Bonus bez depozytu 2020. Jak odebrać 20 PLN na obstawianie?

Jakie są aktualne bonusy bez depozytu w roku 2020? Największy taki bonus 29 PLN daje STS, LVbet 20 PLN, a Bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom 20 PLN jako bonus bez depozytu. W jaki sposób możemy te bonusy bez depozytów odebrać i wykorzystać?

Bonus bez depozytu 2019. Jak odebrać 20 PLN na obstawianie?
Bonus bez depozytu 2020. Jak odebrać 20 PLN na obstawianie?

Darmowy bonus na obstawianie meczów

Wiele osób wraz z nowym rokiem szuka dla siebie nowego bukmachera internetowego. Niektórzy gracze zwracają uwagę na jak najwyższą premię za depozyt, natomiast innych interesuje bonus bez depozytu. To właśnie dla tych drugich przygotowano 20 PLN na obstawianie w Totolotku.

Legalny bukmacher Totolotek każdej osobie, która rejestruje się poprzez formularz online na stronie www.totolotek.pl, przyznaje premię 20 PLN. Nie trzeba deponować żadnych środków, by ją odebrać. Najważniejsze jest pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Totolotek bonus bez wpłaty własnej 2020

To jeszcze nie wszystko, bowiem za pierwszy depozyt do bukmachera Totolotek można zgarnąć dodatkowe środki na grę. W tym przypadku może być to nawet 1000 PLN, ale to już zależy do tego, jaką kwotę wpłaci nowo zarejestrowany gracz.

Promocja bukmacherska dostępna jest do odwołania. Na ten moment jest dostępna i prawdopodobnie jeszcze będzie przez jakiś czas. Możecie być pewni, że zostaniecie poinformowani o wszelkich zmianach w tej sprawie.

Czy bonus powitalny bez wpłaty jest dla każdego? Niekoniecznie, ponieważ jego obrót może niektórym sprawić pewne kłopoty. Mimo wszystko, początkujący powinni być zadowoleni z faktu, że mogą obstawiać i przy tym nie będą ryzykować własnych, ciężko zarobionych, pieniędzy.

STS kod promocyjny na bonus 29 PLN bez depozytu

Polski bukmacher STS jako największy na rynku daje również największy bonus bez wpłaty własnej. 29 PLN otrzymuje każdy gracz, który podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl wpisze ekskluzywny kod promocyjny „BETONLINE„. Tylko ten kod gwarantuje bonus 29 PLN.

W STS można otrzymać jeszcze 1500 PLN jeśli zdecydujemy się na wpłatę depozytu, to jedna z największych tego typu doładowań do depozytu, a warunki obrotu najkorzystniejsze dla typera.

Pamiętać należy, że kod promocyjny wpisać można jedynie podczas rejestracji, później nie będzie już takiej możliwości i darmowy bonus przepadnie.

Inny legalny bukmacher w Polsce, który daje graczom za darmo bonus to LVbet, 20 PLN na obstawianie meczów z całej oferty zakładów sportowych. Wystarczy Założyć konto na stronie www.lvbet.pl, a po chwili na nasze konto trafi 20 PLN do wykorzystania na typowanie meczów.

Betclic kod promocyjny 2020
Legalny bukmacher Betclic – Bonus cashback – kod promocyjny 2020

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button