Polska liga typerów z nagrodami

Rywalizacja w tak zwanej lidze typerów to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Co najważniejsze, uczestnictwo w takiej zabawie pozwala nam na zgarnięcie nagród – zazwyczaj pieniężnych, ale i nie tylko!

Polska liga typerów z nagrodami
Polska liga typerów z nagrodami

Liga typerów z nagrodami

Jeżeli interesuje was nauka obstawiania w praktyce albo po prostu nie macie na tyle dużo środków, by każdego dnia stawiać na swoich faworytów, liga typerów w sam sprawdzi się w waszym wypadku. Musicie tylko pamiętać, by kierować się zdrowym rozsądkiem i pod żadnym pozorem nie korzystać ze stron, które każą sobie płacić za rejestrację.

Na czym dokładnie polega obstawianie w lidze typerów? To rywalizacja internetowa, gdzie każdy typuje mecze, a następnie za swoje działania otrzymuje punkty do rankingu. Większość lig przyznaje dodanie i ujemne punkty. Dzięki temu wynagradzani są naprawdę solidni i efektywni typerzy, a nie ci, którym poszczęściło się na początku, a następnie pomagała im już tylko nieudolność konkurencji.

sts kod promocyjny 2019
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W promocjach takich jak ligi typerów nie pojawiają się kursy bukmacherskie. Liczy się skuteczne typowanie systemem 1-X-2. Innymi słowy, wynagradzani jesteśmy bez względu na to, czy uda nam się przewidzieć potknięcie faworyta, czy będziemy grali na tych, co uważani są za znacznie lepszych.

Liga typerów. Jakie nagrody?

Nie ma co ukrywać, że do ligi typerów zazwyczaj nie dołącza się tylko w celach czysto edukacyjnych. Gracze po prostu wiedzą, że tego typu konkursy to okazja na zdobycie dodatkowych środków na obstawianie i to bez konieczności inwestowania pieniędzy z własnego konta.

Nagrody w lidze typerów występują zazwyczaj w postaci bonusów pieniężnych, które przyznawane są u poszczególnych bukmacherów. Pula nagród naprawdę dobrych konkursów tego typu waha się w granicach 1000 PLN wzwyż.

liga typerów ranking
LigaTyperow.xyz

Jeżeli znajdziemy stronę, gdzie za zajęcie wysokiego miejsca w rankingu typerskim otrzymuje się powiedzmy 50 PLN, możemy być pewni, iż trafiliśmy w nieodpowiednie miejsce. Rzecz jasna, chodzi o naprawdę wysokie lokaty w tabeli. Nikt przecież nie wymaga, by ktoś z TOP 100 był nagradzany pokaźnym bonusem.

Polska liga typerów

Jeżeli już postanowiliście, że chcecie spróbować swoich sił w obstawianiu meczów w lidze typerów, pamiętajcie, aby wybierać taką, która jest stworzona dla Polaków. Dlaczego? Po pierwsze, polskojęzyczne strony łatwiej się przegląda. Po drugie, nagrody w polskich ligach typerów przyznawane są do legalnych bukmacherów. Po trzecie, trudno nam zweryfikować wiarygodność portalu z serwerami daleko w Europie, a przecież tego typu czynność to podstawa!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button