20 PLN od LV BET na Wielkanoc!

Bukmacher Totalbet daje swoim klientom bonus 20 PLN na Wielkanoc 2019! Chcesz skorzystać z takiej promocji? Zobacz, komu przysługują dodatkowe środki!

20 PLN od LV BET na Wielkanoc!
20 PLN od LV BET na Wielkanoc!

LV BET bonus na Wielkanoc

Promocja aktywna jest od dnia 19 kwietnia i obowiązuje do 21 kwietnia, czyli wielkanocnego poniedziałku. Zgodnie z regulaminem promocji, LV BET przeleje środki odpowiednim osobom we wtorek.

Kto otrzyma bonus LV BET? Wszystkie osoby, które w wyznaczonym czasie postawią kupon składający się z minimum 3 typów. Stawka nie może być mniejsza niż 50 PLN.

totolotek bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
totolotek bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Promocje bukmacherskie LV BET 2019

Oferta specjalna na Wielkanoc dostępna jest dla wszystkich graczy, ale nie można otrzymać dzięki niej więcej niż jednego bonusu. Jeżeli więc nawet trafisz kilka kuponów, otrzymasz 20 PLN.

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany u buka LV BET? Już teraz możesz odebrać LV BET bonus bez depozytu. 20 PLN na start zgarnia się dzięki kodowi bonusowemu „BETONLINE” (ciekawi cię aktualny kod promocyjny LV BET?), a potem przy dwóch wpłatach można odebrać nawet 1500 PLN ekstra!

A ty masz już swoje typy bukmacherskie na ten weekend? Zobacz, jakie kursy są dostępne w LV BET i zdecyduj, czy chcesz właśnie tam postawić na swoich faworytów!

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button