Bon na urodziny do bukmachera online

Jeżeli danego dnia obchodzisz urodziny, możesz odebrać u bukmacheraonline 20 PLN na obstawianie. Zobacz, jak dokładnie to zrobić!

Bon na urodziny do bukmachera online
Bon na urodziny do bukmachera online

Bonus na urodziny od bukmachera 2019

Warto przed rejestracją u bukmachera, sprawdzić czy oferuje on dokładnie to, na czym nam zależy. Jeżeli liczmy na odbieranie różnego rodzaju prezentów, na przykład, na urodziny, musimy upewnić się, czy w danym miejscu aby na pewno będzie to możliwe.

Legalny bukmacher Forbet należy do tych firm, które przyznają graczom bon urodzinowy na obstawianie, a raczej pozwalają na odebranie 20 PLN premii.

Nie trzeba spełniać żadnych bardzo restrykcyjnych punktów regulaminu, by otrzymać prezent na urodziny od bukmachera. Po pierwsze – i najważniejsze – musimy posiadać u niego konta przynajmniej trzy miesiące przed dniem jubileuszu narodzin.

Forbet jak odebrać premię?

Tylko osoby, które wpłaciły i obróciły minimum 100 PLN na swoje konto bukmacherskie, mogą otrzymać 20 PLN z okazji swojego święta.

W ramach promocji nie można otrzymać kwoty mniejszej bądź większej od 20 PLN. Wartość bonusu nie zależy od tego, jak aktywny będzie gracz w konkretnych dniach czy codziennie, a jedynie w ostatnich trzech miesiącach.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować poprzez jego stronę internetową. Wypełnienie formularza zajmuje tylko parę minut.

Kod promocyjny „BETONLINE” wykorzystasz na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button