Najmniej prawdopodobny finał Euro 2020? Będziecie zdziwieni!

Jak będziecie wyglądał finał Euro 2020? Większość kibiców będzie zdziwionych, że bukmacherzy w najmniej prawdopodobnej parze widzą Belgów. Oto aktualne kursy!

Najmniej prawdopodobny finał Euro 2020? Będziecie zdziwieni!
Najmniej prawdopodobny finał Euro 2020? Będziecie zdziwieni!

Euro 2020 – kiedy jest finał i kto będzie w nim grał?

Jeszcze nie tak dawno miał miejsce początek Euro 2020, a tymczasem w stawce pozostało już tylko kilka zespołów. Pierwsze mecze ćwierćfinałowe zaplanowano na 2 lipca, natomiast finał całej imprezy rozegrany zostanie w niedzielę, 11 lipca, o godzinie 21.00 na stadionie Wembley w Londynie. Mimo że ciągle mamy sporo niewiadomych, wiele osób zastanawia się nad tym, kto wystąpi w finale Euro 2020 oraz na jakie zespoły wskazują kursy bukmacherskie.

Przy obstawianiu długoterminowych zakładów należy brać pod uwagę to, że wiele zależy od rozstrzygnięć więcej niż jednego spotkania. Nie wystarczy więc prawidłowo zagrać typy na Anglia – Niemcy czy nawet na dwa spotkania, by wygrać zakład na finał Euro 2020.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Co oznacza kurs w zakładach bukmacherskich? Mówi nam to, ile będziemy mogli zarobić, grając złotówkę na konkretny typ. W Polsce trzeba jeszcze brać pod uwagę płacony podatek, co nie zmienia faktu, że im niższy jest kurs na jakiś scenariusz, tym jest on bardziej prawdopodobny.

Kursy bukmacherskie na finał Euro 2020. Kto w nim wystąpi?

Drabinka Euro 2020 podzielona jest na swego rodzaju dwa bloki. Z każdego z nich w finale zobaczymy po jednej ekipie. Dużo łatwiejszy do przewidzenia wydaje się rezultat rywalizacji w drugiej części fazy pucharowej, gdzie zdecydowanymi faworytami są Anglicy bądź Niemcy. Największy konkurent tych zespołów, Holandia, poległ już w 1/8, więc to właśnie na obecność naszych zachodnich sąsiadów finale lub Wyspiarzy znajdziemy najniższe kursy.

W przypadku pierwszego bloku fazy pucharowej sytuacja jest znacznie ciekawsza, a tak jest przynajmniej w teorii. Tutaj mamy bowiem takie zespoły jak Belgia, Włochy, Hiszpania, a do tego jeszcze Szwajcarię, której w 1/8 finału udało się wyeliminować Francuzów, czyli aktualnych mistrzów świata.

Ćwierćfinalista musi wygrać jeszcze dwa spotkania, by zagrać na Euro 2020. Poza 1/4 jest jeszcze 1/2 finału, którą zaplanowano na 6 oraz 7 lipca. Przypominamy, że od półfinałów wszystkie spotkania rozgrywane są już w Londynie.

Sprawdziliśmy to, jakie są na finał Euro 2020 kursy, by przekonać się, które scenariusze są dla firm bukmacherskich bardzo prawdopodobne, a które niekoniecznie. Warto jednocześnie podkreślić, że materiał był publikowany jeszcze przed rozstrzygnięciami w meczach Szwecja – Ukraina i Anglia – Niemcy, co miało wpływ na niektóre notowania.

Jaki najmniej, a jaki najbardziej prawdopodobny mecz finałowy ME 2021?

Kto lubi polować na wysokie kursy bukmacherskie, na pewno powinien zerknąć na potencjalne zarobki przy zakładach na parę finałową Euro 2020. U bukmachera Fortuna sprawdzanie wygranej to w takich sytuacjach coś więcej, niż standardowa rutyna. Zresztą, jest podobnie w przypadku innych bukmacherów.

Zasada jest prosta: im wyższy kurs na konkretny mecz finałowy, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będzie on miał miejsce. Niektóre z wariantów i potencjalne wygrane mogą być dla wielu niemałym zaskoczeniem!

Najwięcej zarobić można na sytuacji, w której w finale dojdzie do pojedynku Belgia – Ukraina (kurs 50.00). Nieco mniej, ale nadal sporo można zgarnąć za granie na pary Hiszpania – Ukraina (kurs 40.00) oraz Belgia – Szwecja (kurs 40.00). Ile można zarobić? Kurs 50.00 to do zdobycia 2200 złotych przy postawieniu 50 zł. Z kolei 40.00 to potencjalna wygrana w wysokości 1760 zł (przy takiej samej stawce).

Finał Euro 2020. Tych pojedynków raczej nie zobaczymy ⤵

  • Belgia – Ukraina
  • Hiszpania – Ukraina
  • Belgia – Szwecja
  • Dania – Szwajcaria
  • Włochy – Szwecja
Jaki będzie finał Euro 2020?
Jaki będzie finał Euro 2020?

Dlaczego mniej prawdopodobne jest to, że obejrzymy mecz Belgia – Ukraina, niż Dania – Szwajcaria? Wynika to z faktu, że Ukraina nie przebrnęła jeszcze przez 1/8 finału, a z kolei Belgowie do pokonania w drodze do finału mają jeszcze prawdopodobnie dwa mocne zespoły.

Wszystkie podane powyżej pary traktować należy raczej jako bukmacherską ciekawostkę. Przejdziemy teraz do tych scenariuszy, które dają większe szanse na zarobek. I to cały czas całkiem spory!

Na stronie www.eFortuna.pl kurs na Anglia – Hiszpania jest najniższym z dostępnych w zakładach na parę finałową Euro 2020. To 7.50, czyli stawka 50 zł to potencjalny zarobek w wysokości 330 zł. Z kolei kurs 9.00 znajdziemy aż na trzy inne warianty:

  • Anglia – Włochy
  • Hiszpania – Niemcy
  • Hiszpania – Dania

Obecność Duńczyków nie powinna być dla nikogo zdziwieniem. Trzeba pamiętać, że Skandynawowie w drodze do półfinału mają do pokonania jedynie Czechów, natomiast na Wembley 7 lipca nie jest wykluczone, że poradzą sobie nawet z dużo bardziej faworyzowaną Anglią czy Niemcami.

Gdzie obstawiać zakłady na Euro 2020?

W sieci znajdziemy wiele propozycji na typy Euro 2020. Można je grać w Polsce tylko na legalnych stronach internetowych. Gdzie dokładnie? Oto cały czas dostępne bonusy, które można odebrać za rejestrację i podanie kodu promocyjnego:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Przypominamy, że kursy podane w tym materiale oparte są na danych na dzień 29 czerwca. Niektóre mogą się zmienić pod wpływem tego, co będzie działo się na boiskach w poszczególnych pojedynkach. Z oferty znikną też pewne propozycje jak miało to miejsce w sytuacji, gdy z turnieju niespodziewanie odpadli Francuzi.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button