Na kogo stawiać w wyborach prezydenckich 2020?

Panująca obecnie pandemia koronawirusa w naszym kraju zmieniła życie Polaków o 180 stopni. Praktycznie wszyscy każdego dnia zastanawiają się, jak będziemy funkcjonowali za kilka tygodni i miesięcy. Na ten moment nie wiemy nawet, czy wybory prezydenckie 2020 odbędą się w zaplanowanym pierwotnie terminie. W związku z pandemią możliwości obstawiania tradycyjnych dyscyplin sportowych u bukmacherów również są znacząco ograniczone. Wszystko to jest spowodowane tym, że imprez takich jak Euro 2020 czy Igrzyska Olimpijskie w bieżącym roku po prostu nie będzie. Tematyka polityczna jest zatem doskonałym sposobem na to, aby obstawiać ciekawe zakłady i wygrywać spore pieniądze. W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy pełne kompendium wiedzy dla wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć dobrze zarabiać na obstawianiu tematów politycznych. Oto przewodnik typera na wybory prezydenckie 2020.

Na kogo stawiać w wyborach prezydenckich 2020?
Na kogo stawiać w wyborach prezydenckich 2020?

Wybory prezydenckie 2020 – kandydaci 

W chwili obecnej na stanowisko Prezydenta RP zgłoszonych jest kilku kandydatów. Należy pamiętać o tym, że aby móc zgłosić swoją kandydaturę, trzeba utworzyć swój komitet wyborczy i zebrać wymaganą liczbę podpisów. W wyborach w 2020 roku weźmie udział dość duża liczba kandydatów. Oto kandydaci na urząd Prezydenta RP, a także typy na wybory 2020:

  • Andrzej Duda, aktualny Prezydent, kandyduje z poparciem PiS,
  • Rafał Trzaskowski – popierany przez PO
  • Władysław Kosiniak-Kamysz, kandyduje z poparciem PSL,
  • Robert Biedroń, kandyduje z poparciem Lewicy,
  • Krzysztof Bosak, kandyduje z poparciem Konfederacji,
  • Szymon Hołownia, kandydat niezależny, 
  • Marek Jakubiak, kandydat niezależny, 
  • Mirosław Piotrowski, kandydat niezależny,
  • Paweł Tanajno, kandydat niezależny, 
  • Stanisław Żółtek, kandydat niezależny. 
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Wybory prezydenckie 2020 – kiedy się odbędą? 

Zgodnie z obecnymi zapewnieniami ze strony rządu, wybory prezydenckie 2020 odbędą się 28 czerwca. Jest to termin przewidziany w polskiej konstytucji, którego nie da się zmienić. Jedyną możliwością na zmianę terminu wyborów jest ogłoszenie stanu klęski żywiołowej, czego domagają się wszystkie partie opozycyjne. W takim wariancie wybory mogłyby się odbyć dopiero 90 dni po zakończeniu obowiązywania stanu klęski żywiołowej.

Poparcie dla kandydatów – wybory prezydenckie 2020 [DARMOWE TYPY]

Jak rozkłada się poparcie dla poszczególnych kandydatów w wyborach prezydenckich 2020? Od stycznia 2020 do teraz przeprowadzono bardzo dużo sondaży, dzięki czemu można wysunąć już pewne wnioski. Po pierwsze, niezaprzeczalna jest znacząca przewaga Andrzeja Dudy nad pozostałymi kandydatami. Urzędujący Prezydent w ostatnich sondażach otrzymuje z reguły więcej niż 50%. Oznacza to, że jeśli w normalnych wyborach taki wynik by się powtórzył, to wygrałby je w pierwszej turze. Z kolei Władysław Kosiniak-Kamysz i Rafał Trzaskowski mają poparcie w granicach 15-25% w zależności od sondażu. Biorąc pod uwagę wszystkie powyżej zamieszczone informacje, warto obstawić  u bukmacherów następujące typy bukmacherskie

W pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 minimum trójka kandydatów uzyska przeszło 20% głosów. Jeśli postawimy taki zakład, wówczas jest duże prawdopodobieństwo, że uda nam się wygrać. Uwarunkowane jest to tym, że w ostatnich wyborach z reguły więcej niż 10% otrzymywało minimum troje kandydatów. 

Który z kandydatów będzie lepszy w pierwszej turze: Władysław Kosiniak-Kamysz czy Rafał Trzaskowski? Rekomendujemy, aby udzielić odpowiedzi: Rafał Trzaskowski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button