Typy na KSW 47. Gdzie stream online z walk?

Na początku października 2018 roku na londyńskim Wembley odbędzie się gala KSW 45. Kto wystąpi podczas tej imprezy, gdzie można ją obstawiać i oglądać w internecie?

Typy na KSW 45. Gdzie stream online z walk?
Typy na KSW 45. Gdzie stream online z walk?

Gala KSW 47

Podczas KSW 45 obejrzymy w akcji wielu znanych wojowników ze sceny polskiego MMA. Kibice będą mogli sprawdzić, czy Popek poradzi sobie w starciu z Erko Junem, natomiast w walce wieczoru Damian Janikowski postara się udowodnić swoją wyższość w starciu z niezwykle doświadczonym Michałem Materlą.

Łącznie na KSW 47 dojdzie do dziewięciu walk w oktagonie. Emocji nie powinno zabraknąć, bowiem tym razem organizatorzy Konfrontacji przygotowali zarówno coś dla miłośników freak fightów, jak i tych, którzy stawiają na typowe emocje związane ze sportami walki Niestety, całe wydarzenie odbędzie się poza granicami naszego kraju, dlatego też bardzo wiele osób szuka, gdzie obejrzeć KSW 47 online.

KSW 45 pełna karta walk (KSWmma.com)
KSW 45 pełna karta walk (KSWmma.com)

Gdzie obstawiać KSW 45?

Wszystkie walki dostępne w karcie walk KSW 45 znaleźć można w ofercie legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Chociaż kursy ulegają mniejszym bądź większym wahaniom, już nawet na kilka tygodni przed rozpoczęciem gali istnieje możliwość postawienia na swojego faworyta.

Szeroką liczbę kursów bukmacherskich na KSW 45 znajdziecie między innymi u bukmachera Fortuna. Już teraz warto sprawdzić kod bonusowy Fortuna, który pozwala na zdobycie dodatkowych środków na start przy dokonaniu rejestracji.

W jakiej firmie bukmacherskiej znaleźć można najlepsze kursy na najbliższą Konfrontację Sztuk Walki? Nie można w tym przypadku tego jednoznacznie określić. W niektórych miejscach wyższe są kursy na faworytów, natomiast w innych bardziej opłaca się granie na zawodników skazywanych na porażkę.

Oto lista legalnych zakładów bukmacherskich, gdzie nie brakuje ciekawych ofert typerskich na KSW 45:

Oczywiście, nie podajemy tutaj wszystkich portali, w których dostępne są kursy na KSW 45. Wszystko dlatego, że tak naprawdę wszędzie w naszym kraju można je znaleźć. Różnica polega na tym, że tylko nieliczne marki oferują naprawdę dobre warunki.

Popek na KSW 47. Wygra czy nie?

Osoby interesujące się występami tak zwanych celebrytów na pewno nie mogą narzekać na kartę walk KSW 45. Wszystko dlatego, że znalazł się w niej, między innymi, słynny raper „Popek”. Jego rywalem będzie Erko Jun. Jeżeli nic wam to nie mówi, nie musicie martwić się o stan swojej wiedzy sportowej. Wspomniany zawodnik jest całkowitym debiutantem na scenie MMA, natomiast na co dzień zajmuje się treningiem personalnym oraz… śpiewaniem.

Czy Popek jest uznawany za faworyta swojej walki na Wembey? Mimo że niektórym może wydawać się to nieco dziwne, absolutnie nie! Polak mający już pewne doświadczenie w MMA przez ekspertów skazywany jest na porażkę. Rywal charyzmatycznego piosenkarza cechuje się znakomitym przygotowaniem fizycznym, z kolei „Monster” znany jest z dość nie do końca zdrowego trybu życia.

Początkowo bukmacherzy na KSW 47 uważali, że to właśnie Popek będzie zwycięzcą. Teraz jest wręcz przeciwnie – patrząc na kursy nie wydaje się, by miał on większe szanse na wygranie. Trzeba jednak pamiętać, że raper przegraną na Wembley może przekreślić swoją przyszłość w mieszanych sztukach walki, a już na pewno szanse na występ przeciwko bardziej znanym czy wymagającym sportowcom.

KSW 47 stream online 

Konfrontację Sztuk Walki numer 47 będzie można obejrzeć w internecie bądź w telewizji w systemie PPV. Dostęp do streamu online do wydatek rzędu 40 PLN. Aby wykupić transmisję, należy odwiedzić oficjalną stronę federacji KSW i wykonać przelew ekspresowy będący opłatą za wejściówkę.

Legalny stream KSW 47 jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie dobrą jakość obrazu, nie lubią przeszukiwać internetu w celu znalezienia „w miarę sensownego” materiału, a dodatkowo chcą wspierać polski sport. Nie ma co ukrywać, że nie wszyscy decydują się na tę opcję, ale takich osób przybywa i jest ich coraz więcej.

Czy można oglądać KSW 47 online za darmo? Jeżeli mówimy o legalnych źródłach, jedyną opcją jest wybranie się do miejsca publicznego, gdzie pokazywana będzie transmisja. Mowa tu o wszelkiego rodzaju barach, pubach i tym podobnych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 . Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button