pokusić się o zarejestrowanie w Betfan.

STS kod promocyjny to nie wszystko. Oto bukmacherskie bonusy!
STS kod promocyjny to nie wszystko. Oto bukmacherskie bonusy!

Dlaczego piszemy właśnie o tej marce, a nie innej? Wszystko dlatego, że wynegocjowaliśmy u niej bardzo dobre warunki dla naszych Czytelników. Wystarczy, że przy rejestracji w odpowiedniej rubryce wpiszą kod „BETONLINE„! Gracz po wpisaniu kodu promocyjnego dostaje niepowtarzalną premię w wysokości aż 200% wartości dokonanego przelewu. Tym samym może dwa razy więcej, niż przelał do bukmachera.

Bukmacher betfan to legalny bukmacher w Polsce, założyli go pasjonaci zakładów sportowych, którzy mają bardzo duże doświadczenie na tym rynku. Widać to także po ofercie zakładów, bonusach i promocjach jakie Betfan oferuje swoim klientom.

Na marce Betfan czy STS świat się nie kończy. Dobrze jest także znać inne miejsca, w których można zdobyć specjalne prezenty za utworzenie konta. Dobrze jest zajrzeć chociażby do tego, co oferuje Betclic kod promocyjny. Bardzo popularnym bukmacherem niezmiennie jest też firma bukmacherska Fortuna, gdzie kod bonusowy daje – między innymi – premię bez wpłaty!

STS kod promocyjny – jakie kody mają inne firmy?

Kody promocyjne bukmacherów to doskonały sposób na zwiększenie szans na wygraną oraz na pozyskanie dodatkowych środków na grę. Dzięki nim można otrzymać bonusy, darmowe zakłady oraz inne atrakcyjne oferty. W tym artykule omówimy, czym są kody promocyjne bukmacherów, jakie korzyści oferują, jakie mają zalety i wady oraz przedstawimy przykładowe oferty bukmacherskie wraz z ich porównaniem.

Czym są kody promocyjne bukmacherów?

Kody promocyjne bukmacherów to alfanumeryczne symbole, które umożliwiają otrzymanie dodatkowych środków na grę oraz innych atrakcyjnych ofert. Aby skorzystać z kodu promocyjnego, należy wprowadzić go w odpowiednim polu podczas rejestracji lub dokonywania wpłaty na konto gracza.

Jakie korzyści oferują kody promocyjne bukmacherów?

Kody promocyjne bukmacherów oferują wiele korzyści dla graczy. Po pierwsze, dzięki nim można otrzymać bonusy powitalne, które zwiększają szanse na wygraną oraz pozwalają na przetestowanie oferty bukmachera bez ponoszenia dużych kosztów. Po drugie, kody promocyjne umożliwiają uzyskanie darmowych zakładów oraz innych atrakcyjnych ofert, takich jak nagrody pieniężne, zwroty stawek czy podwajanie wygranych.

Jakie są zalety i wady korzystania z kodów promocyjnych bukmacherów?

Zaletą korzystania z kodów promocyjnych bukmacherów jest zwiększenie szans na wygraną oraz uzyskanie dodatkowych środków na grę. Dodatkowo, dzięki nim można poznać ofertę bukmachera bez ponoszenia dużych kosztów oraz skorzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Wady korzystania z kodów promocyjnych to przede wszystkim ryzyko uzależnienia od gry oraz konieczność spełnienia warunków związanych z otrzymaniem bonusów, takich jak minimalna stawka czy określony obrót.

Kody promocyjne bukmacherów, na co można liczyć?

Poniżej przedstawimy przykładowe oferty bukmacherskie wraz z porównaniem. W tabeli porównaliśmy oferty trzech popularnych bukmacherów w Polsce: STS, Fortuna oraz Superbet.

BukmacherKod promocyjnyBonus powitalnyDarmowe zakładyInne atrakcyjne oferty
STSBETONLINE1500 zł100 złPromocja multikino
FortunaBETONLINE600 zł30 złZakłady bez podatku
SuperbetBETONLINE3500 zł200 złŁatwy obrót bonusem

Jak widać, każdy z bukmacherów oferuje atrakcyjne bonusy powitalne oraz inne korzyści dla graczy. STS oferuje dodatkowe oferty poza bonusem powitalnym, Superbet natomiast posiada najniższy wymagany obrót, a Fortuna oferuje program lojalnościowy, który jest najlepszym na rynku.

Czy kody promocyjne bukmacherów są atrakcyjne dla graczy?

Kody promocyjne bukmacherów to doskonały sposób na zwiększenie szans na wygraną oraz na pozyskanie dodatkowych środków na grę. Dzięki nim można otrzymać bonusy, darmowe zakłady oraz inne atrakcyjne oferty. Należy jednak pamiętać o konieczności spełnienia warunków związanych z otrzymaniem bonusów oraz o ryzyku uzależnienia od gry.

Jeśli szukasz najlepszych kodów promocyjnych bukmacherów, warto skorzystać z naszych poradników oraz porównań ofert bukmacherskich. Dzięki nim wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie oraz zwiększysz swoje szanse na wygraną.


Gdzie jeszcze darmowe bonusy z kodem promocyjnym?

www.STS.pl – 100 PLN bez ryzyka – Kod promocyjny: BETONLINE
www.lvbet.pl – 20 PLN bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE
www.betclic.pl – 200 PLN cashback – Kod promocyjny: KODBET

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 106

Legalni bukmacherzy online

Back to top button